Stranica 5 od 44 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 1084

Tema: TOYOTA CLUB

  1. #101
    xan22to
    Guest
    Da to je moja Celica. Da boja je lijepa, nisu imali drugu pa sam uzeo ovu. U stvari sam trebao čekati ali nisam htio.
    :URL=http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/xan22to/detail?.dir=/My+Photos&.dnm=b6e1.jpg:SLIKE MOJE CELICE:/URL:<br><hr><font color="red">TOYOTA- beyond perfection</font>

  2. #102
    mytbyte
    Guest
    Pa, možeš i sam mijenjat žarulju kad ti prvi put u servisu malo razlabave konektor al' je muka ako nemaš malu šaku (žensku) pa je najbolje da ti rade u servisu, besplatno je, samo ne znam do kada... ) Meni su poklonili i žarulju...
    Inače sam redovito servisirao kod Bačića, ali kod zadnjeg sudara na snijegu sam se odlučio za ICM jer su mi ××××no bliže, no u međuvremenu su preselili i onako usput nekako uspjeli izgubiti licencu ovlaštenog Toyota servisa...nisam baš sretan što mi nisu dobro naštimali postranične oplate i prednji branik u odnosu na haubu, ali mislim da znaju raditi s Toyotama...samo ću ja i dalje kod Bačića jer je ovlašten, i upravo sam otkrio da imaju servis i na Samoborskoj u neposrednoj blizini novog ICM-a što mi je duplo bliže. Kod Bačića se doduše pomalo osjeća simptom prepotentnosti nastao uslijed dobrog poslovanja i okrupnjavanja, ali uvijek su na usluzi mada serviseri izgledaju kao da nikada nemaju vremena i da su im ruke pune posla. To s obzirom na boom prodaje Toyote, a mali broj servisa nije ni čudo...ja sam platio prvi servis nakon godine dana negdje 1000 kn jer su me uvjerili da moram promijeniti i filter na klimi...

  3. #103
    mytbyte
    Guest
    Evo izvoda iz računa ICM-a:

    -Pokrov branika ??? (valjda nepofarbani branik) 1349 kn
    -Prednji far 1331 kn
    -žarulja 34 kn
    -Felga čelična 486 kn
    -Radkapa 306 kn
    -Limarski radovi, mehaničarski, električarski i lakireski radovi 111 kn po satu
    -balansiranje etc. 245 kn
    -komora za lakiranje 132 kn po satu
    + gomila nekog potrošnog materijala 45 kn
    +PDV

    = 6309 kn

    E, sad, Alianz mi je za dotičnu štetu ponudio nagodbu od oko 4000 kn baziranu, mislim, na Bačićevim cijenama, pa može biti da je ICM malo nabrijao, ne znam kako se provjeravaju cijene originalnih djelova...

    Kad me tip napucao straga s Passatom, oštećen stražnji branik, nije mijenjan samo ispravljen i lakiran, servis kod Bačića:

    - Limarski radovi 119 kn/h
    - Potrošni materijal 23,93 kn
    - Lakiranje 119 kn/h
    - Lak kom 3,5 ??? 372,96 kn
    - Komora 132,78 kn/h
    + PDV

    =1449 kn s PDV-om


    Ah, evo cjenika prvog servisa:

    - Filter ulja 61,48 kn
    - Brtva kartera 4,41 kn
    - Ulje Castrol 4l 213,12 kn
    - Čistač injektora i karburatora ??? 27,05 kn
    - Screenwasher 17,62 kn
    - Filter peludi (klima) 351,52 kn
    - Potrošni materijal 30 kn
    - Servisiranje 120 kn
    + PDV

    =1006,74 kn

  4. #104
    mc
    Guest
    Hvala puno Mytbyte.
    Cijena servisa je sasvim u redu. Nije nista jeftinije ni u ovlastenim servisima drugih prizvodjaca. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #105
    mytbyte
    Guest
    Drago mi je znati... )

  6. #106
    VERSO
    Guest
    bit če super ak če facelift corolle bit u stilu corolle verso...onda bude jako dobro izgledala..pogotovo TS model

  7. #107
    xan22to
    Guest
    mybyte- mislim da te malo pljačkaju na tom servisu za Corollu. Mijenjati filter klime i stavljati čistač injektora i karburatora je obična pljačka te ja bi ti preporučio da ti provjeriš taj filter klime i vidiš da li je ustvari nov ili su ga samo naplatili novog. Dužni su ti pokazati svaku sitnicu koju su zamijenili ili stavili u automobil. Meni moj seviser je za prvi servis na Yarisu naplatio:

    1 sat rada 120 kuna
    3.2 litre ulja Castrol,
    filter ulja
    Sve skupa sam platio 380 kuna. Nisam siguran. Nisu mi naplatili niti vodu za brisače.
    Moraš bit oprezan. Ja Celicu servisiram u Italiji te tamo ti čak pokažu i boce od ulja koje su stavili u automobil. Servis mi tamo dođe oko 200 eura ali stavljaju mi Castrol Racing 10w-60.

  8. #108
    xan22to
    Guest
    I još nešto. Serviseri i u Italiji i ovaj moj tu kod nas su rekli da se filter klime mijenja svake DVIJE godine baš zbog njegove skupoče, tako da smatram da biš to trebao provjeriti.<br><hr><font color="red">TOYOTA- beyond perfection</font>

  9. #109
    mytbyte
    Guest
    Upravo to pokušavam ustvrditi na Toyota forumu, ako mi potvrde i drugi u drugim zemljama da ne treba svake godine mijenjati, dići ću glas do neba!!!

    Nije mi do 30 kn za čistač, ali mi 500 kn za filter ipak nešto znači...rekli su mi da je, kao, preporučeno da ga se nakon ljeta zamijeni jer je pokupio ovo i ono pa se zna zaštopati, bla bla...pa nego da je pokupio, to mu je i funkcija...

  10. #110
    Fresh
    Guest
    mc

    daj se raspitaj za pristupnicu u klub, koji su uvjeti za ulazak u to bratstvo ) )

  11. #111
    xan22to
    Guest
    MYBYTE- to sa filterom klime je 100% provjereno jer sam opet naknadno provjerio tu informaciju te kad sam rekao mom servi×××× za tvoj slučaj(osobno ga poznam)samo se je nasmijao i rekao da je to čista pljačka jer pazi ovo- u PRVOJ godini distribucije tog filtera ako se primjeti zaprljanost tog filtera treba ga se ISPUHATI sa kompresorom jer nije na uljnoj bazi kao npr filter zraka nego je običan papir sa dodatkom aktivnog ugljena u sredini. To su riječi tipa koji radi u toyoti i upravo mi diktira ovaj posljednji tekst o filteru.
    STARI MOJ netko je zaradio dnevnicu na tebi!!!!!!!!!!!!!!

  12. #112
    mc
    Guest
    Evo jedne teme za razmisljanje:
    Kada se kod nas pocela prodavati Corolla Wagon, prvo sam je otisao pogledati u Hojan. Prodavac mi je rekao da se slazu u Turskoj, ali da se ne moram brinuti jer je Toyota tu tvornicu proglasila za najbolju Toyotinu europsku tvornicu.
    Jucer u Bacicu pitam gdje se auti slazu i covjek mi kaze da se i Wagonica slaze u UK. Na upit sto je s Turskom, covjek odgovara da je ta tvornica dosta brljala i da su momentalno preusmjerili sklapanje Wagonice u UK dok se ne vidi sto ce se napraviti s Turskom, a prica se i o mogucnosti zatvaranja.
    Pitam se tko tu prodaje bajke??? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  13. #113
    Girrari
    Guest
    MC, nemoj se s time zamarati.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  14. #114
    mc
    Guest
    Ma ne zamaram se. Ionako sam kupio obicnu Corollu (HB) koju konstantno slazu Turci i Pakistanci u UK. ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #115
    Bmw Touring
    Guest
    Girra je u pravu mc

  16. #116
    xan22to
    Guest
    Jednostavno je:
    YARIS se radi u francuskoj za cijeli svijet osim Japana au ameriku odlazi pod imenom VITZ.
    COROLLA i AVENSIS se rade tj. sklapaju u Velikoj Britaniji a sve ostalo se uvaža iz JAPANA. Tvornice u turskoj i španjolskoj su sekundarne jer se u njima rade neke komponente za mjenjače i svjetla itd. Tu informaciju ako je bilo koga volja može provjeriti na Internetu

  17. #117
    xan22to
    Guest


    Outline of TMMF
    Name Toyota Motor Manufacturing France S.A.S.
    Location Activity Park of the South Escaut Valley, Valenciennes, Nord Prefecture
    Establishment October 1998
    President Hiroaki Watanabe
    Capitalization 1.7 billion francs (260 million euro = approximately 28 billion yen)
    Equity stake 100% by TMEMóiToyota Motor Europe Manufacturingój
    Total
    investment Approximately 4.0 billion francs (approximately 80 billion yen, based on the exchange rate of 1 franc = 20 yen at the time of the site-selection announcement in 1997)
    Site area Approximately 230 hectares
    Production
    start January 2001
    Production
    model Vehicle:
    1.0-liter Yaris (gasoline)
    1.3-liter Yaris (gasoline) (from mid-2002)
    1.4-liter Yaris (diesel) (from the beginning of 2003)
    Engine assembly:
    Gasoline engines (from mid-2002; transferred from TMUK)
    Diesel engines (from the beginning of 2003; transferred from TMC)
    Production
    capacity 150,000 units a year (in mid-2002), rising to 180,000 (at the beginning of 2003)
    No. of
    employees Currently 1,600; scheduled to rise to approximately 2,000 when capacity reaches 150,000 units in mid-2002.
    (The 180,000-unit capacity level announced on June 6, 2001, could create about 400 market-dependent jobs.)



    The information in this release speaks as of the date issued. Toyota Motor Corporation does not, does not intend to, and expressly disclaims any duty to, update or correct such information.

  18. #118
    xan22to
    Guest

  19. #119
    Fresh
    Guest
    Sramota koliko mc zapušta ovu temu.

    Ponosni vlasnik nove Toyote morao bi se više zalagati na ovoj temi


    A kako stvari stoje neće biti usamljen.

    Jučer je uplaćen avans za još jednu Toyotu.

    Uskoro stiže crveni Yaris...

  20. #120
    mc
    Guest
    Iskrene cestitke prijatelju i nadam se da cemo nastaviti u ovakvom pozitivnom tonu slijedecih xyz godina. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #121
    Brock
    Guest
    Iskrene čestitke dragi kolege!

  22. #122
    Girrari
    Guest
    Čestitam Freshinjo.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  23. #123
    Brock
    Guest
    Meni se sve čini da bu gospoja vozala Fokija, a da bu se naš Freshinjo drapal vu Yarisu...

  24. #124
    mytbyte
    Guest
    xan22to, hvala na lošim vijestima što se tiče filtera peludi ...koliko sam ja čitao, Corolla karavan se slaže u turskoj tvornici...možda treba pitati na www.teamtoyota.co.uk jer su tamo neki tipovi koji rade u toyotinoj tvornici u Burnastonu...

  25. #125
    piquet
    Guest
    klub penzionera se povećava. otišao mc, a vidim i fresh. ) ) )

Slične teme

  1. TOYOTA CLUB
    By xan22to in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 08-09-2003, 16:59
  2. TOYOTA MR2
    By toyota in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-06-2003, 14:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •