Stranica 2 od 17 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 415

Tema: Dalmatinski slobodni zidari

  1. #26
    CLIO SPORT
    Guest
    pole....e da,sve sam dobio....sve ok!

  2. #27
    POLOVNJAČA
    Guest
    CS , u pravu si 100% , nasmija me mc sa pričama o tebi i McD ....

    a za Sporta mi je puno ža , nekako ti stoji i gotovo . Ne mogu te zamislit u dci-u , nikako !!!<br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  3. #28
    CLIO SPORT
    Guest
    ma dci vozim do 9 mjeseca.....a onda mozda neki C2 VTR ili stilo....ili ypsilonka...na godinu dana...a onda???? uf.....brutalis brutala...!

  4. #29
    CLIO SPORT
    Guest

  5. #30
    POLOVNJAČA
    Guest
    oooo Bože , opet dvojbe , trojbe ....

    čuj , a da nađeš nešto od 500 ks , naravno , na četri kola , pa da si skratiš muke ???

    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  6. #31
    _Stevo
    Guest
    CS tebi bi odlično stajalo 206 CC roza boje. <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  7. #32
    S16
    Guest
    Ej ljudi, baš mi je ža šta san mora ranije otić... Inače, očekujen te slike.

  8. #33
    Mario Haas
    Guest
    Pozdrav svima...drago mi je da je meeting uspio. Slika mi dajte...

  9. #34
    mc
    Guest
    Pole evo me u Zgb. Na zalost, promasio sam Split i kavu s DSZ.
    E da ste vidjeli danas scenu na D1 oko Slunja. Dodjem pred Slunj i naletim na kolonu. Vozim se kroz Slunj i jos dobar komad iza Slunja i dodjem tako na red da preticem "to" sto je stvorilo kolonu, a kad tamo babac u crvenom Yugicu (brojke i slova), nabila dama sesircugu na glavu i djira se 40 km/h. Da sam imao neki kamion zgurao bi je s ceste da skratim muke onima iza sebe, a i babcu, jer ocito boluje od neke opake psihicke bolesti... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  10. #35
    Mario Haas
    Guest
    MC druže pošalji koju sličku kad stigneš. Bitno je da si ti stigao.

  11. #36
    mc
    Guest
    Sutra Mario. Imam i neke fotke za tvoju frendicu. Nek pogleda - tek tako... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #37
    Mario Haas
    Guest
    Može, vrijedi! Jesi bio na kavici u Kostelu?

  13. #38
    mc
    Guest
    ××××ga nisam. U subotu sam lickao i slikao Twinga, a jutros su mi uvalili druge zadace.
    Morat cu ispraviti tu nepravdu kad slijedeci put odem.

    Mala opaska. U subotu sam bio na veceri u restoranu Jugo u Splitu - zaaaaakooooon!!! <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #39
    Mario Haas
    Guest
    Meni se u ST-u sviđa Stellon na Bačvicama. Klopa dobra, ambijent i pogled do a, cijene umjerene. Jedino su konobari malo spori.


  15. #40
    mc
    Guest
    Budem probao. Mene je u Jugo odfurao sogor. Restoran ima lijepi pogled na rivu i ACI marinu. Unutra nije nikakav spektakl, ali je hrana mrakaca, a usluga isto prilicno dobra. Cijene kulturne. Probaj.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  16. #41
    Mario Haas
    Guest
    Of kors. Ako ostali nemaju niš protiv možemo nastavit diskusiju kod mene u kavani.

  17. #42
    mc
    Guest
    Ja gibam - dosta mi je sjedenja za danas... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #43
    S16
    Guest
    mc, prodaješ twingo?

  19. #44
    mc
    Guest
    Prodajem... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  20. #45
    S16
    Guest
    A moja mater traži auto...

  21. #46
    mc
    Guest
    Odi na temu AUTO SAJAM, bas sam poslao fotke Dr.-u da mi ih prikaci tamo... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  22. #47
    S16
    Guest
    Ok.

  23. #48
    Bmw odlog.
    Guest
    Ekipa moja evo samo da vam se javim da sam sretno stigao kuci.
    Bilo je dosta snijega po Sloveniji i Austriji al nekako se proslo.
    Odoh na spavanac pa se cujemo sutra.
    Pozdrav svima

  24. #49
    Brock
    Guest
    Ajde Bmw... obavezno javi kad sljedeći put dolaziš, pa da se probamo nać u još većem broju...

  25. #50
    Girrari
    Guest
    Budi se istok i zaaapad, budi se sjever i jug... koraci kreću u napad...


    Svaka čast ekipi na okupljanju. Žal mi je kaj nisam mogel doći južnije, ali tak je kak je. Sad imam dosta brojeva, pa se definitivno javim kad bum dole.


    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

Slične teme

  1. Dalmatinski pas
    By Pjega in forum Psi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-12-2007, 19:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •