Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 121

Tema: Honda CRX

  1. #1
    HaHaHa
    Guest
    Ima li tko kakva iskustva sa tim autom?
    Zanimju me performanse,koliko košta jedan takav u ok stanju itd....

  2. #2
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Oko 4000€ i 90% njih je bilo pošteno razbijeno.

    Ove koje imaju po 190.000km po satu imaje debelo preko 290.000km.

    Preskup auto DEFINITIVNO.


  3. #3
    Girrari
    Guest
    Meni je uvjetno rečeno "normalni Civic" puuuno lepši auto.
    Nego... ak me pamćenje dobro služi, negde sam čul jednom prilikom kako CRX ima pljastičnu karoseriju tipa Alfe SZ. Vero o falso?<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  4. #4
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Glupost cappo.
    Ti auti su super BILI nekada.
    Sada su zgaženi.

  5. #5
    Bmw Touring
    Guest
    Japoon ima takvu.Ja mislim da ima blizu 300.000 km al ide ko luda.

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest

  7. #7
    S16
    Guest
    Sve ovisi je li joj prijašnji vlasnik bija zaljubljenik u aute, ili samo neobzirni ××××roš...

  8. #8
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Ja sam pričao o verziji prije.

  9. #9
    _Stevo
    Guest
    Ovo na slici je Del Sol-ka.
    Za CRX-ice se priča da idu i leže, al dok ju jednom izgubiš u zavoju moš se jebat i molit Sv. Petru...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  10. #10
    INTERCEPTOR
    Guest
    A tko ti je rekao te gluposti?

  11. #11
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa nije to kadett ili golf2.

  12. #12
    Mehanicar
    Guest
    je istina je da idu, leze kako tako, ali staju nikako to je sigurno !

  13. #13
    Cezy
    Guest
    Stevo ima tu istine njima je limit podrucje jako malo.

    Inace taj auto mi je i dan dans guba.Stara,DEl sol bas i ne.

  14. #14
    HaHaHa
    Guest
    A viđam u Rijeci jednu takvu,crnu pa me zanima kakva je.
    I ta je neka sva jadna,dala je svoje.Spuštena je više nego đon mojih tenisica. Mada mi ima dobar zvuk(dupli auspuh, za gore)

  15. #15
    JAPOON
    Guest
    BMW kompa,moja crx ima 45000km...
    zato je i kupljena...

  16. #16
    _Stevo
    Guest
    INTCP a vidi se da ti videokrug još uvijek seže do Golfa 2 i Kadetta. Al nema veze, narast ćeš ti jednog dana pa ćeš saznati da postoji još automobila. Nedaj se, INTCP, ima nade...Mada je ××××× al štaš <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  17. #17
    Koshpa
    Guest
    "je istina je da idu, leze kako tako, ali staju nikako to je sigurno ! "

    Potpisujem

  18. #18
    _Stevo
    Guest
    Koshpa ista situacija je i sa Swiftom...al sad će se INTCP javit i reći da alfa sud leži bolje...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  19. #19
    Bmw Touring
    Guest
    BMW kompa,moja crx ima 45000km...
    zato je i kupljena...




    ja san onda krivo cuja.ostalo mi je u glavi da si mi reka da ima blizu 300 iljada.
    Sorry kompa nije bilo namjerno.
    Pozdrav

  20. #20
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    INTERCEPTOR, SVOJE NEZNANJE, ILI AKO TE OVO BOLI, PREVEST ĆU TI - NEUPUĆENOST NEMOJ SIJATI OVDJE.

    CRX DRŽI CESTU ODLIČNO, DOK NE PUSTI.A KAD PUSTI, ONDA JE GOTOVO.NEMA POMOĆI.

    I NE KOČI APSOLUTNO NIKAKO.

    UVIJEK NAJPAMETNIJI.

    INAČE, NIJE TO KADETT ILI GOLF.

    ONI KAD ODU, MOŽEŠ IH UHVATITI.

  21. #21
    Hondo
    Guest
    Koje su to spike o odlascima i hvatanjima?!
    To koji auto ćeš uhvatiti kad krene najviše ovisi o vozačevim sposobnostima, a ne o nekakvim mušicama auta. CRX do '92. g. je bio mali coupe sa 1.6l DOHC motorima u dvije verzije: 136ks i VTEC verzija sa 150/160 ks. Auto je išao opako, nije čak tako loše ni kočio (4 diska), a najveća mana bila im je loša veza prednjeg ovjesa i slabe karoserije. Kod forsirane vožnje imao si osječaj da će ti motor i prednji kotači pobječi od ostatka auta. Zbog toga 98% primjeraka je bez obzira jesu li u serijskom set-upu ili ne, 'šprungiralo' po prednjim muldama. Inače auto se drži ceste ko karting, ima full nisko težište, širok trag kotača i nezavisan ovjes. Danas je nažalost jako teško nači primjerak koji nije 'izmučen' i koji nije promjenio nekoliko vlasnika i izvrtio parstotisuća km.
    DelSol je izašao '92.g. sa istom motorizacijom i opčenito mehanikom i drugim izgledom (targa dvosjed). Proizvodio se je do kraja 90-ih i njih se može nać u finom stanju, no oni dobro drže cijenu, odn. skupi su.

    Što se ponašanja na cesti tiče, vjerujte da se malo serijskih auta ponašalo tako dobro kao oni i zato pustite te dječje priče o lovljenju i hvatanju. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  22. #22
    R-Type
    Guest
    S U G L A S A N

    Još bi samo dodao da tako složen auto traje beskonačno dugo. Prijatelj mi je sa njim nepravio 535.000 km !!!

    Haubu diže samo radi dolijevanja tekućine za pranje stakala.

    Oprez kod kupovine: Većina je bila "dobro" razbijena.

    Ne pričajte gluposti o lošem ležanju ili kočenju. Probajte ga ako imate prilike, uvjerićete se da je auto poseban proizvod. Stvar je do vozača da zna kontrolirati tako lagan, a nabrijan auto.

  23. #23
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    E, ××××ga.
    Imali smo u kući CRX VTEC 150ks davno, davno i znam koje su bile mane.
    Što se tiče ležanja, bio je problem točno to.
    Kao i Swift GTI.
    Jebat ga.Svatko ima svoju teoriju.
    Slične probleme je imao i 205GTI, on je okretao na cesti.A CRX je zbog međuosovinskog razmaka imao dosta problema da je cijeli išao van, guzicu je na na njemu apanjem bilo gotovo nemoguće zabaciti.
    Whatever.

    Preskupe su.

  24. #24
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    SJećam se kada su nam kugle otišle, morali smo ih dati posebno variti nekom liku u Mikuliće.

  25. #25
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Skupa za održavanje u pičku materinu.
    Kada smo razbili prednji žmigavac, NIGDJE ga nismo mogli naći, jer je 1.6VT imala dugački prednji žmigavac, pa je auto prodan sa selotejpom preko njega.
    To je bila 96-a ili 97-a godina kada smo ju imali,a žmigavac je već bilo nemoguće naći.
    Inače, Hondo, verzija sa 160ks nije postojala, već plafon ponude baš naša, 1.6VT 150ks.

    E SADA:
    Ovaj VTEC koji smo mi imali(brat)je definitivno najbolji mehanički sportski auto koji postoji.
    231.000km na 7800rpm-a svaka.
    Na toplo,hladno,kako god.Samo je gljivu imala i REMUSA 115.
    Zakon.
    Tražio sam sebi takav auto, ali nisam našao.Naša je iz crne završila u stupu bokom(kreten koji ju je kupio), pa je lakirana u metalik plavo, pa je oduzeta od strane MUPA(××××× im materina)jer kuća u Francuskoj od koje smo ju kupili nije imala neke čiste računa, pa su dečku skinuli tablice, a VTECica je završila u dijelovima.
    <br><hr><font color="blue">Hvala FIA-i što je dozvolila 1.5 litarske turbo motore u Formuli 1...
    Zbog vas, danas volimo GTT-jce...
    Monsieur RENAULT, hvala...
    Moderni klasik...
    Nikada ne umire, samo se obnavlja...</font>

Slične teme

  1. što je Honda?
    By AR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 04-10-2004, 18:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •