Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 183

Tema: GLASANJE - OBAVEZNA REGISTRACIJA DA ili NE?

  1. #1
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Eto.Pošto sam noćas kao ×××××× razgovarao sa Dom-Domom, koji to uopće nije i pošto navodno mara nije bio mara, puna mi je kapa.

    Molim lijepo sve članove foruma da glasaju sa ZA i PROTIV dal' se članovi foruma MORAJU registrirati ili ne.

    Na kraju tjedna JA ću ZBROJITI GLASOVE i sa GIRRARIEM proslijediti podatke Vidiautu.

    Molim sve moje virtualne frendove da se oglase u što većem broju.

    JA SAM ZA.

    Članovi se moraju registrirati, inače ne mogu sudjelovati.

    Hvala svima.
    <br><hr><font color="blue">Hvala FIA-i što je dozvolila 1.5 litarske turbo motore u Formuli 1...
    Zbog vas, danas volimo GTT-jce...
    Monsieur RENAULT, hvala...
    Moderni klasik...
    Nikada ne umire, samo se obnavlja...</font>

  2. #2
    Black Knight_
    Guest
    Ne


    Molio bi ukoliko se ovo stvarno provede da barem ugrade opciju pamcenja logina preko cookiesa tj. kad se jednom ulogiram da sam zauvjek ulogiran ukoliko tako odaberem. Opcija postoji na skoro svim forumima koje sam vidio i stvarno ju nije bed implementirat.

    Tako da kad prosljedjujete odluku vidiautu molim vas da to napomenete.

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Ja sam za logiranje.

    Ovo je idiotarija postala , a ne Forum!!!

  4. #4
    Seatibiza
    Guest
    ZA

  5. #5
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Odlično.
    ZA-PROTIV: 4:1<br><hr><font color="blue">Hvala FIA-i što je dozvolila 1.5 litarske turbo motore u Formuli 1...
    Zbog vas, danas volimo GTT-jce...
    Monsieur RENAULT, hvala...
    Moderni klasik...
    Nikada ne umire, samo se obnavlja...</font>

  6. #6
    Brock
    Guest
    Ja sam uvijek ulogisan, pa dakle... podržavam tu opciju...

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Pocket , znaš kaj mi je smiješno da si pričal s nekim ko je napisal Dom Dom.U kojoj je to temi bilo? i to u kasnim nočnim satima....

  8. #8
    piquet
    Guest
    ja nisam nikada postao nelogiran. ali mnogi su rekli da su dosta vremena bili gosti pa su se tek onda logirali. možda zbog obaveznog loga nekih ljudi ne bi ni bilo.

  9. #9
    Dr. Strangelove
    Guest
    Blecky.. meni kad se jednom ulogiram ostajem ulogiran cca sat vremena, ako u tom vremenu ponovo otvorim stranicu od foruma taj rok se opet produžuje na sat vremena, u principu ispada da se moram ulogirat samo ujutro kad dođem na posao... i mislim da je to ok... vjerojatno se tu radi o nekom podešavanju explorera?

  10. #10
    Black Knight_
    Guest
    Mene ne bi bilo, a vjerovatno me nece ni bit ukoliko ne uvedu barem cookie.

    Al to je moja stvar, evo vam pa glasujte...

  11. #11
    mc
    Guest
    Ja sam samo za to da gosti ne mogu otvarati nove teme.

    Kada bi se svi registrirani clanovi redovito logirali, a ne pisali u odlog. varijanti, bilo bi puno manje nesporazuma kakvih je bilo u zadnjih par dana - djelomicno ste si sami to dozvolili. Da neki Janko Padobranko napise nesto pod nickom Brock odlog., znao bi da to nije on jer se on uvijek logira. Razmislite malo o ovome. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Dom-Dom, u nekoj temi koju je moderator izbrisao.

    Napadao si maru u 1h ujutro i fino si pričao sa mnom.Tj. netko drugi.


  13. #13
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    7:1
    Jesam dobro shvatio?

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    Svašta!!!

  15. #15
    Black Knight_
    Guest
    Strangelove, nema veze s explorerom vec postavkama sessiona. Defaultne postavke su obicno oko 20 minuta. Dakle kad se ulogiras server pamti tvoj session 20 minuta od zadnjeg requesta stranice. Mozda su oni postavili na sat vremena.

  16. #16
    mc
    Guest
    Nisi Pocket. Ja nisam za to da gosti ne mogu pisati odgovore.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #17
    piquet
    Guest
    mc čitaš mi s usana!

  18. #18
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    6:2
    <br><hr><font color="blue">Hvala FIA-i što je dozvolila 1.5 litarske turbo motore u Formuli 1...
    Zbog vas, danas volimo GTT-jce...
    Monsieur RENAULT, hvala...
    Moderni klasik...
    Nikada ne umire, samo se obnavlja...</font>

  19. #19
    Koko
    Guest
    Dajte ljudi, pa prožvakali smo tu temu prije manje od dva tjedna i zaključili smo da nećemo to raditi... Nemojte opet počinjati... Pustite retardose nek se iživljavaju sami sa sebi sličnima, a moderatori će ih brisati... Ovo je i poruka domu i sličnima koji se ponekad ne vole ulogati, logično da onda nekog padobranca možemo pobrkati s njim...<br><hr>

  20. #20
    Dom-Dom
    Guest
    mc i društvo , ali bez logiranja se događaju ovakve kretenske situacije???

  21. #21
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Tako je.
    Ja se bome od sada logiram.

  22. #22
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Puno puta sam na poslu, idem od kompa do kompa, pa se ne mogu ulogirati.
    No, nakon ovih par dana, obavezno se logiram.

  23. #23
    Dom-Dom
    Guest
    Je Koko istina da sam si sam kriv.Nisam se u zadnje vrijeme logirao.Mea culpa!!!

  24. #24
    piquet
    Guest
    da dom-dom, ali koliko si puta postao nelogiran. i sada se neki čovjek bez ikakvog, pa i sexualnog života iživljava pod tvojim imenom.

  25. #25
    mc
    Guest
    OK Dom, ti se lijepo ulogiraj svaki put pa cemo znati da si to stvarno ti samo ako ispod vidimo "Forum Master" i problem rijesen... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •