Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: ZA TEBE

  1. #1
    TVOJE PILE
    Guest
    .....Ne mogu ti opisati kako se osjecam!
    <br>
    I ugodno i njezno i divlje i na neki nacin sretno i uplaseno. Toliko osjecaja u jednom da ti u opce ne znam kako bi opisala jednom jednostavnom rijecju.
    <br>
    Osjecam se kao da sam pronalsa svog Viteza na bijelom konju. Mozda je taj Vitez pronasao svoju princezu u to ne sumnjam vjerovatno i je..
    <br>
    ...Stalno mi je u glavi tvoj glas..tvoje rijeci ....
    <br>
    Pri pomisli tvojeg sexipilnog glasa ja osjecam da sam sve vise mokra u udubini mojih butina..Zatvaram oci na trenutak i zelim da me ljubis svuda..Po vratu, kosi, ocima, celu, obrazima, ovlaz slatih usnica ....da me zagrlis i nikava vise ne pustis od sebe.
    <br>
    Uzalud razmisljanja o ovome ja te zelim sada sve vise i vise...
    <br>
    Srce mi lupa 100 na sat ma salim se vise od toga..300 na sat.
    <br>
    Dodji budi moj kralj a ja tvoja kraljica ...pa nije vazno i ako je ovo samo san....
    <br>
    A ako je san molim te nemoj me nikada buditi jer ljepse mi je kada sanjam.
    <br>
    <br>
    Pusa najveca i na milione gdje god zelis!!!!!
    <br>
    <br>
    xxxxxxxxxxx tvoje pile

  2. #2
    Kralj
    Guest
    Ne mogu ti opisati kako se sada osjecam!
    <br>
    <br>
    ...kao Kralj

  3. #3
    KARAMELA
    Guest
    Vidio sam i preljepo se osječam.Pusaxxxxx

  4. #4
    JAJE
    Guest
    sto se volimo!sigurno nema ostalih vrsta komunikacije! )

  5. #5
    Sirena
    Guest
    bljuva mi se, kakav prizor ... nda i to mi je izlet u nepoznato

  6. #6
    TVOJE PILE
    Guest
    Tek sada shvaćam što mi pišeš jer to čitam iz mirisa tvoje kože, iz svake pore iz koje sam pio tekućinu tvoje strasti. Znaš da sam se bojao kada je iz tvojeg djetinjeg tijela izvirala žena. Kada si se gubila u uzdasima na trenutke me bilo strah jer sam se i ja rastakao kao proliveno vino po tvojem plamenom tijelu. Sada samo šuti jer sve je u redu i neka te ne bude strah. Ja znam da si ti moja prva čaša opijanja od koje ne neću znati nikada otrijezniti jer to naprosto ne želim. Znaš, baš je lijepo što nam se to dogodilo u proljeće kada sve puca od slobode i rađanja i bit će besmrtno sve što se dogodilo i ti češ ostati moj Vitez.
    Ali znaš, nikada ne smiješ dozvoliti da se između nas stvori pukotina. Nikada iz ruku ne smiješ ispuštati našu ljubav jer će nam ona pomoći graditi naše sudbine.
    I još te molim, ako ikada osjetiš ono odumiranje ljubavi, ne vodi me
    pored sebe kao pudlicu.
    Ja sam tvoje pile.

  7. #7
    Nazovi M radi zabave
    Guest
    ??????????????


    <p><font size="2" face="Verdana"><a href="http://samonajbolje.com">www.samonajbolje.com</a>
    - Najbolja zabava na internetu</font></p>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •