Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ferrari jos jednom

  1. #1
    -Zagor-
    Guest
    Ferrari je jos jednom pokazao konkurenciji kako se to radi.Ali SVAKA cast i Hondi na odlicno uradjenom poslu i trecem mjestu.Sva sramota Formule 1 ide naravnom Mercedesu...sramota sramota.....

    cestitke Hondi<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Volim P**** ko majmun bananu </font>

  2. #2
    -Zagor-
    Guest
    BMW power


    Honda
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Volim P**** ko majmun bananu </font>

  3. #3
    Axl
    Guest
    Ferrari je Ferrari,jedini tim sa morem navijaca koji stvarno vole svoj Ferrari a ne vozace.Mislim da je to jedini tim sa pravom karizmom u F1, tj. mislim da je Ferrari ustvari F1

  4. #4
    Axl
    Guest
    Ferrari brise konkurenciju, dobri su nema sta, Renault nije los a i BAR je za pohvalu. Mercedes i BMW ako zele ozbiljno da se utrkuju trebaju pod hitno odkupiti momcadi i sve sami praviti

  5. #5
    Pamela loves Ferrari
    Guest
    ma ferrari je ferrari srce moje,mazim ga po guzi slatkoj,a tek sound of his song prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrhaaaaaa, just smooooothhhhh.Jeste li se ikada vozili u ferariju,ja jesam, bila sam na show-u u New York-u,moj bivsi me vodio,ja ga prevarila sa ferarijem,hehehe pred njegovim ocima,ahhhh lepa vremena!!! :smile22: :smile25:

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    A nećemo ni zaboraviti da je u početku karjere jako dobro vozio (i rasturao čak) u Benettonu, a onda je imao konkurencije. Ima je i sad, pa je opet brži. To da je kao čovjek totalno u banani stoji, ali da je strašan vozač nitko ne može poreči.












    __________________________________________________ ________________
    We offer up to date exam practice questions with Testking gre test self paced test engine to cbap certification help you pass exam and complete your ccent course you should also find Sterling College wireless training for your complete University of Kansas
    Zadnji uredio haleema : 11-03-2015 u 08:55

Slične teme

  1. Još jednom: POMOĆ!
    By alfa099 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 13-07-2004, 15:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •