Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Volvo &Saab

  1. #1
    AR
    Guest
    Interesiralo bi me vaše mišljenje zašto svi kupuju njemačke aute i uzdižu u nebesa kad kupuju auto srednje klase i više srednje klase, a ne obaziruči se na ove dvije super pouzdane marke iako nemaju imiđ Mercedesa, Audija... ali ipak na svojoj strani imaju druge karakteristike sigurnost, cijenu, pouzdanost...
    Npr. Saab 9-5, 2.3t 185KS košta 33000 Eura, a za dobit Mečku te opreme i snage moraš iči debelo preko 40000.
    Šta bi vi uzeli Mečku???, ja definitivno ne, osječao bi se pokradenim <br><hr>

  2. #2
    alfist_zg
    Guest
    Mi imamo u firmi upravo Saab, i upravo s tim motorom , iako onaj malo stariji , tojest model 9000 ali zadnji redizajn.
    Super je, ko beba je.
    i ide super, ali izgleda da ga malo ×××× ovaj naš benzin.
    turbak mu cuka nekad.

  3. #3
    alien5
    Guest
    Koliko sam ja vidio u Deutchlandu , merđe i bemvejce kupuju stranci, a švabe volva i saaba. Ne kažem da je to pravilo, ali govori nešto!

  4. #4
    drugmirko
    Guest

    kak misliš, nemaju imiđ Mercedesa i Audija? Volvove serije 6 i 8 -pogotovo 8- imaju isti status. barem ja imam takav dojam. možda si u pravu što se tiće raje, koja kupuje i u nebo diže VW Golf/Passat i Opel Astra/Vectra.

    A da imam novce na bacanje u kesici,u segmentu švabe-Volvo S80-Saab 9-5 kupujem Saaba. u segmentu švabe-Volvo S60-Saab 9-3 kupujem ili Volvo ili A4.
    (eh, da mi je živjet u zemlji dembeliji ) ) )

  5. #5
    INTERCoooLER
    Guest
    Definitivno SAAB. Ti automobili su odlicni. Volvo nije los ali nije nebih ga uzeo bas zato sto postoji SAAB. Mislim da su to mnogog pouzdaniji auti od njemackih rivala, i daleko kvalitetniji. SAABovi turbo benzinci poznati su kao prilicno pouzdani agragati,velike snage a Bogami i potrosnje. A stari modeli Volva slove za nesto neunistivo, vecina ih prede i do 800000km modeli 240,244 i druge "kocke".
    Da je u igri C klasa i SaaB 9-3, bez ikakvog okolisanja bih uzeo SAAB.

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    meni Saab Wagon izvrsno izgleda.Nakon Bmw-a sigurno bi takav jedan kupio.

  7. #7
    Cezy
    Guest
    Ja isto volim saab-eke.
    A volvo mi ima par dobrih modela.
    Amazon,onaj coupe od Simon Templera,850 sw t5,s60,etc...

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    ovaj karavan je meni ××××n

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest
    a i ovaj

  10. #10
    Brock
    Guest
    I SAAB!

  11. #11
    AR
    Guest
    Drago mi je da ima još mojih istomislioca, stvarno Saab radi boli glava aute , baš im ne mogu nači zamjerku, Volvo s druge strane malo mi je izgubio onaj imiđ robusnosti ovim zadnjih par modela (6i .Pojam pravog volva po meni je 850 t5.Naprosto močan.
    Imao sam se priliku voziti u starijoj 740 d, naprosto je izgledao i zvučao neuništivo, a komadi lima u unutrašnjosti kabine! -naprosto tenk na kotačima

  12. #12
    Bmw Touring
    Guest
    vrlo vrlo lijep karavan

  13. #13
    Brock
    Guest
    Žao mi je što prokleti GM gura Opel u SAAB...

    Inaće... auti su mi nešto stvarno posebno... zaljubljen sam u njih već 15-ak godina, a još se nisam vozio niti u jednom...

  14. #14
    AR
    Guest
    Koj put cak dobim dojam da i Ameri imaju malo soli u glavi, koliko znam tamo su tražena roba!, što se tiče opela dok u Saabu imaju svoje turbo benzince neznam ko bi uzeo V6 ili dizela.

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest
    ja bi odmah jednog 9-5 Aero sa 3.0 TiD motorom

  16. #16
    AR
    Guest
    Šteta što ne rade više opel omegu )

  17. #17
    101
    Guest
    "GM gura Opel u SAAB"

    Stoji do nekle, stari 900/9-3 (´94 do ´02) je bio na bazi Vectre ('89) samo doradzene, i nije bio bas vrhunac kvalitete. Barem ne na "premium" nivou kao BMW. Srecom, SAAB je isao dosta na goodwill i otklonio djecje bolesti na svoj racun (iako ovjes nikad nije usavrsen), tako da kupci nisu osjetili na svom budzetu... Novi 9-3 je puno kvalitetniji (vozio 1.8t i 2.0t i jako su mi se svidili iako se zapravo radi o jednom te istom motoru sa razlicitim efektom) i toplo preporucujem svakome ko ima namjeru da kupi nesto u ovoj klasi.

    Kako zivim u Svedskoj, SAAB i Volvo su mi svakodnevnica tako da se nesto pretjerano i ne palim na njih, ali imaju modela koji su stvarno originalni. Volvo P 1800 je vozio Roger Moore kao "svetac" u onoj seriji... 480 je takodze interesantan, ne toliko tehnikom koliko izgledom, kao i prvi turbo-SAAB-ovi sa kraja 70-ih.

  18. #18
    101
    Guest
    Volvo P1800, ako moze neko da prikaci slikicu...

    http://www.gerrylister.com/Images/P1800%20front.jpg

  19. #19
    SAAB
    Guest
    SAAB 9-5 Aero sa DIESEL MOTOROM???
    JJJJJJJJJJOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJ!!!!!

  20. #20
    Aero
    Guest
    SAAB 9-5 2,3 Aero turbo, onaj od Hirscha sa 305 KS. <br><hr><font color="blue">BMW POWER

    Svako ima svoju, a moja je: jedi burek dok je topao.</font>

  21. #21
    Aero
    Guest
    To se zove auto:

  22. #22
    Rossonero
    Guest
    Onaj crni 9-3sport na autoshowu je mrakaca!

  23. #23
    Bmw Touring
    Guest
    SAAB 9-5 Aero sa DIESEL MOTOROM???
    JJJJJJJJJJOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJ!!!!!




    a u cemu je problem? krivo se izrazih, nije aero nego vector <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  24. #24
    -Zagor-
    Guest
    Evo jos jedan..

  25. #25
    Aero
    Guest
    Ma SAAB je genijalan, auto za individualce poput mene, vrhunski dizajn, odlični avionski kokpit, imidž visoke tehnologije, usavršavanje turbo motora (motor varijabilne kompresije), vrhunska sigurnost...

Slične teme

  1. Saab????
    By Dado1 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 58
    Posljednji post: 04-07-2004, 17:21
  2. Saab 9-2
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 22-10-2003, 20:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •