Stranica 20 od 20 PrvaPrva ... 10181920
Prikazujem rezultate 476 do 484 od 484

Tema: Motorsport rocks again!!

  1. #476
    piquet
    Guest

    vitantonio liuzzi - red bull racing

  2. #477
    Cezy
    Guest
    Bravo Piq majstore!!

    Bas gledam sad fotke na F1 Total.com i mislio sam ih stavit na ovaj thread

  3. #478
    piquet
    Guest

    giancarlo fissichella - renault

  4. #479
    Cezy
    Guest









  5. #480
    turbo-limac
    Guest
    taj enzo je fakat bio njuska... cital sam da je GV bio jedini vozac kojeg je stari volio, svi ostali su bili samo nuzno zlo .....

  6. #481
    Cezy
    Guest
    Enzo Ferrari


    "He left us because of something incomprehensible. His fatality has deprived us of a great champion, one that I loved very very much.

    People used to say that one day he'll quit Ferrari but I never believed it because Gilles and I had formed such an affection for each other we were like father and son.

    My past is scarred with grief ...father, mother, brother, sister, wife ...my life is full of sad memories. I look back and I see my loved ones ...and among my loved ones I see the face of this great man: Gilles Villeneuve

  7. #482
    Cesare Fiorio
    Guest
    Enzo-prave riječi. Kak je Sainz, nisam baš u toku?
    Gilles je imal samo jednu pobjedu jel tak? Meni su uvijek bili draži brzi i temperamentni vozači neovisno o postignutom rezultatu. Kolki jednostavno nisu imali sreće. Recimo Gilles mi je draži od Jacquesa. Gdje bi recimo bio kraj npr. Gillesu ili iz rallya Toivonenu ili Bettegi da nisu tragično završili. Alberto Ascari je isto bio odličan vozač, jedini ko je u svoje vrijeme mogao konkurirat Fangiu. I on je poginuo. Nemreš vjerovat

  8. #483
    Cezy
    Guest
    Gilles je dobio 6 utrka,i trebao je biti sv. Prvak 1979-te.

    U Monacu je bio na drugoj poziciji i puno brzi od Jody-a kad je riknula getriba.U Zandvoortu je prestigao Alen Jones-a u Tarzan zavoju (180° zavoj) sa VANJSKE strane.Bio u debelom vodstvu kad je pukla zadnja lijeva guma.Nakon toga je izletio,vratio se na stazu,uzasno brzo vozio dalje tako da je do ulaska u boks polomio kompletan ovjes iza,i tek kad su mu rekli da nema sanse da vozi dalje tek je onda izisao iz auta. U Dijon-u osvajanje 2 mjesta i borba sa Arnoux-om je bila legendarna.

    Isto kao i pobjeda u Monte carlu 1981 sa autom koji je bio jako los.A prestigao je Prosta cini mi se na Sant Devou,tako sto je skratio put preko autobusne stanice!!

    Gilles je legenda!!

    Cesare jako puno vrhunskih vozaca je poginulo na stazi. Tripps,Bandini,Anderson,Clark,Rindt,Rodrigez,Stiff ert,Bonnier,Mclaren,Cervet,Peterson,Courage,Schles ser,Beloff,Stommelen,etc.

    Tuzno,ali THATS RACING i decki su toga bili svjesni. Jedina pozitivna stvar na danasnjim autotrkama je to da su auti postali sigurni i to me veseli!

  9. #484
    piquet
    Guest
    evo i jedna priča o villeneuveu.
    1979. u watkins glenu je prvi trening bio po kiši.
    jody schekter je odvozio odličan krug i mislio je da će bez problema biti najbrži. u boksu je pogledao vremena.
    iako legenda kruži da je villeneuve, također u ferrariu, bio brži 12sec, istina je da je njegova prednost iznosila "samo" 9,5sec!!!
    najbrži čovjek ikada! <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">\"Some guys in Formula 1… well, to me, they’re not racing drivers. They drive racing cars, that’s all. They’re doing half a job. And in that case, I wonder why they do it at all…” Gilles Villeneuve</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •