Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: prava Clanova i gostiju

  1. #1
    XQ
    Guest
    koliko ja vidim sve se vise i vise poruka brise, to nije u redu, niti je ok sto moderatori brisu poruke od clanova. primjetio sam da ako neko nesto kaze lose o tal. autima. da moderatori(Girrari)odmah njegove poruke brisu.
    (Cuore)_primitivo nista lose ne govori, a girrari non stop brise njegove postove
    mislim da to nije u redu, ako recimo Interceptor, Girrari i co. imaju pravo da se i zezaju i da ponekad malo i pricaju gluposti, onda bi svako ovdje isto trebao imati ta prava.
    Cuore_primitivo je samo primjer koji potvrdjuje cinjenicu da na ovom forumu neki mogu raditi sta hoce, a neki od nas nemaju nikakva prava .
    Molim clanove i moderatore da malo razmisle o ovome i da pogotovo moderatori budu malo tolerantniji.

  2. #2
    600
    Guest
    Kaj te briga kaj Girrari i ostali moderatori rade, ako si normalan i pišeš normalne postove nitko ti ih nebu zbrisal!

  3. #3
    600
    Guest
    Što se tiče prava ja bi bio sretan da na ostale Forume diljem svijeta mogu pristupiti kao gost.
    Nažalost neki ljudi to dobrano zlorabe, ali ih se svejedno tolerira u smislu ostavljanja opcije da i Gosti mogu pisati i izražavati svoja mišljenja.

  4. #4
    Cezy
    Guest
    Moram priznat da sam i ja par puta uocio tako nesto.
    ALI Cuore je ZADNJE smece od covjeka.On NE voli aute,nema argumente,×××× bez pokrica i njegove postove ni ne citam do kraja jel nemam snage za tako nesto.

    Neznam kaj on uopce zeli sa tim svojim postovima postic?? A mislim da ni on sam to ne zna tocno.

    Ipak mi je vidiauto najdrazi forum i jedini u kojem aktivno sudjelujem.

  5. #5
    drugmirko
    Guest

    jesam primjetio moći moderatora ali nisam primjetio njih zloupotrijebu. za sad nemam neki prigovor na brisanje. podržavam, ak to imalo digne kulturu komunikacije.

    na ostalim forumima moderatori strikno brišu&sele teme i postove koje se podvajaju ili se tiču tematike dugih diskusija na forumu (ko što mi imamo na forumu još formulu, servise, kupnju...), pa to korisnicima ni slučajno ne smeta. da o prostotama i ne govorim.

  6. #6
    Pocket Rocket
    Guest
    Ovak.

    Zbrisan mi je post gdje sam napsao mari da se ne trudi nešto objasniti i samo sam Honda iz zajebancije nazvao Alfo.

    Zašto?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?


  7. #7
    cuore_primitivo
    Guest
    cezy, pa zar kao forum master moras sramotiti i sebe i forum takvim primitivnim nastupima i uvredama??ak cuore ×××× po talijanskim drekovima,ne znaci da ne voli aute,samo sam objektivan.priznao sam da vozim gnojpela,na sto sam dozivio lavinu uvreda i ismijavanja,a i sada priznajem da vozim francuski krs.ali to ne znaci da ja ne cijenim ta vozila,samo sam svjestan njihovih mana, i ne stidim se javno priznati,za razliku od drekoljubaca koji mane kriju kao zmija noge i nalaze najgluplja moguca opravdanja zasto je stanje takvo kakvo je.e pa ja nisam taj tip osobe koja svoje hvali a po tudjem pljuje,svi imaju mane,i ne treba se stidjeti mana svoga auta.i upravo je to ono sto zelim reci svojim postovima.a ti ak to ne kontas,nemoj ih citati ali i ne pricaj o meni i ne vrijedjaj,jer ako uzvratim uzvraticu gore,bezobraznije i prljavije jer sam naucio kak se to radi od kramofila na forumu i stvarno je bezobrazluk ovo bezrazlozno brisanje postova i tema.<br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

  8. #8
    Donny
    Guest
    cuore, sta ima? ) Cuore, ti si meni dobar, i zato nemogu shvatiti sto te neki ovdje mrze, ti se bas zezas, a neki ovdje to ne kontaju, steta, treba biti vise tolerancije, i ako se neko sali i kaze da su neka auta ××××××, pa sta ima veze, nije nikoga ubio ) ) ) ) ) , nemorate mu odmah sve jebat na spisku, salite se i vi malo ) )
    Istina je to, neki ljudi su previse osjetljivi i brane neke svoje marke, fanaticki su nastrojeni, sto nije uredu, trebate shvatit da su sva auta i dobra i ××××××, sve zavisi, to nema veze sa markama, i zato nema potrebe previse branit neke marke a isto tako srat po drugim markama.

  9. #9
    Donny
    Guest
    malo ko je na ovom forumu objektivan, vecina previse brani neku marku ili neka auta i vecina pretjeruje, sto nije potrebno, mi smo ljubitelji automobila, a ne ljubitelji samo neke marke )

  10. #10
    Donny
    Guest
    ""subaru impreza wrx - krama killer""

    "Cuore, jest da provociras, ali istina je to, WRX kolje sve Alfe, barem zasad )

  11. #11
    cuore_primitivo
    Guest
    da nije istina,ne bih ja to stavio tu. ) <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

  12. #12
    cuore_primitivo
    Guest
    evo donny,malo ih pokusavam obrazovati,ali ne vrijedi. )

  13. #13
    600
    Guest
    cuore, oprosti, ali ti definitivno nisi normalan!
    Varaš se ako misliš da ćeš svojim odvratnim postovima nešto promjeniti, osobno ću te uvijek smatrati teškim kretenom.
    Stvarno si tužna pojava.

  14. #14
    cuore_primitivo
    Guest
    600.oprosti i ti,ali mene definitivno boli ××××× kaj ti mislis i za kaj me smatras.na tvoj nivo se necu spustati,znaci necu vrijedjati,jer ti i tebi slicni drekoljupci niste vrijedni toga <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

  15. #15
    600
    Guest
    Potvrđujem svoju izjavu da nisi normalan, jer izjavljuješ da nećeš vrijeđati, a to konstantno činiš.

    Tužno!

  16. #16
    cuore_primitivo
    Guest
    ak te vrijedja to kaj govorim o kramama,zamisli onda na trenutak kak se osjecaju ljubitelji svih ostalih marki po kojima svakodnevno ×××× kramofili,bez da ih itko upozorava ili sankcionira.e da bas si tuzan,zao mi te <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

  17. #17
    Donny
    Guest
    ""ak te vrijedja to kaj govorim o kramama,zamisli onda na trenutak kak se osjecaju ljubitelji svih ostalih marki po kojima svakodnevno ×××× kramofili,bez da ih itko upozorava ili sankcionira.e da bas si tuzan,zao mi te""

    Cuore je upravu sto se ovoga tice, dosta Alfista ×××× po drugim markama i autima, ali ako neko nesto lose kaze o Alfi onda svi navale na njega, sta jest jest, a ovo je istina.

  18. #18
    cuore_primitivo
    Guest
    malo podrske i objektivnosti nije na odmet.hvala

  19. #19
    600
    Guest
    Donny, zna se dobro tko na ovom Forumu ××××, a tko je normalan.
    Zato nemoj tako globalizirat stvari.

  20. #20
    cuore_primitivo
    Guest
    da,po vama svi ×××× samo ste vi ljubitelji talijana normalni.ali ja se ne bojim reci da to nije istina,nego je MOZDA obrnuto?

  21. #21
    600
    Guest
    To uopće nisam niti napisao niti mislio, isfrustriranko!

  22. #22
    Donny
    Guest
    600, mozes reci sta hoces, ali to je istina, vecina alfista i ljubitelja talijana cesto puta pretjerano ×××× po nekim markama i autima, a svoje omiljene marke previse brane i nedaju nikome da kaze nesto lose o talijanima , mene to nije briga, nek svako za sebe odluci sta ce radit, ali ako neke stvari nisu uredu, onda nisu. ovaj forum je dobar, ipak ima dovoljno tolerancije, ali ponekad i nema, ponekad jednostavno neki ljudi nemaju prava kao drugi, i to nije uredu, svako ima pravo na svoje misljenje i ako je nekome Alfa bezveze, to je njegov ukus, i zato nema potrebe vrijedjat ljude samo zato sto imaju drugacije misljenje

  23. #23
    600
    Guest
    Donny, evo ja te molim samo jednu stvar, a to je da mi nabrojiš sve Alfiste koji rade ono o čemu ti govoriš, hvala.

  24. #24
    Donny
    Guest
    600, nema potrebe sada nabrajat imena, jel ja necu nikoga da kritikujem, oni koji to rade znaju na koga mislim, opet ti govorim, mene ne interesuje to i zasto to neko radi, ali zato trebamo biti tolerantniji, jer svako od nas ponekad grijesi, a ne samo Cuore, Fabia i slicni, i oni pretjeruju, ali to svi mi radimo.

  25. #25
    cuore_primitivo
    Guest
    isfrustriranko?? ) jadno,tuzno..<br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •