Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 121

Tema: Honda CRX

  1. #51
    INTERCEPTOR
    Guest

    I šta si mi novoga rekao? Sad smo završili na nečem sasvim desetom.



  2. #52
    Koshpa
    Guest
    "Gospodine Fitipaldi,kako da nadem LImit ako ga nikad necu prekoracit,i razbit se,ili izgubit kontrolu barem na sekundu????? "

    Cuj cezy ne bih se bas slozio da se moras razbit da bi vidio gdje ti je limit auta.

    Izgubit kontrolu na koju sekundu je u redu, pogotovo na stazi, ali na ovim nasim balkanskim cestama, hm uvijek je zanimljivo.

    Uzmimo situaciju ovak: Ulazis u zavoj recimo dosta brze nego sto bi trebao, uzeo si cak i dobru putanju, autu zadnji/prednji kraj lagano klizi i kad ono neka grba na cesti, a tebi lijepo auto u zrak, nema vise dodira sa asfaltom i zavrsis u jarku. Ha?

    "Ko se nikad nije razbio,ne moze biti dovoljno brz/dobar vozac. "

    Proljev tjedna!!! <br><hr>

  3. #53
    INTERCEPTOR
    Guest
    I cezi, ja ne pričam o čistom limitu, već o graničnom području, a to nije isto. Limit dođe na kraju tog graničnog područja. Dakle imaš neki min i max. tog područja. A mislim d aje u interesu svakoga malo zdravijeg uma da ne traži čisti limit na običnim cestama i svakodnevnim prometnim uvjetima i svega što ide uz njih. Zato se ja zadovoljavam s malo više od min. jer ne mislim auto razbit zgo nekog traženja limita kojeg i da nađem šta da napravim sm njim kad ga trebam još ponoviti 250 puta d aga izvedem kako spada. I koliko ću do onda razbiti auta?<br><hr><font face="Courier"></font>

  4. #54
    INTERCEPTOR
    Guest
    ... drugih ljudi i sebe samoga?

  5. #55
    Cezy
    Guest
    E hebat ga vama treba sve nacrtat.

    Naravno da limit ovisi o situaciji na cesti.Po kisi ili ajde da bude exstremnije po ledu je taj maksimum puno nize nego na suhom asfaltu.Primjer koji si ti naveo,je debelo preko limita.

    A onaj motto je izreka jednog poznatog team chefa,za kojeg su vozili i Fangio i Sterling Moss.Pistu i cestu mozes tesko usporedit,ali sa svakim izlijetanjem raste iskustvo,osjecaj za auto,kod mene cak i povjerenje u auto.

    Samo da spomenem,moj limit je miljama ispod onog pravog.

  6. #56
    Cezy
    Guest
    Apsolutno Cep.E sad to granicno podrucje je od auta do auta drugacije.Obicno je pravilo da oni auti koji imaju mrak corner balance,imaju jako malo granicno podrucje.A ima i autiu na ciji limit dodes bez pol frke i u svakodnevnoj voznji,ali njihov stupanj granicnog podrucja je puno siri/veci. No nije uvjek tako.Ima i iznimaka,u praksi jako puno.

  7. #57
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Ej, INTCP, idi i ti u ×××××!

  8. #58
    mara1
    Guest
    ipak je ostala honda u srcu

  9. #59
    Hondo
    Guest
    Eh... <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  10. #60
    Girrari
    Guest
    Pocket, kaj je glupost u onom kaj sam napisal, daj mi prosim te reci.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  11. #61
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    CRX Girrari nema plastičnu karosresiju.
    Pitao si jel isina ili ne.
    Nije.Ima jeftini japanski lim koji je četka u autopraoni udubila odmah nakon kupnje iste.

  12. #62
    Hondo
    Guest
    Hm, moram reagirati jer se ne slažem baš o jeftinoći lima. Auto ima (naravno) samonoseću karoseriju i čvrstoča iste nije baš na nekom nivou, no kvaliteta lima nije baš tako jadna kao što pocket kaže. Ja nisam imao problema sa istim (doduše Civic 1.6i), a dokaz neke kvalitete je i broj Japanaca na cestama koji imaju po 15-tak godina i većina ih sasvim pristojno izgleda.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  13. #63
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    E ××××ga Hondo.
    Tako možemo u nedogled.
    Lim je smeće.Mekan, savija se ko ništa.
    Civicice iz tog razdoblja su bile poznate po tome.××××ga.


  14. #64
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    One ne hrđaju, one imaju, i, jeftini, nikakvi lim.
    Ne znam jesi li ti imao tu seriju civica(mislim da je to EF serija), ta je za×××××.

  15. #65
    mara1
    Guest
    mozda si Pocket i u pravu ali nema li i novi Clio jos jadniju karoseriju. mozes ga udubiti ako malo jace stisnes rukom

  16. #66
    Hondo
    Guest
    Pocket, rekao si dvije potpune suprotnosti: da ne hrđaju i da je lim smeče. Lim nije smeče jer ne hrđa, a i to o oći bi se dalo dokazivati i raspravljati. Ta fama je krenula među našim ljudima o oći lima koji kao ne valja ništa i sl., no opet kažem - pogledaj koliko ih još ima na cestama.
    Ti jako dobro znaš kakav je francuski lim iz 80-ih i prve polovice 90-ih.
    mara, novi Civic nikako nema jadnu karoseriju jer je po NCAP-u (ako to ikome išta znači) dobro prošao, a s druge strane Honda je najnapredniji proizvođač automobila po pitanju sigurnosti pješaka i stoga im je karoserija po našim mjerilima mekana.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  17. #67
    Hondo
    Guest
    Jao mara, tek sad sam vidio da pišeš za Clio, a ne za Civic.
    Nek ostane post, ne da mi se brisati. Sorry! <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  18. #68
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Ma lim na petardi je užas.

    Ja sam se bi jedva našao auto koji nema nigdje hrđe...

  19. #69
    Jaki
    Guest
    Vlasnik sam CRX iz 91. i nemogu vjerovati kakve gluposti pišete o tom auto. Tko to ima kakve prigovore o ležanju ili kočenju nije nikad ni vozil niš drugo osim bicikla.

  20. #70
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket kako ti misliš kombinirati uniballove i ne baš čvrstu u karoseriju petarde? Mislim šta se neće to pigat na našim cestam? Još sportske šuste i koni amortizeri?

  21. #71
    Dom-Dom
    Guest
    Ne ulazim u rasprave o limu , ali mogu reči kak su Japanci prije radili lijepe aute.Pogledajte CRX s početka 90-tih.Pravi sportski auto, na podu , širok.

  22. #72
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Ma kakva slaba karoserija petarde?!?

    Petarda ima mrak karoseriju...
    Ništa se neće desiti.

  23. #73
    Koshpa
    Guest
    "Vlasnik sam CRX iz 91. i nemogu vjerovati kakve gluposti pišete o tom auto. Tko to ima kakve prigovore o ležanju ili kočenju nije nikad ni vozil niš drugo osim bicikla. "

    Cuj prijatelju ne znam koliko si auta vozio u zivotu, ali CRX za snagu od 150 KS ne koci kurca i uopce ne drzi, jer je prelagan. Al da ubrzava, ubrzava vrag mu mater ××××!!!

  24. #74
    HaHaHa
    Guest
    Ja neznam na čiju stranu da stanem,ali u jedno sam siguran,a to je da se današnji auti sastoje u velikom dijelu od plastike.
    Štedi se na materijalu,plastika lako puca, a to znači,nema ravnanja kao kod lima, već se kupuju novi branici itd. na čemu firme(marke) navelike zarađuju.

  25. #75
    INTERCEPTOR
    Guest
    uopce ne drzi, jer je prelagan

    Bogati, nisam znao d aauto mora biti težak da bi ležao, zato sve dvotonske limuzine drže ××××eeeenoo

    Velika snaga i mala masa je formula uspjeha od pamtivjeka kako za ležanje tako i za performanse.

Slične teme

  1. što je Honda?
    By AR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 04-10-2004, 18:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •