Stranica 3 od 20 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 484

Tema: Motorsport rocks again!!

  1. #51
    Cezy
    Guest
    Ma nije to,nego to pravilo sa motorima je tu da bi F1 postala jeftinija.

    Jel izgubili smo,PROST/LIGIER,AROWS,A JORDANU I MINARDIU SE OPAKO ljulja stolica. Treba vise momcadi u f1,ja sam za.

  2. #52
    Cezy
    Guest
    Ovaj neki cica iz Dubai-a hoce osnovat A1 grand prix seriu.Koja ce se vozit u zimi,dakle kad nema f1,i to samo u tam di je toplo. Sasiju je napravila lola a motori su 3,5 v6 sa 500cv.Start bi trebao biti ako FIA da zeleno svijetlo 2005-te.

  3. #53
    piquet
    Guest
    pravilo s motorima vam je kao i u politici.
    obećanja malima, korist velikima. nema to puno veze sa jordanom i minardiem.

  4. #54
    Cezy
    Guest
    I to kaj velis,nego citam danas vozaci bas nisu odusevljeni sa stazom u Bahrainu.

  5. #55
    Cezy
    Guest
    Crveni opet rasturaju,ali trka je opcenito bila mrak!!!

  6. #56
    piquet
    Guest
    cezy ništa od bodova za farfusa. zbog greške u proizvodnji nekog dijela augusto je dobio u svakoj utrci po 10min kazne.

  7. #57
    doc
    Guest
    stvarno bezveze.
    nije mi jasno kako to da je Farfus kaznjen, a njegovi momcadski kolege koji voze iste aute nisu.
    Za utjehu mu ostaje da na sljedecoj utrci vozi bez utega od 40 kg ....

  8. #58
    piquet
    Guest
    za utjehu mu je i pole position u drugoj utrci sezone.
    alfa na prva tri mjesta!

  9. #59
    Cezy
    Guest
    Danas je DTM i Moto GP.
    Inace za DTM Alesi ima pole,a prvih 10 je u pola sec.

    Utrka je oko 14H na ARD-u.

  10. #60
    doc
    Guest
    "Alfa je bolja samo na ravnom,a ako u monzi koja je staza sa najvise ravnih dijelova ne mogu dobit,di onda mogu???"
    by Cezy od 28.03.

    evo cezy odgvora: u Valnecii
    1. utrka:
    1. Gabriele Tarquini ( Alfa)
    2. Fabrizio Giovanardi ( Alfa)
    3. Augusto Farfus (Alfa)

    2. utrka:
    1. Fabrizio Giovanardi ( Alfa)
    2. Gabriele Tarquini (Alfa)
    3. Augusto Farfus (Alfa)


  11. #61
    doc
    Guest
    Usprkos sjanoj pobjedi Alfi, mislim da je Rossi danas definitivno ušao u legendu.
    najbolji komentar je dao komentator na eurosportu nakon kvalifikacija i pole positona Rossi-a.
    "Schumaheru je trebalo 3 sezone da napravi pobjedničku momčad od Ferraria, a Rossi-u je trebala jedna utrka"

    Ducati me jako razačorao. Mislio sam da bi ovo mogla biti jako dobra godina za njih pošto je Rossi u Yamahi, a i prvu sezonu su senzacinalno dobro odigrali. Nekoliko pole positina i pobjeda, a ove sezone su jako dalko od toga. Ako nista drugo, snage ne manjka.

  12. #62
    Ing
    Guest
    Je Doc, gledal sam obje utrke.
    To je več postala igra.

  13. #63
    doc
    Guest
    ja na žalost opet nisam, ali čim sam došao doma odmah sam pogledao rezultate. Sad mi je i svejedno kaj je Cibona izgubla....

  14. #64
    piquet
    Guest
    rossi je fenomenalan. jedna od najboljih vožnji koje sam gledao u cijelom automoto sportu.
    alfa fenomenalna. bravo!
    u dtm-u mercedes po starom, ali odustajanje za alesia i schneidera. šteta.

  15. #65
    Cezy
    Guest
    Piquet si gledao DTM???

    Auti su ludnica!!!

    A i trka je bila super!!

    Nakon toga mi se nije dalo ni gledat onu socialu od Etcc-a.

  16. #66
    piquet
    Guest
    jesam. šteta za alesia. nikako da ga krene.
    hhf je na početku samo izbjegavao sudare i prestizao
    meni je bio dobar i etcc zbog alfe.
    ali dan pripada rossiu. the man!

  17. #67
    mytbyte
    Guest
    Gdje se daje DTM, na DSF-u??? Ima li još ne nekom od njemačkih programa jer DSF ne hvatam...

    Si, si, Rossi je pokazao da je on u Hondi bio kap koja bi svaki put prelila čašu... ) A ona sramota za BMW u ETCC-u - kaže komentator: "BMW nema mjenjač sa 6 brzina pa ih predugi omjeri sprečavaju da bolje kontrolitaju ubrzanje kroz zavoje..." Pa, zašto taj svemoćni trkaći stroj zvan BMW nema mjenjač sa šest brzina???

  18. #68
    Cezy
    Guest
    Slazem se Rossi je MRAKACHA!!

    Ducati me razocarao!

    Biti ce DTM 2005 super kad ude alfa.Meni su auti iz ETCC-a. nekak komicni prema onima iz DTM-a.

    Ste vidli kak mecka riga vatru kroz SIDE PIPES-e.

  19. #69
    Cezy
    Guest
    Mytbyte,to nisu tvornicki BMW-i,thats why!! I jos su slepali utege.

  20. #70
    piquet
    Guest
    ne znam zašto te je ducati razočarao. imaju skroz novi motor i treba im još malo vremena za naštimavanje. capirossi je pred kraj utrke prestigao dvije honde što znači da su riješili problem sa prevelikim trošenjem guma. mislim da će biti pobjeda za ducati.

  21. #71
    Cezy
    Guest
    Svaka cast Jenson!!!

    Fisico u priquali-u brzi od Barichella,quali nije ni vozio jel su morali zamjenit podnicu.Steta u p.m. auto ide super.


    E da Gerhard Berger ce sutra odvozit krug sa Ayertonovim Lotusom!!!

  22. #72
    Cezy
    Guest

  23. #73
    Cezy
    Guest

  24. #74
    doc
    Guest
    Svaka čast Hondi, konačno bi sutra mogla biti jedna zanimljiva utrka.

  25. #75
    Cezy
    Guest
    Nebih ja taj pole bas Hondi pripisao.

    Jel Sato je 7-mi,a to je ubiti ono sto Bar moze.Ovo je bio Button-ov fenomenalan krug,u paketu sa super setup-om i Willis-ovom sasijom koja je preporodila ovaj team.

    Honda je i prosle sezone imala 4. motor u f1,gledano po snazi,prema tome...

    A zanimljiv je i podatak da je glavni covjek za Hondine f1 motore,od ove sezone neki tip iz Rumunjske.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •