Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: imam 2-kE

  1. #1
    marica
    Guest
    imam 2000E..sta mipreporucate da kupim,hocu neki mali auto,bas zenski da ga mogu sparkati u centru i u najvecoj guzvi.znam da je 2000 malo,al za pocetak..ipak treba od neceg poceti...prvi auto )

  2. #2
    POLOVNJAČA
    Guest
    Evo Marice , da ne duljim puno ,
    R5 je zakon i za 2 000 eurća mora bit ko curica , cakum-pakum ! ) <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  3. #3
    mc
    Guest
    Marice, ne postoji ti auto za tako male novce.
    Mislim, mozes ti auto platiti u startu 2000 eura, ali ce ti to biti vreca bez dna u koju ces trpati i trpati novce da bi se uopce mogla voziti.
    Smisli jos toliko pa si kupi nesto sto ce te kako-tako sluziti.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  4. #4
    POLOVNJAČA
    Guest
    znam ja odakle vitar puše , mc , fino reci Marici za Twingača , ugovoriš sastanak , ... nemoj da ti ja moram pričat dalje
    usput , pozdrav <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  5. #5
    marica
    Guest
    ma nesto za drndanje po gradu....da nije steta negdje i malo lupiti ogrebati....ne novo naravno.....polovnjaca kazes R-5`?

  6. #6
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Slažem se.
    Može dobiti dobru godinu.
    Čak sam ih gledao za drugi auto oko 95god. po 2300...

  7. #7
    marica
    Guest
    pocker...koliko sam citala po forumu ti si ekspert za R--5..sta preporucas.....koji motor...najslabiji?sta 5-ica ima od opreme...jel trosi puno----jel odryavanje...dijelovi skupo`?

  8. #8
    turbo-limac
    Guest
    ajde pocket, znam ja sta ti hoces za drugi auto.... R5 Campus 1.4 turbo.....

    nego, marice..... Fiat Uno, po mogucnosti nesto s Fire motorom s frgicem.... (60S npr...)

  9. #9
    POLOVNJAČA
    Guest
    i sa te strane neki vitar puše , ajmo Pocket , .... jedino , zamisli da Marica bude Marin <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  10. #10
    mc
    Guest
    Dobra si Pole. ) Pozdrav i tebi.

    Fresh ce uskoro prodavati zenin Peugeot 206 - to bi cijenom vise odgovaralo Marici. Kad smo kod Fresha, nek ti on isprica koliko je malo platio taj auto, a koliko je poslije ulupao novaca u njega da bi se mogao sigurno voziti... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #11
    turbo-limac
    Guest
    110124 R-5, 1.1, 91/92., reg., I boja, crveni, garažiran, odličan, 1.600 €, ZG,

    110108 uno 1.0 ie, 97.g, reg 2/05 5 vrata 2100 €,

  12. #12
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Limach...
    Ili Unić.Tako je.

  13. #13
    marica
    Guest
    a sta je bolje......R-5 ili uno......pomoyite....ja se ne kuzim bas u tehniku

  14. #14
    turbo-limac
    Guest
    uno je valjda najjeftiniji auto u klasi.... jebaga, nis ne kostaju, samo treba bacit oko i nac dobrog....

  15. #15
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Svejedno.
    Koji ti se više sviđa.

  16. #16
    turbo-limac
    Guest
    ma sve je to ok, uno je nesto visi unutra, oba su jako prakticna...

    unaci su jeftini za popravit, ako imas ok majstora, dijelova ko sodra....

    muce ih getribe, motori, ako su fire, su neunistivi. Izbjegavati one s 45 KS motorima iz jugica....

    R5 je super auto i ponekad covjek naleti na zaista dobro odrzavanog. Muce ih malo poluosovine....

    Ni jedan ni drugi, ako nisu spucani, nisu hrdjavi.....

    edited in: ma treba kupit onog kojeg najdes boljeg za cijenu koju mos platiti...<br><hr><font face="Courier" color="red">No danger at all - grip the same on asphalt, ice or snow, Just a little difficult to warm up the rears.</font>

  17. #17
    Brock
    Guest
    mc... naš prijatelj prodaje 106, a ne 206

    mare... dobro ti dečki vele... Uno ili R5.

  18. #18
    marica
    Guest
    a inda moyda ipak uno

  19. #19
    mc
    Guest
    Zajebunih se.
    Marice, sto god da kupis - kostat ce te to jos puno preko onoga sto das za sami auto...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  20. #20
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Stvar je ukusa, i kada ćeš gledati jedno ili drugo koji ti prvi naleti da je odličan.

  21. #21
    POLOVNJAČA
    Guest
    ja san svoju platila 1 500 e i još toliko sam već potrošila ( nove Yokahamice , karburator , ulje , ... ) , a još sad novi motor , ma nemoj da moram zaplakat ...<br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  22. #22
    mc
    Guest
    Pa o tome pricam. Tako je i moja frendica prije par godina kupila Yugica, pa je na kraju ulupala vise nego sto je platila sami auto da bi se mogla normalno voziti. Imala je srecu sto joj je mehanicar dao da mu placa na rate. I onda joj jos jadnoj ukradu novi kazic koji si je kupila za njega. Rijesila ga se prvom prilikom i digla kredit za Clia u kojemu se odonda bezbrizno vozi. Da li trebam napisati koliko bolje ide Clio uz koliko manju potrosnju?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  23. #23
    POLOVNJAČA
    Guest
    neeee , mc , ja sam bila primorana na ovako nešto jer sam bila bez auta , ali sad smo moj i ja postigli interni dogovor o kupnji CS-a , a ovaj ostavljamo za lupanje po gradu i kad vodimo ono troje na piknik ili slično ) ) ) <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  24. #24
    mc
    Guest
    Pole, ja razumijem da se tebi to isplatilo kupiti kao privremeno rjesenje. Bitno je da izdrzi dok ne kupis nesto drugo, a poslije moze i krepati.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  25. #25
    Kas
    Guest
    Kupi staru Corsu, auto troši na kapaljku. Definitivno manje od R-5.
    Po gradu 6, van grada 4.5
    Provjereno, cura ju je imala 2 godine bez ikakvih problema.
    Mjenjano je ulje, zupčasti, prednje pločice, svjećice, filteri, i to je to.
    2 godine i 25000 km bez ikakvog nepotrebnog šarafljenja.
    Sad ju vozi njena sestra, i autić grabi marljivo kilometre.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •