Stranica 2 od 20 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 484

Tema: Motorsport rocks again!!

  1. #26
    mara1
    Guest
    jel se zna zakaj nisu usli pug i honda?
    znam da vas davim ali koja je razlika izmedju DTM-a i ETCC-a?

  2. #27
    Cezy
    Guest
    Doc sta se F1 tice

    Daj malo manje mrznje prema drugima!!

    Mercedes NE gradi motore za F1 nego MARIO ILIEN/ILLMOR,koji je 70% u vlasnistvu Mercedesa i koji vec 20 godina radi motore za f1 isto kao i Brian Hart.
    Mercedes ima isto tako DVE 2 tvornicke momcadi u DTM-u.Koja je nakon F1 najaca grana motorsporta.I tu su uvjerljivo prvi.Isto tako tvornicka momcad na trkama kamiona.
    Bmw ima najaci motor u F1,ali muci ih aero paket,i mehanicki grip.Oni su uvjek bili competetive,a i biti ce.BMW je izgradio najaci turbo motor za F1 ikad,a sad i atnosferu!! RESPEKT!!

    Toyota je napravila korak u napred,ali svi drugi su napravili dva ili tri.Iako ocekujem da ce oni imati jaki develepment tokom sezone.Imaju najveci budget,dobar team,Ove Anderson,Norbert Krayer (EX ZAKSPEED),Brunner gradi sasiju,nisu losi,ali nisu niti dovoljno dobri.

  3. #28
    Cezy
    Guest
    Dtm: Frame od tubolarnih cijevi,karbonska karoserija,V8 motori 480+ cv,sekve. getribe,iskljucivo straznji pogon,nizi,siri,spera,TC,Karbonske kocnice.Puno veci budgeti momcadi.

    A vozaci!!
    Aello,Alesi,Frentzen,Biella,Manu,Fäsller,Ekström,R euter,Albers,etc.

    Etcc je socijala teska prema dtm-u.

  4. #29
    doc
    Guest
    cezy, ma nikog ja ne mrzim. Samo mi na ××××× ide što se stalno optužuje Ferrari za dosadu Formule 1. Ferrari igra po istim pravilima kao i ostali, pa nek se onda ostali konačno trgnu da bude zanimljivo. A ne da se glupim izmjenama pravila hoće sjebati Ferrari.

    a za Ilmor, to je po meni Mercedes. Slično ko da veliš da za M3 motore ne proizvodi BMW, nego proizovodi M. Razočaravajući je vidjeti ponos njemačke autoidnsutrije kako završava utrke u dimu. Isto vrijedi i za Toyotu. Ne moraju biti najbrži, ali nek barem pokažu tu svoju savršenu japansku izradu i svijetski poznatu pouzdanost.

    Najjača grana nakon F1 je rally. Sve ostalo je DALEKO ispod, pa i DTM i ETCC. Ja više volim ETCC. DTM sam gledao nekoliko utrka, ali bezveze je kad na prvih 8 mjesta gledaš npr. Audi TT. Osim toga samo ime govori, DTM je njemačko prvenstvo, a ETCC evropsko.

  5. #30
    mara1
    Guest
    doc, prijatelju, cekaj malo. toyota ce polako na vrh i ja u to ne sumnjam. pa Honda je dovoljno dokazala da japanci rade vrhunske aute.sada su prisutni samo motorima ali prije su imali momcad i bili nepobjedivi. tako ce i Toyota, ali treba vremena

  6. #31
    Cezy
    Guest
    Dtm nije njemacko prvenstvo jel su 70% vozaca stranci.A i voze se trke u italiji,austriji,portugalu,nizuzemskoj.

    Ilmor je skucao veliku lovu u razvoj motora od Berilija.I taman kad su poceli rasturat,i osvojili dva naslova za redom,FIA je ukinula berilium,kaok bi bilo zanimljivo.Umjesto da su se drugi trgnuli.Tu je Mecka popusila tesku lovu iako po snazi nisu toliko daleko od spice.Da ih ×××× pouzdanost ×××× ih.Ali kod Kimi-a je rikno KILLER a ne motor direktno.

    Ljudi vide samo rezultate i po tome sude.A ne gledaju uopce razloge,uvjete,pehove.

  7. #32
    doc
    Guest
    Hondi svaka časti, ali za Toyotu ne vjerujem da ce ikad na vrh. Tako se i za BMW priča, oni su tek došli... Ali prošlo je već 6,7 godina pa očekivanih rezultata nema.

  8. #33
    Cezy
    Guest
    Rally nije racetrack racing,a tehnicki gledano,du daleko iza DTM-a.

  9. #34
    Cezy
    Guest
    Bmw je rekao da ce se 2003 borit za naslov,a borili su se vec 2001.Prema tome ocekivanja su vec premasili.

  10. #35
    doc
    Guest
    cezy, pa i ti vidiš samo rezultate!
    Ako misliš na ona dva nslova Hakinena, to je više bio splet sretnih okolnosti. Renault se povukao, a Willimas i Benetton dobili stare mechachrome motore pa nisu imali šasne. Ferrari je tih godina ionako bi u teškom kurcu, pa ih niti Shcumaher nije mogao izvući. Ali drugu sezonu je bilo jako na knap.

  11. #36
    Cezy
    Guest

    DTM

    Ove godine se prelazi na limuzine radi bolje aerodinamike

    Dakle A4,Vectra gts,C klasa

  12. #37
    doc
    Guest
    za BMW se očekivalo da ce 2003. godine osvojit naslov, ali na kraju je balavac Raikonen očitao lekciju Montoyi i Ralfu!
    Nadam se da ce Kimi nakon Michaela obući crveni kombinzeon!

  13. #38
    Cezy
    Guest
    Ferrari je 97-me bio druga momcad konstruktorski,a sumaher je izgubio naslov tek u zadnjoj utrci. A Mclaren je bio 4-ta momcad. Dakle u tom prelazu su bili puno bolji.Supertec je 1998 jos bio competetive.

  14. #39
    doc
    Guest
    cezy, jel znaš koji sve automobili nastupaju u DTM?

    ne vjerujem baš da C klasa ima bolju aerodinmaku od CLK. niti Vectra GTS od Asrte Coupe kakva je u DTM

  15. #40
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Je dečki, Swift(vraćam se unazad na 1 stranicu teme).

    Kome da mailam jednu izuzetno zanimljivu sliku iz današnje vožnje istim da ju stavi na forum?


  16. #41
    Cezy
    Guest
    Mail-aj slike Law-u. Pa nek ih on upload-a.

    Doc evo za tebe DTM LISTA
    Bernd Schneider AMG Mercedes
    2 Christijan Albers
    3 Marcel Fässler Opel Team Phoenix
    4 Laurent Aiello
    5 Mattias Ekström Abt Audi
    6 Martin Tomczyk
    7 Jean Alesi AMG Mercedes
    8 Gary Paffett
    9 Heinz-Harald Frentzen Opel Team Holzer
    10 Manuel Reuter
    11 Christian Abt Abt Audi
    12 Tom Kristensen
    14 Peter Dumbreck Opel Team Phoenix
    15 Timo Scheider Opel Team Holzer
    16 Jeroen Bleekemolen Opel Euroteam
    17 Markus Winkelhock Rosberg Mercedes
    18 Stefan Mücke
    20 Jaroslav Janis Persson Mercedes
    21 Thomas Jäger?
    44 Emanuele Pirro Joest Audi
    45 Frank Biela

  17. #42
    piquet
    Guest
    cezy kak ti kaže doc alfa je rasturila prvu utrku. ali sve će to biti šuć-muć zbog balasta tako da će varirati od utrke do utrke. a i u drugoj utrci bi bilo zanimljivije da se nisu tarquini i giovanardi nisu igrali glup i gluplji.
    što se tiče f1 pravila nisu rađena da se ošteti ferrari jer su pravil ista za sve. z amclaren se može reći da je oštećen jer je zabranjen berilij, zasebno kočenje lijeve ili desne strane.

  18. #43
    Cezy
    Guest
    Ma gledao sam i prvu i drugu utrku Nelsone.
    ALfa je bila pobjedila u prvoj utrci,ali dali je bila brza,nije vozili su u istom trainu 3 bmw-a i 3 alfe.

    U drugoj utrci ista stvar samo drugi redosljed.

    A FARFUS me 6toliko odusevio,da vam to nemrem opisat,mali je bomba. Onaj slide na kocenju pred DELAROCCHOM.

  19. #44
    doc
    Guest
    hvala cezy, znači i dalje samo Audi, Mercedes i Opel.

    Čudi mi kako to da Christian Abt vozi za Abt Audi! )

    Piquet, ma jesu pravila ista za sve, ali ipak se njima prvenstveno želi smanjiti razlika između jakih i slabih momčadi.

  20. #45
    Cezy
    Guest
    2005-te ulazi alfa sa 3 momcadi u DTM!!
    Jedva cekam
    Auto DElta team 1
    Auto delta team 2
    I Willy Weber team

  21. #46
    doc
    Guest
    E onda cu i ja gledati DTM. Ovak mi nije zanimljivo jer nemam za koga navijati. Koji god da pobjedi nije dobro! )

  22. #47
    Cezy
    Guest
    Pa EUROTEAM OPEL je iz Aresea,da iz alfinog grada. A imas i talijanskog pilota,Emanuelle Pirro.

  23. #48
    piquet
    Guest
    cezy ja sam mislio da nema šanse da se ne izvrti farfus kod onog kočenja. uletio je tamo kao da vozi motor.
    doc to je kriva pretpostavka da će sepromijenom pravila smanjiti razmak. ferrari na rješavanje nekog problema može potrošiti x puta više od jordana tako da promjene mogu samo povećati razliku.

  24. #49
    Cezy
    Guest
    Ma mali je lud totalno!!

    Ja kad sam vidio kako je brutalno odro dirk müllera na ravnom,prakticki zabio se u njega,i onda dva zavoja kasnije onaj slide.On ce u F1 i rasturat ce pazi kaj ti kazem

    Inace on je aktualni prvak europe u F3000.

  25. #50
    doc
    Guest
    piquet, nova pravila, poput korištenja samo jednog motora tokom cijelog vikenda su donesena s ciljem da se smanji razmak između bogatih i siromašnih momčadi. Korištenjem samo jednog motora smanjuju se troškovi koje puno teže pokriva recimo Jordan u odnosu na Ferrari.
    E sad, očito da cilj nije uspio jer su bogate momčadi opet uložile puno više para da razviju motor koji ce biti brz i izdrzati cijeli vikend...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •