Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Volkswagenova serija 5

  1. #1
    drugmirko
    Guest

    Ovi su izgleda stvarno naumili postat drugi BMW i pri tom pojest svoju luksuznu marku zvanu Audi.
    Kako inače protumačit Fetus pardon Phaetona i ovo nešto, za sad zvano C1 koje se treba smestit između Pasata i Phaetona. To jest direktno u segmet Audijeve šestice i konkurencija BMWovoj petici.


    <br><hr>

  2. #2
    Fresh
    Guest
    Samo neka oni maštaju o takvim kreaturama, pa kad im u sljedećem tromjesečju opet opet podbaci prodaja Golfa bit će još tisućica nezaposlenih i tako do propasti firme.

    Sretno im bilo...

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    brijem da bi takav auto imao dobru prođu na Američkom tržištu.... tamo dižu u nebesa sve Made in Germany....ali problem VW-a je što on računa da bi i Europa trebala biti masovno tržište za takve kreature... tu se onda popiknu...

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Audi je Audi, a ovo ne bu kupil nitko, opet isto kao ni Phaetona.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  5. #5
    mc
    Guest
    Imam osjecaj da su se njima malo pobrkali loncici po pitanju odnosa marki unutar koncerna...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  6. #6
    drugmirko
    Guest

    He, doktore, to što kažeš bi imalo nekog smisla. Samo baš sam pročitao na jednom forumu u temi o novoj Oktaviji s večinom american resident users, da bi bilo baš super ak bi Škoda došla u ameriku, jer se VW počeo pretvarat u kvazi luksusnu marku. A za to tamo imaju Mercedes i BMW

  7. #7
    OS FIAT>>>
    Guest
    VW bi ozbiljno mogao poceti razmisljati o promjeni imena jer izbacivanjem ovakvih modela ime tvrtke pocinje gubiti smisao.

  8. #8
    drugmirko
    Guest

    onak, by the way, evo kak će redizajnirat A4. vjerojatno. baš su puni mašte...


  9. #9
    drugmirko
    Guest
    a, da. na Auto Expressu sam baš pročitao, da Audi razgovara s odvjetnicima oko tužbe Rovera zbog nove maske na Roveru 75, koja je kao pljunuta kopija maske nove šestice. ) )

    to mi nekak spada u sekciju "se vas bum tužil...". ko da su jedini na svijetu koji su negdje u prošlosti imali masku po cijeloj srednjoj trećini auta.

    ovim u VW koncernu stvarno nešto ne štima u zadnje vrijeme... <br><hr>

  10. #10
    OS FIAT>>>
    Guest
    Bocna linija mi je OK, ali ovaj novi prednji look Audia mi se nesvidja.Farovi su ustvari OK, ali maska mi se nimalo ne svidja.

  11. #11
    viggen
    Guest
    Ali dobro,i Ferrari je več davno tužio Volva, zbog oznake modela F4O.....kao znate danas S/V40.

  12. #12
    OS FIAT>>>
    Guest



    Ovo mi je i dalje najljepsi VW svih vremena.

  13. #13
    Pocket Rocket
    Guest
    Auto mi je jajara.

  14. #14
    NOS
    Guest
    VW bi triba napravit nesto kao sto je i nissan napravia kad su ga poceli pucati ti filmovi pa je na svoja elitna auta pristeka infinity....

  15. #15
    S16
    Guest
    Pa ima Audi za to...

  16. #16
    T-IE
    Guest
    Prednji kraj je odličan.

  17. #17
    drugmirko
    Guest

    evo, to bi se trebalo smjestit ispod onog serbrnog C1 na prvim slikama i zove se...Passat ) :



    i ni tak loše za VW. ali, sve mi lići, ko jaje jajetu...

  18. #18
    Ed Hunter
    Guest
    Ni meni nije uopće loše. Počeli su brijat na neki agresivni look. I Audi se malo zaoštril (agresivnija njuška + 2 auspuha). A sad i VW. Ide to sve dalje od narodnih kola. I izgledom i cijenom.

  19. #19
    S16
    Guest
    Pa VW je od Golfa 3 presta bit "volks wagen"

Slične teme

  1. BMW serija 2 i serija 4
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 13-01-2004, 01:55
  2. BMW serija 1
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 04-12-2003, 12:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •