Stranica 2 od 44 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 1084

Tema: TOYOTA CLUB

  1. #26
    Cezy
    Guest
    THX!!

  2. #27
    xan22to
    Guest
    dođe ti oko 11.700 regularne cijene ali sa popustom đođe oko 11550 sa klimom i metalik bojom kad je akcija.<br><hr>

  3. #28
    xan22to
    Guest
    ) ) Pa nije to toliko 17000 u toliko vremena.
    <br><hr>

  4. #29
    mc
    Guest
    Corolla Wagon se proizvodi u Turskoj. Prodavac mi se kune da je Toyota prosle godine proglasila tursku tvornicu za najbolju europsku tvornicu - vrag ce ga znati... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #30
    yaris
    Guest
    toyota-najkvalitetniji automobili na svijetu
    Corolla-Najkvalitetniji toyotin automobil +
    ----------------------------------
    =Najkvalitetniji/najpouzdaniji auto na svijetu po svemu čineći se!
    ...laku za tursku

  6. #31
    tedra
    Guest
    Imam namjeru kupiti corollu ˙91. pa me interesira na sto bih trebao pripaziti.Kolika je potrosnja?

  7. #32
    xan22to
    Guest
    Ma u turskoj rade samo neke komponente za motor i sekundarnu opremu, ali bez obzira na to, japanci su u tim tvornicama tako da je svejedno.
    A što se tiče corolle svaka je kvalitetna s malom potrošnjom goriva ali pitanje je ko je vozio to auto i kako ga je održavao pa treba biti jako oprezan.
    Ipak je Corolla najprodavaniji automobil svih vremena. Prva je predstavljena 1966 godine i od onda je izašlo devet generacija tako da i to nešto znači.
    Na auto iz 91 treba paziti na koroziju i na fleke na dnu motora ali ja ne preporučujem kupnju tako starih vozila jer je sve to u njemi od upravljačkog mehanizma ,motora i mjenjača ko harmonika pa ja mislim da se ne isplati. U italiji je uopče ne bi prodavali jetamo zakonski imaš do koliko možeš tražiti za neki auto proporcionalno njegovoj cijeni ako me razumijete.

  8. #33
    xan22to
    Guest
    :URL=http://f2.pg.photos.yahoo.com/xan22to:Što mislite?:/URL:<br><hr><font size="+1" color="red">TOYOTA- beyond perfection</font>

  9. #34
    Dr. Strangelove
    Guest
    ta fora o japancima u tvornici u engleskoj, španjolskoj i turskoj mi je stvarno smiješna.... nije valjda da vjerujete da su iz Japana došle na tisuće radnika u te zemlje i počele radit... a da su im to domicilne vlasti dopustile? uostalom šta bi s tim japanci dobili? Porast BNP-a naspram BDP-a?

  10. #35
    alien5
    Guest
    Doktore, i naši rade dobro kad ih se nadgleda, zašto ne bi Turci??
    Mislim, smijemo se Turcima, ali je činjenica da su Japanci u Turskoj napravili tvornicu, a nešto se ne mogu sitit koliko je ono japanskih tvornica u Hrvatskoj??!
    <br><hr>

  11. #36
    Fresh
    Guest
    Jučer sam uletio u Hojanov salon u Zagrebu minutu prije zatvaranja salona, jer je žena skužila da unutra stoji Yaris, crveni pet vrata, baš onakakv kakav ona hoće. Bio je motor 1.3.

    Pitamo prodavača koji nas za pravo čudo nije potjerao van nego pristupio kao da je tek počeo raditi jel imaju 1.0 Luna.

    Tip ode pogledat na kompjuter i veli: ima tri komada na lageru u Kopru, cijena sa klimom je 11.640 EUR, zakaparite ga s 1000 kn i isporuka je za 5 - 10 dana.

    Jedva sam ženu izvukao iz salona, idemo danas na sajam još malo jahat po njoj i onda vjerovatno u kupovinu...

  12. #37
    Dr. Strangelove
    Guest
    aline5.. ma sve 5... slažem se s tobom... ali kritizirao sam nečije mišljenje ovdje da u Toyotinim tvornicama u europi rade Japanci!?

  13. #38
    mc
    Guest
    Fresh, pa ti si jos gori od mene - kaj vise imas razmisljati. Kupuj dok ih imaju!!! ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #39
    Fresh
    Guest
    Eeeee mc

    Tu se krije kvaka, ja ne želim dobiti auto dok se ne preselim. Da ga dobijem sljedećeg tjedna, ne bi ga vozila žena, nego moj stari.

  15. #40
    xan22to
    Guest
    Pa razmislite malo: kompanija koja najviše od svih u svijetu ulaže u razvoj automobila i alternativnih goriva i vozila te raspolažu sa najviše Cash-a od svih te imaju najveći porast prodaje u svijetu. 90% proizvodnje naprave roboti a ovo drugo nadgledaju njihovi ljudi. Šta mislite da je njima poslati i 5000 ljudi iz Japana pa da rade u njihovim tj. svojim tvornicama. <br><hr><font color="red">TOYOTA- beyond perfection</font>

  16. #41
    xan22to
    Guest
    Oni jako ulažu u svoju kvalitetu te si neće dopustit ni najmanju grešku. Oni su kompanija koja jednako ulaže u benzinske koliko i u diesel motore kao i npr. Honda dok svi drugi se krpaju sa drugimproizvođačima (nissan=renault, mazda= ford) i oni ne mogu reći više da su japanski automobili kad imaju europske motore u sebi barem za mene. Toyota i Honda su ostali jedini pravi japanci na tržištu automobila a sve ovo drugo je samo ostalo u imenu.

  17. #42
    xan22to
    Guest
    Još malo će uništit i zadnji adut europskih proizvođača a to su diesel motori. Pogledajte Hondin novi diesel ili od toyote D4D motor. Brzi , tihi i sa minimalnom potrošnjom.
    I još nešto: znate li da su radnici koji rade u Toyoti do tri puta više plačeni nego ti isti u npr. Fordu.

  18. #43
    tedra
    Guest
    xan hvala na savjetu.Da,istina je uglovi prednjih vrata su korodirani.Auto je vozen tu u Hrvatskoj.Ipak mslim da cu odustati od toga.

  19. #44
    toyota
    Guest
    Ne znam za japance u Toyoti ali znam za primjer u Hitachiju u Njemačkoj,svi šefovi,inženjeri i rukovodeće osoblje su japanci,a radnici su europljani,pa je pretpostavljam isti sistem i u Toyotinim tvornicama.

  20. #45
    xan22to
    Guest
    Pa da vjerovatno sve japanske kompanije tako rade. Pa sve što je iz Japana je jako kvalitetno od audio,video i ostale tehnike pa do gumarske industrije ( yokohama, toyo) i na kraju atuomobila.
    Oni su takvi i od takvih treba i kupovati ali kvalitetu treba probat pa onda i govoriti o njoj. Netko tko vozi seata ili punto to ne razumije. To nije vrijeđanje nego činjenica tewmeljena na statistikama u automobiliskim časopisima . Npr. Renault Clio ima postotak od 33% kvarova na 1000 automobila. Znači 330 od njih 1000 se pokvari. To kod japanaca nema.

  21. #46
    adnoH
    Guest
    Toyota je bolja možda od Opela ili VW-a, ili čak od Fiata, no, jedno morate znati:
    Accord obara sve rekorde jer izgled, performanse, kvaliteta i cijena upravo zaslužuju da Hondina limuzina srednje klase participira pri samome vrhu prodaje. Novost je prvi Hondin dizelski agregat već sada prozvan tehničkim draguljem. Iza oznake i-CTDi krije se Common-Rail dizelski motor obujma 2.2 litre koji razvija snagu od 140 KS. Posebno impresivan je podatak o maksimalnom okretnom momentu od 340 Nm. Izvrsne performanse i začuđujuć sportski štih iz dizelaša mogu izvući tek rijetki

  22. #47
    adnoH
    Guest
    A ti rijetki sigurno nisu iz toyotine kuće!

  23. #48
    xan22to
    Guest
    Mislim da nitko zdrave pameti ne može izjaviti ovo što je rekao adnoH. Mislim da se nitko ovdje neće usuditi reći da je Honda kvalitetnija od Toyote. To što je Honda sad napravila izvrstan diesel ne znači i da če i izvrsno prodavat jer činjenica je da previše traže novaca za svoje automobila. Vjerovatno je i od njih to netko shvatio pa su stavili za jazz na tržište novi motor od 1.2 da bi se i taj jazz kupovao jer koja je svrha kvalitete ako je ne možeš prodat. Toga su u Toyoti svjesni a po prodajnim rezultatima ta filozofija uvelike pali.

  24. #49
    xan22to
    Guest
    Usput i ja sam imao do prije šest mjeseci Hondu prelude 2.2 VTEC od 185 konja 1996 godište pa znam o čemu pišem.

  25. #50
    xan22to
    Guest

Slične teme

  1. TOYOTA CLUB
    By xan22to in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 08-09-2003, 16:59
  2. TOYOTA MR2
    By toyota in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-06-2003, 14:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •