Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: JA VOLIM JAKO MAČKE

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    ONAJ KOJI JESAM
    Guest
    JA JAKO VOLIM MAČKE, NEKA NETKO NAPIŠE AKO IMA KAKVIH DOŽIVLJAJA S SVOJOM MAČKOM!

  2. #2
    otto
    Guest
    Da ja imam jednu macku koja ide samnom u setnju i ide iza mene kao pas.Prosle godine je nestala , ali se vratila nakon 22dana lutanja pa sam mislio da sam ju izgubio .Zasto neki ljudi mrze macke kaada su im one samo od koristi.

  3. #3
    Qw
    Guest
    OBOŽAVAM MICE!!
    MOJA ĆE MICA USKORO IMATI MALE, JEDVA ČEKAM!
    ODRASLA SAM SA MAČKIMA, ONI SU MI UVIJEK BILI POPUT NAJ FRENDA ILI FRENDICE, NARAVNO DA TI NE PRIČAJU ALI TE RAZUMIJU I OSJEĆAJU KADA SI POVRIJEĐENA, PA TE DOĐE SA ŠAPICAMA ŠKAKLJATI I PRESTI...TA MALA SLATKA BIĆA!

  4. #4
    Dragony
    Guest
    Moje mačke su poznate na forumima!
    Pridružite se na moj forum o kućnim ljubimcima!Evo ga:
    http://kucniljubimci.forumotion.com/


  5. #5
    ay lov cat
    Guest
    ja obozavam svoje macke one su tako predivne moja macka je vec imala 5 mladih i sad ce ji imat jos. moja macka je tako sarna da je zovemo sarenkica. kod bake u drnisu imam tri tajna macica kojima je mama poginila. kad im nosim hranu svi se cude koliko mogu pojest pa zato jedem jednom na dan da im ne budem cudna ja njh obozavan i jedva cekan da odem u drnis. DA MI NEKO PONUDI 1000000 DOLARA ZA NJIH NE BI PRIMILA TU PONUDU JA JAKO VOLIM MACKE

  6. #6
    mica muca
    Guest
    ja mrzim macke fuj ostavljaju dlaku fuuuuj

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    46
    Rep Power
    0
    Mačke su divna stvorenja i treba im se diviti zbog njihove sposobnosti prilagodbe svim mogućim uvjetima, mačke su sve ono čemu treba težiti svatko od nas, kao prvo biti samostalan, a kao drugo biti dovoljno mazan da nas svatko voli

Slične teme

  1. ĆOVJEĆE,U LUKI IMA JAKO ZGODNIH DEČKIJU I CURA!!!!
    By pa... in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 11-11-2010, 22:56
  2. joj,ja volim mice,JAKO
    By jedna mala in forum Mačke
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 25-03-2009, 17:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •