Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: kakve su good year eagle F1??

  1. #1
    177
    Guest
    zanima me kakve su gume, jer mi se jako sviđa izgled gazne površine?? koje su joj prednosti a koje mane? jeli je bolja od michelin pilota??

  2. #2
    piquet
    Guest
    jedino što je sigurno da su jeftinije.

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Ja ih imam, i ako sam s njima prešao tek 2000 km oduševljen sam.

    Zaljepljen si za cestu, nema proklizavanja, plesanja po cesti, po kiši bez problema.

    Sutra ih ponovo stavljam, pa kad se prisjetim kako ih je lijepo imati, javim ti dojmove.


  4. #4
    Brock
    Guest
    Zašto sutra?!?!?

    Pa, ponesi ih danas kod Leke!

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Malo sam skeptičan prema Lekinim vulkanizerskim uslugama.

    Sutra ću otići u Molydon gdje sam i kupio felge da mi to sve zmontiraju.

  6. #6
    Brock
    Guest
    Pa, treba samo zamjenit ketače...

  7. #7
    mc
    Guest
    Fresh mijenja ketace samo kod vulkanizera koji ima doktotrat... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  8. #8
    Brock
    Guest

  9. #9
    Fresh
    Guest
    ha ha ha

    Ne, nego gume treba i izbalansirati a kod Leke im taj strojček ne radi, provjereno u petak.

  10. #10
    Girrari
    Guest
    F1 je odlična guma. Kakva je u odnosu na Pilot, nemam pojma, ali ja sam s Michelinom nakon Energyja raskrstio.

    Problem je kaj se relativno brzo troši, pogotovo na jačim autima. Dok je nova, drži odlično, ali čim se malo potroši, performanse joj drastično opadaju. GSD3 je za pola koplja bolja o GSD2.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  11. #11
    Brock
    Guest
    Aaaaa.. Fresh.. pa, tak kaži onda...

    Sve je OK... )

  12. #12
    mc
    Guest
    Fresh, a da probas otici u neku ozbiljnu firmu to srediti? Npr. Dryden... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  13. #13
    piquet
    Guest
    i ja imam odnos prema michelinu kao i girrari. taj energy je takva katastrofa od gume da je to jedno čudo kako ima dozvolu za ugradnju na automobile.
    imam michelin pilot alpin zimske i isto nisu med i mlijeko. ali dobro zimske su. sada sam stavio gsd3 i stvarno drže cestu za upiškit se od sreće. da li neke drže još bolje ne znam ali ove su vrlo zadovoljavajuće.

  14. #14
    piquet
    Guest
    i u sloveniji 205/55/16 90 ojra. za tu lovu kod nas ne bi uspio dobiti barum brilantis.

  15. #15
    Fresh
    Guest
    A razlika između Drydena, Molydona i sličnih je u čemu, prosvijetli me

  16. #16
    Dr. Strangelove
    Guest
    jedan frend ima jako loše iskustvo sa Drydenom... loše su uskladištili cijelu seriju guma... bilo ih je nemoguće balansirati kak spada... skužio tek kad je otišel kod vulkanizera kojem su već valjda petorica došli s istim problemom od Drydena...

  17. #17
    !!!!!
    Guest
    177, ak te interesiraju konkretni podaci o pojedinim gumama pogledaj si na www.1010tires.com, a sve ostale stručnjake pošalji u sretnu budučnost, jer na ovom Forumu ima ih možda 4 do 5 koji su vozili ili voze prave gume.
    Valjda si skužil todo sada.

  18. #18
    Black Knight_
    Guest
    Meni su u vulkalu montirali Good Year Eagle F1 GSD3 naopacke na felgu!!!!!

    Stvarno moras biti kreten da tu V saru naopacke stavis...

  19. #19
    Rossonero
    Guest
    Girrari, poboljsanja na novoj F1 su 5% u odnosu na staru. Vidi testove po netu. Guma je dakle gotovo ista ko i stari F1!

  20. #20
    Mario Haas
    Guest
    Ha. Bleki da ti nisu stavili felgu na krivu stranu auta.

  21. #21
    Rossonero
    Guest
    Vec kad su tema gume... kaj da stavim na karavana u dimenziji 205x60 ? Moram skinuti zimske i kupiti nove ljetne. Auto mislim frknuti kroz 2, 3 mjeseca (viza???) pa me zanima neki kompromis. Znaci da je guma ok, a da ne kosta previse.

  22. #22
    Mario Haas
    Guest
    Plavi oglasnik.

  23. #23
    Cezy
    Guest
    Od gudijerki sam imao AQUATRADE-ice.Mrak allround guma!! Kupio bi je opat ali ih vise nema.

  24. #24
    passenger57
    Guest
    ja od kada sm ih stavio zavolio sam kisu doduse kako i nebi kad sam prije njih imao miselin energy

    Rosso je u pravu.Novi model F1 je 5%dugotrajniji i 3% bolji po kisi stari model zezaju malo mekani bokovi.
    Guma stvarno dobro drzi i na mokrom je odlicna.

  25. #25
    Girrari
    Guest
    Rosso, mene testovi ne jebu. Ja znam kojom se dinamikon trošila dvojka, a kako se troši trojka. Kada je nastupao onaj period kada gubi svoje izvrsne performanse... Vjeruj mi, probal sam i znam.

    A ova poboljšanja od 5%... ma mislim... da nije možda 6% ili 5,032%??? ×××××rije.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Slične teme

  1. Good year eagle F1 prodajem
    By ZEGA in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 02-08-2004, 09:34
  2. gumena dvojba! good year eagle F1 ili michelin PILOT EXALTO!
    By miro in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 22-01-2003, 23:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •