Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Subaru Impreza Sti WRX WR1

  1. #1
    B16A
    Guest
    Šta se može reći o tom autu i općenito o svim japanskim jurilicama. Jednostavno nema im konkurencije što se tiče sportskih auta ne pretjerano veeelikih cijena.Smatram da im M3,147-156GTA,Focus RS,Golf R32....itd jednostavno ne mogu konkurirati. Pogotovo ne M3 i priče da njemci rade bolje sport cars.
    Šta vi mislite o tome?
    Dovoljno govori to da je u USA Honda Civic auto koji se najčešće kupuje radi tjuniranja,a i općenito japanski auti.
    Ovdje je mala lista nekih japanskih legendi i kako bi ste ju vi sastavili:
    1.Honda Civic Type-R
    2.Honda NSX i NSX-R
    3.Honda Integra R
    4.Honda Acura RSX
    5.Honda Acura TL
    6.Nissan Skyline GTR
    7.Nissan Silvia
    8.Mitsubishi Lancer EVO 8
    9.Mitsubishi Eclipse
    10.Subaru gore naveden
    11.Toyota Celica TS
    12.Toyota Will VS
    13.Toyota Supra

    I da,gdje mogu u zg promjeniti ECU na Hondi Civic.

  2. #2
    POCKET ROCKET
    Guest
    Pogotovo ne M3?!?!?

    Na čem' si ti?

  3. #3
    Mehanicar
    Guest
    nemoj samo USA i njihovo tuniranje - nothing is replacement for cubic displacement ! - tako zna svatko !
    a fino ti je rekao Pocket !

  4. #4
    viggen
    Guest
    Jeli Subaru WR1 oni model koji ima 320 KM?

  5. #5
    Koshpa
    Guest
    Je to je taj. Msilim da je ta verzija itekako kompetetna da odere obicnu M3ojku! A opet razlika u cijeni...

  6. #6
    viggen
    Guest
    Mislim da ne smeš tako gledati, Subaru nije napravljen da opere M3 ili obratno. Subaru Impreza je potpuno samosvoj auto, čisti sportaš, čisti posebneš. Ako ga kupiš, zaš zašto. A M3 je odličan avto, ali na drugi način.

  7. #7
    Koshpa
    Guest
    Slažem se ja s tobom. Moj auto snova je Impreza STi. Ali od svih njemackih auta najradje bih uzeo M3ojku. OD SVIH!

  8. #8
    D0mi
    Guest
    Ma WR1 unistava sve M3-ojke, siguran sam i CSL-a, 4x4 i turbo jednostavno gaze.

    A tek EVO FQ 330

  9. #9
    Koshpa
    Guest
    Mislim da je WR1 bolja od EVO 330. Spusteniji za 20mm ima 18" felge, a inace je poznato da Subaru bolje prenosi snagu na podlogu od Mitsubishia. Tak da manjak u snazi od 10 KS nije manjak vec visak. )

  10. #10
    Koshpa
    Guest
    Pa talijani nemaju kompetentan auto za usporedbu sa Imprezom ili EVOm, a kamoli ne sa M3. Ako ne gledamo sad na Ferrarije i ekipu.

  11. #11
    Donny
    Guest
    japanci imaju dobre pile, ako ne i najbolje, zasto? kvalitet, pouzdanost, value for money, performanse. znaci the whole package ) ,
    pa jedan Evo ili STi mi je bolji od bilo kojeg svabe , pa da imam love da kupim bilo koje auto, prije bi kupio Evo nego M3, M3 mi je bezveze i ne vrijedi tih para. Pa prije bi kupio Hondu NSX-R nego nekog porschea ili Ferrarija.

  12. #12
    Koshpa
    Guest
    Dobro kod tebe je slucaj svabofobije.

    Ja bih takodjer radje uzeo Sti, al meni je konkretno M3ojka jedan od najpozeljnijh njemackih jurilica.

  13. #13
    Donny
    Guest
    ""Dobro kod tebe je slucaj svabofobije. ""

    nije to, nego gledam realno stvari, ima boljih auta koja su jeftinija i nude vise za manje pare.

    M3 je vrhunski auto, ali je meni bezveze )
    od svaba jedina marka koja mi je draga je Porsche, ove druge niti su mi posebno drage, niti ih volim, nista posebno. )

  14. #14
    Koshpa
    Guest
    Vidis meni Porsche nije nist posebno...

  15. #15
    Donny
    Guest
    meni BMW nije nista posebno, dok Porsche jest, i to ne samo meni, nego puno puno ljubitelja sportskih automobila.

    jedan 911 obavezno mora biti u mojoj garazi snova )

  16. #16
    B16A
    Guest
    Pocket frend mi ima M3,ovu zadnju verziju i nabrijao ga je na oko 400ks.
    Auto je ful lijep. neka tamna mentol boja,kromirane felge itd.
    Al to je auto više za šminku nego za jurcanje.je da ima 400ks, al ××××te,ja neznam dal bi između neke ××××ne japanske pile i njega uzeo njega.
    Ja imam takav stav o tim stvarima!

  17. #17
    Donny
    Guest
    ×××× M3 , preskupi sminker ) , Mitsubishi Lancer Evo VIII, to je pila e ne M3 )

  18. #18
    Donny
    Guest
    ×××× svabe skupe, japanci imaju najbolje pile i basta ) ) ) )

  19. #19
    cuore_primitivo
    Guest
    ) <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

  20. #20
    B16A
    Guest
    Da mi je vidjeti race između ovog subarua i one kutije od M3.... mmmm )

Slične teme

  1. Subaru Impreza STi
    By 600 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 19-07-2004, 11:32
  2. Subaru Impreza sti
    By ujo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-04-2004, 19:59
  3. Subaru Impreza WR1
    By Koshpa unlog. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 18-01-2004, 21:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •