Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Ocjena pocetnice

  1. #1
    Kristina2
    Guest
    Molim vas da mi kazete kako izgleda moja prva web stranica sta bih trebala promijeniti i da li se je uopce isplatilo poraditi na tome.

    www.koolpages.com/urlaub/index.htm

  2. #2
    Grga
    Guest
    <font color="blue">Link ti ne radi
    </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">1+1=11
    I\'m mad, you\'re mad, we\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.tk
    http://vinko.proboards22.com


    </font>

  3. #3
    Grga
    Guest
    bla bla bla <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  4. #4
    Kristina2
    Guest
    kako mislis link mi ne radi jesi li uopce dosao na stranicu,ako ne trebao bi znati da ako imam mijesto na besplatnom serveru ovisim o njemu, a cesto se ruse i nedaju uci na stranicu.hvala za bla bla

  5. #5
    Grga
    Guest
    <font color="blue">Bla bla bla je bilo jer sam mjenjao profil a site ti se jednostavno ne zeli ucitat neznam zasto ali prikazuje se kao da site ne postoji
    Posjeti moj site pa reci svoju ocjenu ja sam isto pocetnik sto se tice web dizajna </font><br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  6. #6
    cool
    Guest
    Čuj ljudi ti ne vole kad je stranica tak razbacana.Bolje bi ti bilo da napraviš sa lijeve tvoje strane meni a s desne reklame.

  7. #7
    Blah :)
    Guest
    Slažem se da je početna stranica neuredna! )

    Trebala bi malo poraditi na stilu boja i na navigaciji po stranici!

    Ostalo je ok ali kao što kažem previše različitih stilova!

  8. #8
    vodeni
    Guest
    koja je poanta onih razbacanih gifova od pola metra? zar nebi bilo ljepse da stanu na ekran a ne da se mora skrolirati?
    pretpostavljam da te je veselila njihova izrada ali bilo bi ljepse da je koristen jedan font i da nisu toliko napadni.

    frejmovi su isto bez veze (nadji jednu pro stranicu koja ih koristi) osim toga u tvom slucaju ne igraju nikakvu funkciju (nisu potrebni nego izgleda kao demonstracija znanja) a ako ih koristis daj bar ubi skrolere a ne da se skrolira u prazno.

    kada koristis bekgraund koristi uvjek isti a nemoj mjenjati na svakoj stranici.

    naslovi na stranicama su preupadljivi i za njih vrijedi ono sto sam napisao za gifove.

    gumbi su previse pixelizirani, napravi ih u vecoj rezi ili ih bolje exportiraj.

    "Zahvaljujemo se Nikici P.koji nam je pomogao naci odgovarajuce slike za izradu ove stranice.Inace,dijelo njegovih ruku mozete pogledati ovdje."-gdje?

    nebi bilo zgoreg promjeniti dizajn na stranici galerija 1 i maknuti onaj ogromni link na vrhu. tu bi trebao biti naslov stranice a ne link.

    kao i bekgraund tako i gumbi trebaju biti isti i navigacija bi trebala biti malo logicnija.

    stranica sadrzaj je tematski rasturena. u biti ne kuzi se njena funkcija.

    ako sam dobro shvatio to bi trebale biti stranice koje ce privuci ljude dakle profesionalne. u tom slucaju na text stavi kvacice: š,č,ć itd.

    dodaj si meta tagove sa imenom i ostalim.

    bez uvrede ali ovo sam napisao jer smatram da su to nekakvi standardi pogotovo ako zelis imati pro stranice.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •