Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: AUTO SAJAM !!!

  1. #1
    CLIO SPORT
    Guest
    aj tu stavite ako prodajete svoj auto ili znate nekog frenda koji prodaje neku pilu ili kantu....svejedno!
    znam da postoji onaj drugi forum za prodaju ali tamo nitko nikada ne ide!?

    evo, idemo redom:

    clio sport, 64000km, 07/02, garancija do 08/04, cijena? prava sitnica=4000e plus preuzimanje leasinga!

    peugeot 307 1.6 5v, 37000km, mislim da je 2002g, stvarno je uscuvan (lik se inace vozi iza slepera od karlovca do splita!??!taj auto nije vidio cajger na preko 130!), 11000e!

    honda civic 1.4 75ks, neznam puno o ovom autu osim da se vlasnik bavi auto dijelovima i da je zaljubljenik u honde-uzeo je nedavno civica VTI i ovoga jednostavno prodaje, autic je ko nov i uscuvan! negdje 94-95g, 5300e

    kangoo 1.2 cargo, 2002, 35000km 46000kn!

    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">UNLEASH THE BEAST....</font>

  2. #2
    _Stevo
    Guest
    Daj ti pogle onu temu o cestama )

    Ja kupujem sporta, al bez preuzimanja lizinga. Može?<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  3. #3
    mc
    Guest
    Renault Twingo, 1,2/60ks, 2000., 106tkm, registriran do 12/04, odlicno uscuvan, dobra muzika, crveni, novi amortizeri, akumulator, antifriz, remenje, kocnice, svjecice. Cijena 4500 eura.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  4. #4
    CLIO SPORT
    Guest
    NE MOZE!


  5. #5
    _Stevo
    Guest
    Prodajem Astru 1.7 DTI Njoy oprema, 6 mjeseci stara, 10k km-a. Kao nova.

    13500€<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  6. #6
    Koshpa
    Guest
    Prodajem Peugeota 306 1.8 101 KS sa XT opremom (ABS, servo, el. retrovizori, 4xel.podizaci, dalj. centralno zakljucavanje, alu-felge, maglenke, volan podesiv po visini, vozačevo sjedalo podesivo po visini i lumbalno, djeljiva stražnja klupa, Powerful zadnji lonac...) Auto je crvene boje, unutrašnjost je u odličnom stanju, ima 150000km, i prije dva mjeseca je bio na reparaturi glave (kao što neki ovdje znaju ) tak da je auto cakung pakung, pa ak ima zainteresiranih nek se jave ovdje. Na eko-testu je zadovoljio u svim stavkama i registracija mu istječe u drugom mjesecu 2005. E da cijena je 4000€<br><hr>

  7. #7
    POLOVNJAČA
    Guest
    mogu ja prodat muža , znam da nije auto , ali ...

    ( srića moja , spava )

    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  8. #8
    _Stevo
    Guest
    E, pa kaj se ovdje i ljudi mogu prodavat?

    Onda ovak.

    Prodajem se, samo mladim, bogatim, vitkim i glupim ženama.

    p.s. imam i kamion kineza za prodat, al je zapel negdi na granici.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  9. #9
    POLOVNJAČA
    Guest
    Stevo , ja pomognem došlepat kamion , pa podilimo kineze pola-pola ?
    evo ruka ,a ?



    p.s. a ono za mlade , bogate i vitke ti nisam stručnjak , sorry

    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  10. #10
    Pocket Rocket
    Guest
    Prodajem R-5 GTT za....
    .
    .
    .
    .
    .
    Ma ne, NEDAM!!!

  11. #11
    Dr. Strangelove
    Guest
    BMW 320, '96, 135 tkm, šiber, struja, ABS, ACS, alu... ako zna neko nekog ko traži nešto slično javite se, frend moj prodaje

  12. #12
    Fresh
    Guest
    Peugeot 106 XN
    1.0, 1994 godina, 155.000 km, 5 vrata, bijeli, zamijenjen zupčasti, poluosovine, 4 nove gume GY GT3, registracija do 12/2004. cijena 2800 eura. <br><hr>

  13. #13
    piquet
    Guest
    škoda octavia combi 1.9 tdi slx.
    1999. 130000km 110 ks, sva stakla i retrovizori na struju, grijano retrovizori, climatronic, putni komp, tempomat, daljinsko, dva seta guma i felgi, podešavanje volana po visini i dubini, podešavanje vozačkog i suvozačkog sjedala po visini, prednji naslon za ruku, djeljiva stražnaj klupa, tonirana stakla, maglenke, 4 airbaga.

  14. #14
    alien5
    Guest
    Aj ne prodajem nikakvo auto, a i ne bi bija red-tek sam ga kupija, zato da bi se uključija u temu, a vidim da se i Sepra nešto interesira:
    Yamaha Super Tenere XTZ 750, 93 godina, 34000 km, reg. do 08/04, maxi kufer, nove gume, zadnjih 7 dana razni kupci je provjeravali kod svih živih servisera u Splitu i svi se slažu da je motor superička. Sad skupljaju lovu i ko prije da ode motor.
    A iskreno rečeno, žuri mi se trenutno pa ga dajem malo ispod cijene!
    Živija Copy/Paste, i cijena je cca. 3900 eura-bilo kojih, talijanskih, njemačkih, francuskih - sve primam!

  15. #15
    S16
    Guest
    Renault 5, 1.0, 91. god, 140tkm, 1500eur.<br><hr><font color="blue">Ne vozin S16...</font>

  16. #16
    T-IE
    Guest
    Golf GTI
    kao nov
    alu felge, el. stakla, šiber, board, 100000km itd,itd...

    ne prodajem ga, samo se hvalim...

  17. #17
    gulann
    Guest
    850 i model 91. god., 170.00 km, reg do 09/04. god., crni, full opcije, Rieger tuning, al. 20", odlično stanje za 17.900 €

    X5 3.0 D, 03. god., 127.000 km, komplet oprema za 68.999 € prodajem. kombinacije

    prvi nije moj vec od frenda ,koji ga vec duze vrijeme prodaje,pa eto ako ko zanima,nek se javi,a drugi je moj,prvi vlasnik,auto je u top stanju...


  18. #18
    CLIO SPORT
    Guest
    taj X5 novi dodje 55 000e?!


  19. #19
    S16
    Guest
    Na trećoj stranici...

  20. #20
    S16
    Guest
    Mc, prodaješ i muziku vidim... Može li bez pa da cijena bude niža?

  21. #21
    mc
    Guest
    Moze. Sto ti ne bi od muzike?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  22. #22
    Dr. Strangelove
    Guest
    Evo MC-jev twingo....




    <br><hr>

  23. #23
    mc
    Guest
    Tnx Dr. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #24
    S16
    Guest
    Šta ja znan... Nije auto za mene. Ajde reci (zadnju) cijenu molin te sa i bez muzike.

  25. #25
    Dr. Strangelove
    Guest
    šteta što nema el. podizače..BTW izgleda ko nov!<br><hr>

Slične teme

  1. AUTO ZA 10000 EUR-a
    By vugy in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 23-06-2004, 02:22
  2. AUTO NALJEPNICE
    By IMCOM in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-06-2004, 12:17
  3. AUTO NALJEPNICE
    By IMCOM in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-06-2004, 16:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •