Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: fini BMW 318i na prodaju

  1. #1
    turbo-limac
    Guest
    Daklem.... frend prodaje:

    BMW 318i

    1796 ccm, 83 kW
    1993 godina
    2. vlasnik (kupljen u Njemačkoj 1997 od BMW Leasing GmbH, nakon 4-godišnjeg leasinga)
    120.000 km (servisna knjižica, svi servisi obavljeni kod ovlaštenih servisera)
    mauritius plavi metalik
    bogata dodatna oprema (klima, šiber, M-ovjes, špera, alu felge 7x15 s gumama 205/60R15, prednji i stražnji spojler Zender, maglenke, radio-kazetofon BMW Reverse sa 6 zvučnika, airbag za vozača, kožni volan, rolo za sunce otraga, el. podizači prednjih prozora, el. podešavanje i grijanje retrovizora, Mul-T-Lock)
    garažiran, nije vožen zimi
    nepušački auto
    nove gume (Fulda Carat Atiro, pobijedile Pirelli P7000 i Yokohamu A520 na ADAC testu)
    novi diskovi (Brembo) s pločicama
    redovni servis i dezinfekcija klime obavljeni prošlog ljeta
    amortizeri promijenjeni prije ca 30.000 km (Boge)
    u vrlo dobrom stanju (moguć pregled u bilo kojem servisu), nisu potrebna nikakva daljnja ulaganja
    zadnji redovni servis na 118.000 km
    registriran do 12/2004
    EUR 8.900,00
    Tel. 01/461 55 20



    autic je sve ono sto pise, dakle... Turbolimac APPROVED...

    Za ozbac, stvarno je u super stanju, kilometri su 100% tocni i decko je OK...
    Daljnje informacije i diskusije o cijeni molim na gore navedeni telefon....





    <br><hr><font face="Courier" color="red">No danger at all - grip the same on asphalt, ice or snow, Just a little difficult to warm up the rears.</font>

  2. #2
    Brock
    Guest
    Lepi autek

  3. #3
    turbo-limac
    Guest
    ma auto je stvarno super, ako netko hoce tu liniju trice......

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest
    krasno

  5. #5
    Fresh
    Guest



    Bilo bi bolje da ovo nisam vidio...

  6. #6
    fergfr
    Guest
    pa to je previse novaca, 9000 eura prijenos, , ma da

  7. #7
    Ed Hunter
    Guest
    Lepi je, ali nebu nikad dobil niti približne novce za taj auto. Nažalost, to kaj je u dobrom stanju služi samo da se lakše proda za cijenu veću možda 1000 EUR.
    Ja sam recimo gledal jedan 320 isto '93. godište, u dobrom stanju, koštal je 7000 EUR. I još jedno to je bilo prije 2. godine. Sad je to već auto star 11 godina ....
    Ti auti su sad već po 5000-6000 EUR.

  8. #8
    Dr. Strangelove
    Guest
    jel znate onu foru sa BMW-om... da kad daješ kontakt držiš gumb za reset brojača km... pa ti pokaže stvarno stanje km? Frend ima jednog lepog 320 iz '96 za prodat.. po cajgeru 120 tkm.... auto uščuvan sve 5.... a kad napraviš tu foru koju sam gore spomenuo... display pokaže 320 tkm

  9. #9
    fergh
    Guest
    pa da ed, to govorim, 5.000 eura je realna cijena, a ne ovo, duplo ××××te.

  10. #10
    Mario Haas
    Guest
    Sit sam više tih "realnih" cijena. Realna cijena, da, ali za kaj. Za GRABU a ne za auto. Ako se hoće dovesti takav auto u red, zahvat košta tih "realnih" 6,000€ + barem još dodatnih 3,000€. Nemojmo se zavaravat, BMW ima preskupe dijelove i preskupe ovlaštene servise.

    Pun mi je kufer pametnih teoretičara.

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Auto je u fakat krasnom stanju.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  12. #12
    Mario Haas
    Guest
    Kaj da ti velim direktore, vidio si moj auto a on ne želi mijenjat ključ za ključ... Doduše ne bi ni ja, ali tak stoje stvari..


  13. #13
    Girrari
    Guest
    Onda mi je sve jasno.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  14. #14
    Ed Hunter
    Guest
    Čuj Haas, ja ne znam gdi ti gledaš aute da samo vidiš GRABE. Ja GRABE UOPĆE ne gledam. A ako je tebi 'realna' cijena od 9000 EUR za 318 star 11. godina, to je TVOJ PROBLEM.
    Auto koji sam ja gledal prije 2. godine nije bil GRABA i skoro sam ga kupil.

    Baš me zanima koji bi tvoj komentar pal da oglas nije napisal limač.

  15. #15
    pack0575_
    Guest
    auto je lijep, stvarno! Ali je ipak star 12 godina a to je dosta. Kod nas su na zalost stari auti precjenjeni.

  16. #16
    turbo-limac
    Guest
    Auto ima tak visoku cijenu zato jer je to bila svadbena kocija turbolimaca i turbolimacice... na zahtjev izdajemo i sluzbenu potvrdu...

  17. #17
    Ed Hunter
    Guest
    Iliti da ne poznaš toga koji prodaje dotični auto.

  18. #18
    turbo-limac
    Guest
    No dosta razbijanja glava oko cijena starih automobila... Ako je netko na trzistu za izuzetno ocuvani BMW 3cu, nek nazove pa nek se dogovori....

    Tko hoce jeftilen tricu ima ih puni plavio oglasnik...

  19. #19
    turbo-limac
    Guest
    ed, pa jesam lijepo napisao da frend prodaje...... naravno da ga znam, zato i mogu tvrditi da je auto izuzetan...

  20. #20
    TatinSinek
    Guest
    DR. Strangelove, nije to to, ovo kaj ti velis je provjera instrument table.

  21. #21
    Mario Haas
    Guest
    Ed, to kaj je oglas napisao TL nema veze jer i ja sam ga napisao za isti auto na drugom forumu. Poznajem ovaj BMW od prvog dana kad je došao u HR.

    Što se tvoje primjedbe tiče, iz vlastitog iskustva mogu ti reći da sam kupio noviji auto od ovoga koji nije bio graba, za realnih 6,000 ali me je njegovo dovođenje u stanje koje me zadovoljava koštalo daljnjih 3,500 da li razumiješ što hoću reći. Od toga se ne može pobjeći jer stvari koje treba napraviti toliko koštaju i točka.
    Pitanje je samo, po meni, da li ćeš ići na auto koji je u startu ajmo reć jeftin i kad-tad dovesti auto u red (što će te koštati više nego da si čovjeku platio premiju u startu) ili ćeš se voziti u autu koji je ok i ništa više od toga.
    Osobno nisam tipični kupac/vozač rabljenog auta, koji kupuje i vozi s minimalnim ulaganjima. Meni je auto gušt svaki put kad sjednem u njega, vozio se ja do placa 30 na sat ili 220 na autoputu i mora biti tip-top, bez obzira koliko je star, ali to je već moj problem.

    Kaj se cijene tiče, ne mogu komentirati. Koga zanima besprijekoran primjerak, neka nazove, pogleda auto i dogovori se s čovjekom. Ostali pravac Jakuševac.<br><hr>

  22. #22
    sepra
    Guest
    Neću komentirati cijenu ali samo ću iznijeti svoj slučaj. Ja sam 2001 g. prodao svoj 316, koji je bio 1994 g. ja sam bio prvi vlasnik, kupljen kod Tomića. Auto je bio apoteka otprilike kao ovaj,crveni na 16 cola + zimske na 15 čeličnim. Oprema kao i kod ovog samo bez prednjih podizača. Jedva sam ga prodal za 6500 E <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  23. #23
    Ed Hunter
    Guest
    Ma limač sve 5. Nisam se obraćal tebi nego Haasu. Reagiral sam na njegov post. Kužiš, ti se nisi našel 'uvrijeđen' mojim postom nego on.
    Kaj se tiče auta, tvoj frend najbolje zna kolko njemu auto vrijedi i tolko ga cijeni. Bilo bi lijepo kad bi se kod prodaje rabljenih stanje u toj mjeri uzimalo u obzir. To kači i mene dok prodajem. Jer uvijek imam auto koji je puno bolji od ostalih i puno mlađih ... ali nemreš si pomoći, 1000 EUR je najviše kolko moreš dobiti. Bar sam ja tak.

  24. #24
    sepra
    Guest
    Joj, kakva me lijepa sjećanja vežu uz zadnji sic tog auta, jedino sam uvijek mrzio onu pregradu gdje prolazi kardan.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  25. #25
    Ed Hunter
    Guest
    Mario, OK!
    Kao što napisah, ja sam isto bil u takvoj situaciji, ali nisam mogel dobiti puno više. Moj komentar je trebal biti u tom smjeru, a ne da ××××m po autu.
    I to kaj sam napisal da je auto star 11 godina znači da u njega treba ulagati, kolko god on bil održavan i u dobrom stanju. Jednostavno, godine rade svoje, vozil ga ti ili ne. I onaj koji ga kupi nije osiguran da se nebu pokvaril. To niti njegov sadašnji vlasnik nemre znati, jednostavno to je tak. Misliš da si sve zamjenil, složil i onda te nakon npr.3 mjeseca nekaj počne zezati.

Slične teme

  1. BMW E30 (kockica) 318i 89'
    By Dado323i in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 28-09-2004, 17:21
  2. Porez za BMW 318i -Hitno!!!!
    By Gar in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 31-07-2004, 11:10
  3. BMW 318i 93' M oprema, klima itd....
    By turbo-limac in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-04-2004, 09:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •