Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: ford mondeo 1.8 16v

  1. #1
    activa
    Guest
    moj dobar frend je danas kupio ford mondeo 1.8 16v, karavan
    auto je iz nizozemske , presao je 130 000km, prilicno ocuvan 98- godiste
    od opreme ima klimu , el. podizace stakla, centralnu, 2 x vazdusni jastuk, mm volan....
    placen je 5200e
    ima li netko iskustva sa ovim autom

  2. #2
    S16
    Guest
    Iman ja. Stari ima Mondeo s tim motorom iz 95-godine. Šta te zanima? Općenito, ili?

  3. #3
    activa
    Guest
    malopre sam ga malo provozao i nisam impresioniran..

    ato je lepo ocuvan, dosta je dodatne opreme na njemu -klima, cb , el. podizaci prozora i sjedala, prostora na pretek , ali mu nesto hvali

    ne mogu definisat sta , ali nikakvog gusta u voznji

    zanimalo me je iskustvo nekoga ko poseduje ovaj auto, mislim na osnovne i najcesce probleme u eksploataciji, mane i naravno potrosnja

    napominjem da je ovo noviji model od onoga sto vozi tvoj stari / 98 - godiste / mada cini mi se nekih velikih razlika nema

    kako slzi tvoga starog...

    pozdrav ) )

  4. #4
    S16
    Guest
    A gledaj, vozila ga je žena prije, pa su početne investicije uključivale promjenu remenja, ulja, filtera i slično. Onda su otišli neki dijelovi ovjesa (gumice i ostalo), pa su otišli prednji amortizeri. Peta vrata su teška, pa amortizere triba jako često minjat (prečesto). Truba nije radila. Izgoreni kontakti. Servis. Troši dosta kad ga se vozi sportski, a može i jako nisko kad ga se vozi u intervalu od 2000-2500 o/min. Prednja svitla su za×××××, često lampe pregore i slaba su... Općenito, s tim motorom nije za sport.

  5. #5
    activa
    Guest
    znaci sve u svemu jos jedan nemacki krs..
    takvi su i moji dojmovi ne bih nikada vozio taj auto, veliko , ruzno i nekvalitetno i sto je najvaznije nema dusu.... s16 da li stvarno vozis peugeot, ili ti je pseudonim kao i moj vezan za ono sto zelis voziti... ) ) )

  6. #6
    Extreme
    Guest
    Upravo sam se vratio s Auto Showa i moram priznati da me je gotovo najviše oduševio Modeo ST220 SW.
    Feeling u autu je ko u bolidu! Recaro sicevi su mrak, mjenjač savršen, sjedi se na podu, ukusno uređena unutrašnjost... Imao sam se priliku prije voziti u Mondeu i znam da i obična verzija super leži, a kamoli tek ovaj

  7. #7
    activa
    Guest
    to je verovatno ova zadnja varijanta mondea , a to je sasvim novi auto + top sportski model ...
    to nema bas mnogo veze sa ovim standardnim obicnim modelom

  8. #8
    S16
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Ne vozin S16...</font>

Slične teme

  1. mondeo 18td
    By zule in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 20-08-2004, 00:03
  2. omega i mondeo
    By covjeculjk in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-07-2004, 02:02
  3. mondeo '94, 1.8
    By Lario in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-04-2004, 21:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •