Stranica 3 od 44 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 1084

Tema: TOYOTA CLUB

  1. #51
    turist
    Guest
    Japanski prijatelji ako ima netko kakve slike novog Mitsubishi Colta neka ih proba baciti pa da vidim kak to izgleda jer ga mislim uzeti.

  2. #52
    xan22to
    Guest
    Baš sam jučer gleado 2fast 2furious i zaključio da je to ustavri ODA japanskim automobilima pa me zanima da li vama ljubiterljima europskih automobila to ne smeta?

  3. #53
    Fresh
    Guest
    Jučer sam bio na probnoj vožnji Yarisa 1.0.

    Nije loše.
    Pozicija za volanom jako dobra, koliko sam primjetio i kod Seprinog Yarisa, jako je kratak hod papučice kvačila, to ću se naviknuti, s obzirom na snagu pristojno ubrzava, sve u svemu zadovoljan sam.

    Mogao bi uskoro ubost jednu sa dodatnom opremom - bočne letvice )

    Ukupna cijena bi bila cca 88.000 kn
    Motor 1000 ccm - 65 KS
    Oprema - ABS, zračni jastuci, klima, centralno, CD sa četri zvučnika, retrovizori i prozori na struju,
    Garancija 3 godine.

    Znam da ima i jeftinijih modela, ali ovo bi bio prvi Japanac u mojoj obitelji, pa da vidimo šta i oni nude

    Slušam komentare... <br><hr>

  4. #54
    mc
    Guest
    Udriiiiii... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #55
    Brock
    Guest
    Za tu lovu... mislim da nećeš nać bolju opciju sa svom tom opremom...

    Go for it!

  6. #56
    Girrari
    Guest
    Nije mi loš taj Yaris. Bez uvrede, ali za jednu Toyotu, remekdjelo dizajna.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  7. #57
    mc
    Guest
    Nakon onih izjava na SZ-u, smatram te apsolutno nekompetentnim za bilo kakve rasprave o japanezerima. Previse je tu predrasuda... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  8. #58
    Girrari
    Guest
    Kaj ja mogu kad su lopovi, a to mi se gadi.

    No dosta o tome, ne želim zagađivati Toyota klub.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  9. #59
    mc
    Guest
    So long, farewell, auf Wiedersehen, good night... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  10. #60
    mc
    Guest
    :URL=http://www.toyota.de/goodies/index.html:Link:/URL: za ljubitelje Toyote. Preporucam pogledati 3D modele (treba instalirati ponudjeni plugin) - ako kupujete Toyotu, ovo je odlican alat... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #61
    Brock
    Guest
    Šrafciger i gedore su "odličan" alat...


  12. #62
    mc
    Guest
    Na Toyota.hr su konacno objavili cjenik dodatne opreme.
    Prenosim kratki izvadak iz istog za Corollu HB 5v:
    - krovni nosac - 2200 kn
    - krovni box - 5000 kn
    - krovni spojler - 2200-2500 kn
    - gumeni tepisi kpl. - 450 kn
    - maglenke - 4400 kn


    Mislim da su ovim jasno dali kupcima do znanja da ih ne je.u previse s dodatnom opremom. Kaj je prevec je prevec. Ja sam si mislio obavezno uzeti krovni spojler, nosace i kofer i eventualno maglenke, ali ne dam ovoliku lovu za to. Krovni spojleri kod Jurisa dodju cca 1000 kn, a maglenke zaboravljam. Thule nosaci i kofer kosta duplo manje u njihovom ducanu ako me sjecanje ne vara. Lopovluk... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  13. #63
    Dom-Dom
    Guest
    ××××te krovni spojler , daj ti prvo kupi auto!!!!

  14. #64
    mc
    Guest
    Felgi nema ispod 1800 kn za 15", a sve su totalno bez veze... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #65
    Dom-Dom
    Guest
    Pa uvijek su te nazovi original felge užasno skupe.
    mc , pa bar felgi ima na ovom svijetu....

  16. #66
    Hondo
    Guest
    mc nisam baš pratio onu tvoju dvostruku dvojbu i sl. pa na kraju ne znam za kaj si se odlučio. Dakle kaj kupuješ?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  17. #67
    mc
    Guest
    Ma da, nije u felgama problem. Niti mi se ne svidjaju. Samo komentiram kako deru skoro duplo vece cijene od onoga sto bi bilo razumno... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #68
    Dom-Dom
    Guest
    Pa ak smo završili na Toyota clubu , onda valjda Corollu???

  19. #69
    Hondo
    Guest
    Ma znam da je Toyota, al koji model, koji motor i to.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  20. #70
    mc
    Guest
    Hondo, Corolla HB 5v, 1,6, najvjerojatnije crvena ili tamno siva... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #71
    Ing
    Guest
    mc, Mazda 3 to sve ima, ne. )
    Pa moram malo kuriti.

  22. #72
    Dom-Dom
    Guest
    1.6 sa 110 konja.

  23. #73
    mc
    Guest
    Mazda 3 me dojde 2500 eura vise... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #74
    Hondo
    Guest
    Jako dobro.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  25. #75
    Dom-Dom
    Guest
    Ja navijam za crvenu boju.....

Slične teme

  1. TOYOTA CLUB
    By xan22to in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 08-09-2003, 16:59
  2. TOYOTA MR2
    By toyota in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-06-2003, 14:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •