Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Kakav je 206 2.0Hdi?

  1. #1
    177
    Guest
    dali se isplati kupiti, i kakve su vozne karakteristike, kvaliteta, potrošnja?... znači MANE iPREDNOSTI

  2. #2
    Mario Haas
    Guest
    206HDi 2.0 sa troja vrata i XS opremom + chiptuning = pun pogodak.

  3. #3
    clijam ko klica
    Guest
    mislim da ti je pametnije uzeti Clio dci. Razmisli si malo o tome, odnosno, usporedi odgovarajuce motorizacije i opremu 206 i Clia. K tome, Clio je prilicno kvalitetnije sastavljen i ljudi se manje zale na njega.

  4. #4
    Koshpa
    Guest
    Al je zato ruzan i 2.0 HDi motor je bolji i definitivno izdržljiviji od 1.5 dCia. Pa si malo razmisli o tome

  5. #5
    clio
    Guest
    o izgledu nema smisla raspravljati, to je ionako stvar ukusa. Unutrasnjost i mjenjac u cliu su puno kvalitetniji od onih u 206.

  6. #6
    Mario Haas
    Guest
    Unutrašnjost Clia je daleko ružnija od 206ice. Neka se nitko ne uvrijedi ali tako je.

  7. #7
    101
    Guest
    Nedavno sam narucio P 206 sa 1.6 benzincem. Takodze sam provozao dosta konkurenata, izmedzu ostalog i Clio sa 1.6 motorom. Slazem se da je mjenjac u Cliu bolji, sto sam ja rjesio/ogranicio sa QS, ali mi se 206-ica vise svidjela a i bila je dosta jeftinija (van Hrvatske). Nisam bas neki kamikaza ali je auto zivahan i ima vise karizme od Clia (osobno misljenje). Radi se dakle o Clio II phase II, 1.6 16v 110ks i P206 XSi (Griffe) sa 1.6 16v 110ks...

    Inace su Clio i 206-ica odudarali od konkurencije i mislim da su oba dobar izbor ali mi je poznato da je u HR bilo problema sa 206icom (procitaj skywalkerove postove na Peugeot-temi). Najbolje je provozaj pa odluci sam sta ti vise odgovara.

  8. #8
    turbo-limac
    Guest
    206 HDi s 90KS ide ko gluha svinja, pogotovo u gradu... nemrem si zamislit taj auto s intercoolerom i jedno 140KS...
    nisam primjetio da je mjenjac nesto posebno grozan, osim sto je auto malo tezak na nosu, moram priznat da mi se kombinacija 206 + HDi 90 Ks prilicno svidjela....

    ja bi za normalnu voznju preporucio 1.4 HDI ako vec mora biti dizlo...

  9. #9
    HDI
    Guest
    Ne znam kakav je 206, ali HDi 2.0 motor vozim već skoro godinu dana u Picassu, i taj je odličan, ako radiš puno km i jako isplativ. S obzirom da nosi relativno tešku Picassovu karoseriju bez problema, pretpostavljam da 206-icu, koja je znatno lakša, mota oko malog prsta i još manje troši, tako da s rezervoarom od 60 l imaš autonomiju od preko 1000 km. Motor radi mirno i uglađeno, nema karakterističnu dieselsku trešnju ni buku, i hoće fino povući kad treba, kod riskantnijih preticanja treba stisnuti do kraja i kad se upali ona švikalica iznenadiš se kako povuče.
    Uostalom, ako ti 90 KS ipak nije dovoljno, uvijek možeš napraviti chip-tuning motora, dobro je Mario napisao, i dobiti bez frke još 20-tak KS.
    Svakako preporuka za motor.<br><hr>

  10. #10
    206-os-
    Guest
    Ili pricekaj 206 2.0 hdi s 136 ks..to ce ici bolesno..i jos na to chip pa nekih 160 ks.

  11. #11
    clio
    Guest
    o unutrasnjosti clia i 206 sam govorio uopceno, dakle, nevezano jel benzinac ili dizelas. Na kraju krajeva, to stvarno i nema nikakve veze s kvalitetom plastike i zavrsnom obradom.
    Ukupan dojam, bar sto se mene tice, jest da je Clio bolje slozen.
    Kokpit Clia nije vizualno tako ukusan ko u 206, ali materijali i kvaliteta izrade su na strani Clia.
    Jednako kao i meni poznata iskustva vlasnika ovih dvaju automobila.
    A da razmislis o nekom JTD?

  12. #12
    skywalker
    Guest
    buduci da su moji postovi o "Muci po Pugu" ocito postali referencom za pljuvanje po navedenom francuskom proizvodjacu auteka (znam, znam, proizvodi on i scutere, i bicikle, i mlince za papar...) fakat je sasvim izlisno da se izjasnim o ovoj dvojbi.

  13. #13
    piquet
    Guest
    ja sam vozio 206 1.4 hdi i imam vrlo loše mišljenje o autu.

  14. #14
    skywalker
    Guest
    piquet, reci nam.

Slične teme

  1. Kakav je...?
    By bass in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-08-2004, 19:38
  2. Kakav je R19 16V
    By Žan Reno in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-10-2002, 17:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •