Stranica 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 183

Tema: GLASANJE - OBAVEZNA REGISTRACIJA DA ili NE?

  1. #26
    -Zagor-
    Guest
    od::Black Knight_

    Molio bi ukoliko se ovo stvarno provede da barem ugrade opciju pamcenja logina preko cookiesa tj. kad se jednom ulogiram da sam zauvjek ulogiran ukoliko tako odaberem. Opcija postoji na skoro svim forumima koje sam vidio i stvarno ju nije bed implementirat.

    apsolutno se slazem s Blackom.I mene hebe svaki put tipkati na Login ali sam i APSOLUTNO ZA REGISTRACIJU svih koji zele da postaju na forum.Gostima treba dozvoliti samo citanje poruka koje su registrirani clanovi napisali.

  2. #27
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    7:2

  3. #28
    -Zagor-
    Guest
    @ Dom Dom
    ako si procitao sta sam ti napisao u temi Free ti se IZVINJAVAM.

    inace nisam tip koji voli da psuje i vrjedja ali sam u tom trenutku "prokuhao" kao fico. )

  4. #29
    Hondo
    Guest
    Ja sam za registraciju, jer iako je glupost neuništiva, mislim da ćemo ju na taj način bar svesti na prihvatljivu mjeru.

    Pitanje Adminu:
    Ako se već ne bi zahtjevalo 100% logiranje, da li je moguće kontrolirati nickove gostiju i ne dozvoliti postanje pod nickom koji je registriran?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  5. #30
    mc
    Guest
    Pa to postoji vec....<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  6. #31
    Koko
    Guest
    Ja sam protiv...

  7. #32
    Dom-Dom
    Guest
    Zagor , nema problema, samo mi je žao da nisam vidio kaj mi "imenjak" piše.A sigurno biserje...

  8. #33
    -Zagor-
    Guest
    mozes mislit kad sam
    ti svasta rekao

  9. #34
    Dom-Dom
    Guest
    Pa ××××te Koko , kad si ti protiv logiranja , još ću pomisliti da se ti nafiksaš i zajebavaš sa svima????

  10. #35
    Hondo
    Guest
    Postoji, ha?
    Jebat ga kad nikad ne postam ko gost, pa ne znam.
    šhmrrc, a mislil sam da sam dal tak pametan prijedlog... šhmrrc <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  11. #36
    Megane_SB
    Guest
    Ja sam ZA .
    Ili barem da neregistrirani članovi ne mogu otvarati teme .

  12. #37
    mc
    Guest
    Bar sad znamo da nisi ni pokusavao tako nesto... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  13. #38
    -Zagor-
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Volim P**** ko majmun bananu </font>

  14. #39
    -Zagor-
    Guest
    da ih mogu samo citati posto su ovako retardirani pa prosipaju kojekakve gluposti,ovako imaju bar sansu da nesto nauce. <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Volim P**** ko majmun bananu </font>

  15. #40
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    9:3

    Ajmo dečki...

  16. #41
    petak
    Guest
    Ja san ZA

    Ali opet pitan. Kako je moguće pisati pod tuđim nikom? Mislin da bi tribalo to riješit. Pa fino ko se pokuša potpisati kao Dom Dom ili bilo ko drugi nemere.I basta.

  17. #42
    Donny
    Guest
    ja sam ZA

  18. #43
    mc
    Guest
    Pa to se NE MOZE!!!
    Ali zato monetko moze napisati:
    Dom_Dom
    Dom.Dom
    Dom Dom.
    Dom Dom odlog.
    Dom Dom unlog.
    ...trebam jos nabrajati???

    Kako Dom i sam cesto koristi takve nickove jer mu se ne da logirati - dolazi do toga da ne znas jel to napisao "pravi" Dom ili "obozavatelj".
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #44
    _Stevo
    Guest
    Za.
    Očito će se Šule sad konačno morati registrirati )

    Samo ne kužim kaj vam je tak bed ulogirati se? Ja lijepo otvorim forum, kliknem na login, samo upišem crticu od nicka i pojavi mi se prozorčić ispod gdje piše moj nick, stisnem TAB, enter i to je to. Niti 10 sekundi posla na mom kompu. Jedini bed je ak je veza spora. <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  20. #45
    pack0575_
    Guest
    Ne, reci cu vam i zasto.

    Svaki drugi novi koji ce doci i vidjeti da se treba logirati i pisti sve one gluposti ko i na drugim forumima opet iz pocetka poslat ce u k*** forum i otici.

    Tako sam i ja,dosao vidio da nema logiranja i to mi se jako svidjelo jer sam mogao odma nesto napisati. Da je trebalo logiranje, chao decki!

  21. #46
    pack0575_
    Guest
    Usput pitanje, pokrenuo sam temu u kojoj bi se raspravljalo cije su hostese najzgodnije na AutoShow. ZASTO JE OBRISANA????

    Ne razumijem, da li je ovdje za nekog grijeh reci da je neka cura zgodna ili nam je moderator homic?

  22. #47
    petak
    Guest
    Mc Mučos gracijas!
    Ali ja stvarno nevidin razloga zašto je teško logirati se.
    A gosti neka pišu šta god oće.

    Osim toga ja san se najprije registrira pa tek onda počeja piskarat po forumu

  23. #48
    Brock
    Guest
    Pack.. nije pobrisana, nego se nalazi na drugoj stranici...

  24. #49
    POLOVNJAČA
    Guest
    amo probat ovako

    - STALNI ČLANOVI NEKA SE LOGIRAJU
    - GOSTI NE MOGU OTVARAT NOVU TEMU
    - NE LJUTIT SE ZBOG POBRISANIH TEMA , JER TKO ZNA NA ŠTO JE GIRA NAIŠA PA ...
    - PADOBRANUSE KOJI POSTANU PREBEZOBRAZNI FINO ODJ...T , TJ. NE ODGOVARAT


    Ovaj moj prijedlog nije ništa novo , ali moramo mi malo poradit na sebi da bi nam bilo ljepše , a ovo i nije neki problem . Netko je jednom reka da bolje i diktatura nego anarhija , i koliko god se ponekad želim tome prikljonit MOJA SAVJEST MI NE DOZVOLJAVA . I ja sam , ne jedanput se izjasnila za obvezno logiranje , ali to je onda stepenica ka diktaturi . Razmislimo svi , još jednom .

    HVALA<br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  25. #50
    turbo-limac
    Guest
    ZA

    iako sam protivnik odvec moderiranih foruma poput hra***a ili h*-* itd....

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •