Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: Lada sa spojlerom??!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    alien5
    Guest
    Molija bi cijenjenu ekipu da mi pomognu sa par informacija jer me živo zanima (i BTW ne zezam se):
    dakle jučer vozim gradom i ispred mene vidim čudan auto, potpuno mi nepoznat i dođem bliže i uberem Ladu sa zračnim spojlerom montiranim na zadnji dio haube??
    Auto izgleda nov, ST-registracije. Nisam od iznenađenja ni ubra model, ali spojler izgleda originalno pa me zanima jel to kod Lade standardno ili je faca to naručija dodatno?
    I ponovo: <br><hr>

  2. #2
    mc
    Guest
    To ti je Lada Sport... )
    Ne, za ozbac, spojler dolazi s autom - pretpostavljam jer sam ih vidio vise takvih po gradu.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #3
    Koko
    Guest
    Ovako, ako misliš na ovu novu ladu spoiler ti serijski dolazi s modelom hatchback (mislim da se zove 112). Kod limuzine ga možeš naručiti kao dodatnu opremu ili serijski dolazi s top modelom. Mnogo još stvari iznenađuje na tom autu. Recimo telskopski dizači haube, ne jedan nego dva... A prtljažnik visi na najjeftinijim oprugama i nakon što ga otvoriš poklopac se njiše još pet minuta. Inaće vrlo korektan auto za taj novac (naravno uspoređujemo li ga s konkurencijom po cijeni tipa Yugo i društvo...

    BTW i Dacia Solenza s maksimalnom opremom (paket Prima) ima spojler solidne veličine.

  4. #4
    mc
    Guest
    To su bili auti... )
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #5
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  6. #6
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

Slične teme

  1. Lada Niva
    By Smajo!! in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 14-04-2004, 00:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •