Stranica 1 od 20 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 484

Tema: Motorsport rocks again!!

  1. #1
    Cezy
    Guest
    Yupppiiii!!!

    Poceo je LG SUPER RACING WEEKEND.

    Evo upravo gledam Fia gt. Ferrari Prodrive opet rastura,a Alzen u Selinu je ispao.Malo mi ga je zao,jel je vozio prakticki jednako brzo kao i ferrari-i.

    Anyway u 15:00 bi trebao biti ETCC,Alfisti Muss za vas.

    Jos malo pa pocinje i DTM,a 10-13.5.04. je tek spektakl godine.

    Biti ce luda godina,uzivajte!!!

    RACING FOREVER!!! <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">
    GOLF SDI DONT DREAM IT,DRIVE IT!!!!</font>

  2. #2
    206-os-
    Guest
    A meni se prije dva dana na kablovskoj pojavio Motors TV. Cijeli dan testovi, utrke, reportaze a ispiti lagano dolaze

  3. #3
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Pocketu se pred zgradom pojavio čudni crveni auto, japanske proizvodnje, težak svojih 500kg, 1300ccm i 160ks sa šperom...

    Gledajte me na Slavonskoj, Vukovarskoj, Držićevoj, Zelenom valu i Džamiji...

  4. #4
    206-os-
    Guest
    Swift!

  5. #5
    Cezy
    Guest
    Koji to auto ima 500kg?!?!?<br><hr><font face="Impact" size="+1">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  6. #6
    Aero
    Guest
    Pazi da te nebumo morali skupljati po svim tim ulicama.

    Cezy, to ti je nabrijani Swift sa prošlogodišnjeg Street Racea u V. Gorici.

  7. #7
    Cezy
    Guest
    Kuzim!!!<br><hr><font face="Impact" size="+1">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  8. #8
    Cezy
    Guest
    Btw Jörg Müller sa Schnitzer Bmw-om je dobio etcc u Monzi. Alfa ima pace,a i Seat je jako brz,i Difenbacher stvarno vozi na noz.Skidam kapu.<br><hr><font face="Impact" size="+1">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  9. #9
    206-os-
    Guest
    Cezy, i ja sam malo gledao utrke na eurosportu. Cini se kao da Alfa ima 20-30 ks vise na ravnom dok je BMW bolji na startu i kad se istrose gume.

  10. #10
    Cezy
    Guest
    Dobro ti se cini!! Guba mi je ovaj mladi Brazilac,odlicno decko vozi. <br><hr><font face="Impact">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  11. #11
    INTERCEPTOR
    Guest
    Taj swift ima dva motora ne? To nemože bit 500 kg. Dobro je ako ej ispod 900 kg.

  12. #12
    206-os-
    Guest
    Ne, taj swift ima jedan motor. Jel ti lijepo pise 1300 ccm i 160 ks. Onaj s dva motora je jedan drugi.

  13. #13
    Cezy
    Guest
    Zamalo sam zaboravio napisati

    ALEX ZANARDI SVAKA TI CAST LEGENDO!!!
    DIVIM TI SE I KLANJAM TI SE DO PODA I U SVAKOJ UTRCI SAM UZ TEBE!!!

    Nakon ovoga opet uc u trkaci auto,i biti brzi od svog timskog kolege,mislim nemam rijeci!



    Svaka cast!! <br><hr><font face="Impact">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  14. #14
    mara1
    Guest
    decki jel netko zna koja je razlika izmedju serijskog i auta radjenog za ETCC? koliko im ?

  15. #15
    mara1
    Guest
    koliko im traje motor? i koliko kosta takva prerada?

    danas sam gledao ETCC i nekoliko je bmw-a vodilo a seat odmah iza njih. tko kaze da seat ne valja i ne moze biti brz?

  16. #16
    Cezy
    Guest
    PA Seat ide dobro,iako nisu jos na levelu bmw-a,a kamoli ALFe.

    Diffy je isto super odvozio,bas se vidlo da ga lomi,da daje 110%.

    Etcc auti nisu daleko od seriskih.To je prakticki neka vrsta grupe N.
    Kavez,2.0 atnosfera,poluautomatski kuplung,sekvencialna getriba,sper diff,imaju jos propisi,za visinu,sirinu,norme ispuha i air ristriktor.Najbolje ti je da pogledas na www.ETCC.com sigurno ima pravilnik.

  17. #17
    doc
    Guest
    prošle godine sam propustio niti jednu utkru, a ove godine već prvu nisam gledao.

    Vidim da je BMW opet profitirao ispadanjem Giovanardia i Tarqinia. Sva sreća da je Farfus završio drugu utrku, ako ovako nastavi naslov nebi smio doci u pitanje!

  18. #18
    doc
    Guest
    Idalje su u igri bezvezna pravila s utezima. Taj koji je to izmislio je stvarno idiot. Ako je netko brz, treba ga usporit da bude zanimljivo... Totalna glupost.

  19. #19
    doc
    Guest

  20. #20
    mara1
    Guest
    mene to podsjeti na F1! koji su to kreteni! ne znaju kako zaustavit Ferrari pa im podmecu. ja ne mogu vjerovat, da tako velika skupina strucnjaka nije u stanju uvest pravila koja ce pomoci u zanimljivosti F1. od 17 staza na 2 mozes pretjecat i onda se oni pitaju zasto nema pretjecanja i mjenjaju pravila kao mala djeca a ja unaprijed znam da im to nece pomoci. samo muce sve tamo!

  21. #21
    mara1
    Guest
    a ima li kakvih izmjena na motoru? koliko KS imaju ti motori otprilike?

  22. #22
    doc
    Guest
    ETCC imaju cca 260-310 KS

  23. #23
    doc
    Guest
    ma ×××ך formulu. Svi se svalili na Ferrari ko da je on nešto kriv. Pa nek ostali malo više trgnu pa da bude zanimljivo. Šteta što je Toyata nakon početne dobre sezone narpavila 2 koraka unutrag, a ulažu više para nego Ferrari. Ok, on si tek došli pa im se oprašta. A šta je s Mercedesom, oni su se pred par godina povukli s Indycara uz opravdanje kako žele ponovo naslov u F1 i sva sredstva ce tamo ulagati. A tek BMW, vječito najjači po papirima, a po rezultatima slab.

  24. #24
    Cezy
    Guest
    Giovanardi i Tarquini su si sami krivi.
    Iskreno receno imam osjecaj da ce BMW ove godine dobit prvenstvo.
    Alfa je bolja samo na ravnom,a ako u monzi koja je staza sa najvise ravnih dijelova ne mogu dobit,di onda mogu???

    Pravilo sa utezima je stvarno bzvz!!

    Ma cijeli ETCC mi je socijala u usporedbi sa DTM-om.

  25. #25
    doc
    Guest
    cezy, pa je dobila Alfa prvu utrku, prva 3 mjesta. Nisam gledao, ali vjerujem da nije došlo sudara da bi i na drugoj utrci bio slični poredak.

    Jel u DTM-u još uvijek 10 Audia, 10 Opela i 10 Mercedesa?
    U ETCC je ove godine trebao uci i Peugeot, i Honda sa Acordom, pa ništa.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •