Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: peugeot servis

  1. #1
    177
    Guest
    koji je servis u Zagrebu najbolji?? molim iskustva

  2. #2
    sky_unlog
    Guest
    od ovlastenih AutoMaksimir, a od ostalih Jandras ili Soprano.
    Moja topla preporuka je zaobilaziti AutoOtok i TMvozila.

  3. #3
    B.S. gost
    Guest
    Ja sam u garancijskom roku išao u Autopar i bili su korektni. Ponekad zna biti malo gužve kod prijema , ali poslije se može s majstorima čak i popričati.

  4. #4
    Dankas
    Guest
    O AutoOtoku sam čuo dosta priča ali o TM Vozilima nisam. Kako sam kod njih kupio nedavno auto baš me zanima zašto ih valja zaobilaziti?

  5. #5
    Mario Haas
    Guest
    Već sam negdje pisao o mojim iskustvima. Obišao sam ih skoro sve, zbog raznih stvari, uglavnom sitnica, s dva različita auta.
    AM - Najkorektniji što se svega tiče, sveukupno daleko najbolji.
    AO - Radije ne bi o njima.
    TM i AP - Kupovao neke dijelove, bili su korektni u tom smislu. No, vidio sam neke "uradke" iz AP-a od kojih me je instant zaboljela glava.
    TM - Nekad bio dobar servis, nakon što su vodeći ljudi digli sidro ne znam kako je.
    Soprano - Lažac.
    Jandras - Majstor stare škole za starije i "niže" modele. Nisam siguran da je dovoljno opremljen za nove Peugeote.
    Itd, itd. Sretno!

  6. #6
    gost 100
    Guest
    Zaobilazite AUTOPAR.Ostavite auto na servisu,a kad dođete po njega nedostaju vam stvari iz auta!

  7. #7
    d@vorin
    Guest
    Kupio sam rabljenu 307 HDI 90KS. Auto je što se motora tiće super, tj. bar ja tako mislim pošto još nisam otišao na servis s \"njim\".
    Pošto vidim da su podjeljena mišljenja oko pojednih peugeot servisera ni sam ne znam gdje ići. Naime, imam dosta problema s elektronikom (kopresor klime ne dobija struju, ne radi pokazivač vanjske temperature, zadnji grijač stakla i još neke sitnice da ne na brajam)i bojim se ovlaštenih servisa. Mislim da na ovakvim \"sretnicima\" imaju dosta lufta za unosnu zaradu.
    Ako ima tko kakav savijet slušam!

Slične teme

  1. Ford servis
    By Mondeo ST in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 20-09-2004, 15:01
  2. Fiat servis
    By Mario in forum Auto servisi
    Odgovora: 134
    Posljednji post: 25-05-2004, 20:24
  3. naj peugeot salon i servis u zg???
    By 177 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 07-04-2004, 08:46
  4. 106 000 Punta u servis!!!
    By Fabiasdiyahoo.com in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 134
    Posljednji post: 13-03-2003, 04:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •