Stranica 1 od 17 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 415

Tema: Dalmatinski slobodni zidari

  1. #1
    Bmw Touring
    Guest
    Eto dogodi se i dalmatinski sastanak forumaša.Prisutni su bili Polovnjača,Bmw Touring,Kutijica,S16,HDI,Mc,Japoon,Japoon girl i ostala ekipa sa njima.Sve je jako dobro proslo.Slike uskoro dolaze.
    Pozdrav svim forumašima iz Splita <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  2. #2
    Pocket Rocket
    Guest
    Ajde, baš mi je drago.

  3. #3
    NOS
    Guest
    Ja nisam moga doc jer sam bio na autoshow u zg

  4. #4
    HDI
    Guest
    Nakon cjelodnevnog izleta u ST, ekipa HDI vratila se u bazu i junior&mother su otišli na spavanje, ja polako sređujem utiske, a i mene umor polako svladava.....
    Bmw hvala što si uspio okupiti dalmatinski dio foruma, sad ćemo nekako lakše komunicirati.
    Bio mi je gušt vidjeti kako je Bmw cijelo vrijeme uživao, imao je osmijeh od uha do uha što mu je uspjelo, samo radi toga vrijedilo je zapucati u ST.

  5. #5
    POLOVNJAČA
    Guest
    HDI , drago mi je da si doša i sritno kući stiga . Nije nam bed organizirat i ubuduće , samo je bitna volja . Ja sam uvik za okupljanja , i mogu reć da sam se super zabavila .

    pozdrav femili HDI !!!

    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  6. #6
    600
    Guest
    Čestitke na prvom sestrinskom sakupu, nadam se da će uskoro uslijediti neki kraljevski sakup toliko nam drage organizacije!

  7. #7
    HDI
    Guest
    Pole, drago mi je da smo se upoznali, također, pozdrav i tebi, dici, zakonitome, slažem se da bi trebalo češće organizirati ovakvo nešto, sad smo probili led, i ubuduće bude išlo puno lakše.


  8. #8
    mc
    Guest
    Jako mi je drago sto sam danas upoznao drage ljude (i jos k tome forumase) iz juznih krajeva. BMW, jos jednom ti hvala na trudu. Prava je steta sto nas dijele kilometri - inace bi se sigurno svi dobro slozili na zajednickim okupljanjima. Jedino sam se u jednom trenu preplasio da ce BMW stradati od ruke "zakonitog", ali ipak nije doslo do najgoreg...
    )
    BMW, slike cu ti ipak poslati u ponedjeljak s posla, pa mi ti posalji svoje na taj mail. Japoonci, vama sam poslao vase tri slike.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #9
    HDI
    Guest
    Ma "zakoniti" je to okupljanje vrlo mirno, nekako stoički podnio, svaka čast, nije mu lako s Polom )

    mc, evo upravo ti snimih CD, svidjelo mi se kako si sredio glazbu u auteku....

  10. #10
    mc
    Guest
    E super, tnx. Jel ti se svidio onaj cd sto sam ti ga dao? Poslije sam razmisljao sto bi ti jos mogao prekopirati - biti ce glazbe za povratak u Zadar u subotu...
    Glede zakonitog, salim se. Covjek je pitom, da pitomiji ne moze biti. ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #11
    HDI
    Guest
    Super, ako se sjetim nečega što bih volio poslušati, javiću mailom, ti isto, ako nešto želiš da ti usnimim, javi i dofuram ti to u petak.
    Ovaj CD je super, to je glazba koju mogu uvijek poslušati, dušu dala za laganu vožnju i uživanje.

  12. #12
    JAPOON GIRL
    Guest
    Japoon Girl i Japoon se ukljucujumo u program...bilo je zaista dobro i tih par sati su protekli u trenu...evo ja imam cast odgovorit (iako se ne javljam cesto osim ako kupim postole pa trazim od Pole misljenje i savjet)...ljudi ok ste skroz i veliki pozdrav od nas za Vas...aj zivili i laku noc...jos jednom hvala M C na brzini dostave slika.......

  13. #13
    JAPOON GIRL
    Guest
    a M C ova dostava je ispala kao da je pizza...ono nazoves i za par desetaka minuta jelo je tu...aj jos jednom hvala i veliki pozdrav ciloj ekipi splicana sa Poljuda....

  14. #14
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Pozdrav DSZ!!!!


  15. #15
    S V T
    Guest
    I Centralni Komitet Primorsko Goranske županije šalje pozdrave!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  16. #16
    CLIO SPORT
    Guest
    ajmo DSZ....sada nama morate platiti za fransizu!!!! ipak je to krenulo iz zg prije 2 godine!!!!

    mjesecno 200kn (1 jumbo pizza svaki petak!)!

    MC,ti taj dio najbolje kuzis....daj im napravi pravilnik da ga potpisu i da sve bude legalno!!!!!!


  17. #17
    CLIO SPORT
    Guest
    SVT...jeste na kraju isli na karting???

    jeb ga,ja sam morao na voznju u 5!!!!

    da ste se prije javili....ja cijelo vrijeme mislio da dolazite u nedjelju!

  18. #18
    mc
    Guest
    Nema frke CS, imam ja na poslu sprancu za fransizni ugovor, pa cemo je prilagoditi situaciji... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #19
    POLOVNJAČA
    Guest
    CS , ti bi zaradio i na krepanom magarcu ) ) )

    ali , stvarno smo se fino zabavili i opet ćemo . A tebe CS primamo jedino ako dođeš sa Dukcem , tada možeš naručit pica , ćevapa , ... ma šta god poželiš na račun dalmatinske podružnice !!! Jel O.K. ?

    i kud proda Sporta bez da mi javi

    p.s. jesi primio poštu ???<br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  20. #20
    mc
    Guest
    Ja jos ne vjerujem da ga je prodao... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #21
    POLOVNJAČA
    Guest
    ooo , mc , dobro ti jutro !

    ne upita te kad se vraćaš , evo , danas sam doma i dogovorila sam sa Bmw-om da se vidimo , sutra putuje nazad . A jučer , ono strka sa malom , fibra i to tako da sam otišla na brzaka , sorry .

    a zakoniti je doša na svoje , sad je , kaže , mirniji ( ma šta god to značilo ) ) ) )<br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  22. #22
    mc
    Guest
    Krecem oko dvojke s punim autom (troje plus prtljaga) - bas me zanima kako ce to izgledati (traktori ce nas preticati)...
    Pozdravi sve i vidimo se mozda za Uskrs, a sigurno na ljeto... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  23. #23
    alfist_zg odlog.
    Guest
    bravo bravo bravo dalmatinci!!

    hocemo slike! hocemo slike!

    Vec vidim u maglovitoj ali blizoj buducnosti sredisnji meeting koordinacije svih SZa, istok-zapad-sjever-jug.

  24. #24
    CLIO SPORT
    Guest
    pole.....a cuj....ako se McD obogatio na taj nacin.....zasto ne bi i mi??

    nego....da,izgleda da je sport otisao....sutra ujutro idem s tim frendom do debisa da ovaj uzme spisak za papirologiju i da to u slijedecih par dana sakupi i to je to!!!

    a monster.....hm....budem vidio...u slijedecih par tjedana!

  25. #25
    POLOVNJAČA
    Guest
    mc, ajde zvrcni na mob od Bmw kad budeš blizu ST -a pa da popijemo kavu !<br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

Slične teme

  1. Dalmatinski pas
    By Pjega in forum Psi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-12-2007, 19:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •