Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 125

Tema: dali je moguće da VECTRA 1.6 16V može pojuriti i do 215 km/h

  1. #51
    Rossonero
    Guest
    Tesko je to probaviti jednom alfistu, Pocket! )

  2. #52
    Rossonero
    Guest
    Dom, pljujes po necemu o cemu pojma nemas i svakom normalnom to digne zivac. Pojma nemas kaj moze Calibra 16V napraviti JTS, a bitno da je wanabe ovo wanabe ono. Jasno mi je da ne volis Opel, ali mogel bi se malo skulirati.

  3. #53
    Dom-Dom
    Guest
    Teško je jednom Opelisti probaviti da vozi vrhunsko govno, to je vama problem.

    Kaj si ti uopće kupovao Alfu???

  4. #54
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Dečki, dosta!!!!

    Oba auta imaju svoje prednosti i mane.
    Alfa je novija i sporije, Astra je brža i starija.
    )

  5. #55
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    "Teško je jednom Opelisti probaviti da vozi vrhunsko govno, to je vama problem."


    ISUSE KRISTE?!?!?!?!?!?!?

    DOM-DOM, SRAMOTA.


  6. #56
    Rossonero
    Guest
    Opel je konfekcija. Ista stvar ko i VW, Peugeot, Renault, Fiat... svjestan sam kaj vozim i sretan sam i cijenim da imam barem to kaj imam. A to vrhunsko govno <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  7. #57
    Dom-Dom
    Guest
    Sram me bilo

  8. #58
    Rossonero
    Guest
    Sule, imamo istu zelju! Gori u meni kolko i u tebi. Pitaj CS-a.

  9. #59
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Pa Dom, nije primjereno.

    Mislim, Astra GSI-16V je mrak auto za svoje vrijeme.

    Govno?Po čemu Dom?

  10. #60
    ŠULE
    Guest

    Pucaj rosso.

  11. #61
    Dom-Dom
    Guest
    Pocket, ja se služim tvojom metodom.Govorim ono kaj mi je na srcu.Na ovom forumu ima hrpa ljudi kaj misli o Opelu kao i ja pa svi šute, ali kad nisu na Forumu onda je paljevina.

    Evo ne želim više o tome.Rosso me raspizdio jer uvijek kad ja napišem nešto za Opel odma je paljevina.Pa mogel sam pod drugim nickom nešto napisati , pa nebi ni znao.

  12. #62
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Ma ja samo cijenim Opele sa 2000 16V DOHC motorom jer znam kako su to mrak auti.

    A Astra mi je i lepa.



    Eto.

  13. #63
    Bmw Touring
    Guest
    aj fala bogu da ste prestali )

  14. #64
    Brock
    Guest
    Pocket...


  15. #65
    Pocket Rocket Turbo
    Guest

  16. #66
    Dom-Dom
    Guest
    Kaj sad to znači???

  17. #67
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Dom... )

  18. #68
    Ed Hunter
    Guest
    Joooooj koji je to meni kretenizam. Poistovjećivanje auta s vozačem isto i vozača s autom, .... strašno.
    Opel fahreri, BMW fahreri, .... isto tak i Alfa piloti ...
    Kak možeš reči kakav je čovjek na temelju koji auto vozi?
    Malo možeš, tipa voli sportske, karavane.... ali dok neko koji vozi recimo 150 KS veli da je ovaj drugi ×××××× jer vozi isto 150 KS od druge firme ...
    Ja bi sto tak mogel reći da su vozači Alfi totalni kreteni, ali ne želim generalizirati iako dobar dio istih jesu. Isto je i s bilo kojim sportskim modelom. Kretene privlače, oni ih kupuju, ALI ne kupuju ih samo oni.
    A Astra GSI i Calibra su još uvijek pile kaj god ko rekel. Samo ih je teško naći očuvane.

  19. #69
    Rossonero
    Guest
    Bravo Ed!


    Sule, kome se nadas u gradu? <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  20. #70
    ŠULE
    Guest

    Daj podsjeti me rosso, jel rekoh ono Cooperu S ili toj Japanskoj trešnji sa avatara(koja ××××× riječ).

  21. #71
    _Stevo
    Guest
    2 Astre meni na raspolaganju. Ja sretan I stara sluša ko nova
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  22. #72
    _Stevo
    Guest
    P.S. Dom ak tebi na autoputu Passat blica dok se ti voziš u Miceku onda bi te i ja ispreskakal u Astri od starog...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  23. #73
    INTERCEPTOR
    Guest
    Koji jadni argumenti pocketa i rossonera. Pa dobro dajte metnite taj ××××ni doch u vectru današnju pa da vidimo koliko će oprati 156 JTS. Uspoređujete alfu 156 od kojih 1300 kg i mršavce kadetta, calibru i astru.

    Osim toga calibra ne može niš bitnoga napraviti 156 jer eventualnu razliku par desetinki u ubrzanju 156 nadoknadi po zavojima.


  24. #74
    INTERCEPTOR
    Guest
    Dal trebam reći da je usporedba ××××× ko konjski ×××××. Usporediti stari GTI i novu limuzinu srednje klase. O bog te ××××.

    Zamislite da ja izvadim iz naftalina 75 V6 i počnem srat kako joj nova astra od 200 ks ne može ni prismrdit, dapače i i 75 2,0 pere najnovije opelističko sporohodno prometalo. Kako vam to zvuči?

  25. #75
    HaHaHa
    Guest
    Ovo postaje cirkus,kao što je Šeks rekao za sabor.
    Daj probajte sad uspoređivati peglicu i fićeka?!
    Ja mislim da je bolji bla bla..... chill out ekipo!!! )

Slične teme

  1. dali me netko može pomoći,u vezi postala 2!!!???
    By the Postal Dude in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-07-2008, 13:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •