Stranica 12 od 20 PrvaPrva ... 21011121314 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 484

Tema: Motorsport rocks again!!

  1. #276
    Cezy
    Guest
    Je Piq. gledao sam nesto malo. Hunt vs. Lauda.

    A auti su bolnica sa onim ogromnim airbox-evima.

  2. #277
    mytbyte
    Guest
    Po meni Barichello je odgovoran za sudar sa Satom više nego Sato...Sato je lijepo ubrzao, ušao Barrichelu kad je vidio da je ovaj otišao previše lijevo ne bi li napravio što manji luk kroz taj fakat preoštri zavoj...Rubens mu je dao prostora, Sato je to htio i imao pravo iskoristiti, a Rubens je mogao očekivati da će Sato nešto pokušati i ranije mu zatvorit prolaz...usprkos ogromnom iskustvu nije predvidio situaciju i nonšalantno se povlačio po stazi i kad je skužio da mu je Sato došao do pola bolida naglo skreće desno i ne daje Satou prostora...hvala bogu da se netko ipak utrkuje i grabi priliku kad se ona ukaže...mislim da je to Sata stajalo motora jer je predugo bio u boxu nas zamjeni nosa, možda se tada motor pregrijao...

  3. #278
    Girrari
    Guest
    Bolidi znaju biti puno duže u boksu pa da se ne pregriju.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  4. #279
    Cezy
    Guest
    Istina !! Ali mene nesto drugo tu kopka.U 7 utrka je Sato zaklo 4 motora,Button koji je cak i brzi od njega niti jednog. Whats the point???

    Mozda Sato prevec koci sa Motorom,pa mu je motor stalno u überturazi.Bas sam gledao ono kad prikazu Turnceler na njegovom autu,ali nisam nista neobicnog vidio.

  5. #280
    piquet
    Guest
    meni se čini da danas ne može vozač utjecati na auto u toj mjeri da zbog njega eksplodira motor. ali ko zna.
    uglavnom i ove i prošle godine jedan bar ima puno više tehničkih problema od drugog bara.

  6. #281
    Cezy
    Guest
    Novi Mclaren isto izgleda kao i stari,ali je brzi a navodno i pouzdaniji.Kimi u 2 dana nije imao niti jedan techn. problem.

  7. #282
    Bmw Touring
    Guest
    e to mi je drago cut

  8. #283
    Cezy
    Guest
    Meni nije biti ce bolji od Sauber-a onda!!

  9. #284
    Bmw Touring
    Guest
    Ma nema veze.Glavno da svi dodju do cilja )

  10. #285
    piquet
    Guest
    u biti ne izgleda isto.
    najveće vizualne promjene su na usisnicima zraka (sastrane i airbox).
    izgledaju dosta slično renaultu.

  11. #286
    mytbyte
    Guest
    Možda Sato ima ulogu testera u BAR-u tj. on dobija motor na kojem Honda testira nove setinge, dijelove, štogod, jer je Button u prilici biti drugi u poretku vozača na kraju sezone pa mu pokušavaju napraviti još bolji motor, aerodinamika očigledno nije nikakav problem...malo mi je zakašnjeli post, doduše... <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  12. #287
    Cezy
    Guest
    Takvi experimenti se rade na testiranjima,kad posaljes auto u utrku,onda samo sa jednim ciljem,da donese bodove!! Takuma Sato je jedan jako talentiran i jako brz vozac,koji voli rizik i brutalnost.I nemojte zaboravit da je on do svoje 20 godine jos studirao i nije ima nikakve veze sa Motorsportom.Danas ima 27 let i vozi svoju drugu F1 sezonu.To je vec nesto,ili nije??

  13. #288
    Cezy
    Guest


    THE MASTER OF GOING FASTER!!!

  14. #289
    piquet
    Guest
    valle je zakon.
    ali sam se stvarno nadao da će uspjeti pobijediti ducati, xaus ili baylis.
    i moj ljubimac abe je vodio.

    dtm je bio dobar. dvoboj ekstrom-albers. malo su razmjenjivali boju. )

  15. #290
    Cezy
    Guest
    Je vidio sam,decki se vole samarat!! ) )

  16. #291
    Bmw Touring
    Guest

  17. #292
    Cezy
    Guest
    Jos 4 dana,a onda 24h Nürburgring. Utrka godine!!

  18. #293
    piquet
    Guest
    još 3 dana i 24h le mansa.

  19. #294
    Axl
    Guest
    i le mans je ovih dana
    formula 1 u Montrealu za 4 dana

  20. #295
    mytbyte
    Guest
    Neće se izlazit iz kuće...osim na INA Deltu...

    cezy, onda je fakat do Sata kamikaze...

  21. #296
    Cezy
    Guest
    NURBURGRING,NURBURGRING,NURBURGRING!!!

    Pada kisa,noc,Auti do 1000cv i naj staza svih vremena.Sad je quali na dsf-u.A sutra trka.Dakle ko drzi i malo do sebe i do motorsporta,zahebite nogac,le mans,f1 i moto gp i gledajte samo RING,necete pozalit.Termine prenosta sam postao nedavno,pogledajte par stranica unazad.

  22. #297
    Axl
    Guest
    F1 se ne propusta

  23. #298
    Girrari
    Guest
    Nikad.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  24. #299
    Cezy
    Guest
    :URL=http://nurburgring.de/:Video link:/URL:

    Ovo je onboard <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=video&v=52&src=zon">video</a> iz jucerasnje kvalifikacije.<a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=Auto&v=52&src=zon">Auto</a> je v8star jaguar.
    34MB ali bolje od Severine,isplati se skinut!! <br><hr><font face="Impact">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  25. #300
    Girrari
    Guest
    Nothing beats Seve.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •