Stranica 12 od 44 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 1084

Tema: TOYOTA CLUB

  1. #276
    Fresh
    Guest
    Točno u podne

    Ako ne dobijem željenu informaciju, počinjem rat svim sredstvima sa dotičnim salonom Toyote i jednim od njenih kvazi prodavača.

    Pa koji je njegov ××××ni posao, sastaviti dva dopisa, obaviti telefonski ragovor i otići do banke. I za to mu treba mjeseca dana.

    Prije mjesec dana sam zakapario auto koji se nalazi na skladištu 300 km od Zagreba, a od isporuke ni ''I''.


  2. #277
    mc
    Guest
    Samo reci da ces se zaliti u Toyota Hrvatska da su neprofesionalni - to bi ih moglo potaknuti na razmisljanje.

    Zvrn, jutros slusam 101 (auto radio) gdje je gostovao covjek iz Citroena i reklamirao servisne akcije. Izmedju ostalog je rekao kako provjeravaju klima uredjaje i kako toplo preporucaju zamjenu filtera klime svakih 15 tkm, a svake dvije godine pod obavezno. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #278
    Fresh
    Guest
    Pa to je normalna stvar za klimu, meni mjenjaju filter na svakom godišnjem servisu

  4. #279
    Fresh
    Guest
    Padat će glave,

    Naravno od isporuke sutra ništa,

    Zvao sam generalnog zastupnika, koji će pronjuškati, gdje je zapelo i obavijestiti me.

    Joj, da mi je čuti objašnjenja koja će ih kreten iz Hojana prodavati<br><hr>

  5. #280
    xan22to
    Guest
    Evo mene nakon nekog vremena. Ovo za filter klime možda u Citroenu moraju mijenjat tako često filter klime ali po toyotinim standradima to treba mijenjat svake dvije godine i to je to bez obzira na kilometre jer samo za Yaris filter klime košta 600 kuna pa baš nema svatko za mijenjat tako skup filter svakih 15 TKM, logički i racionalno razmišljajuči.

  6. #281
    Fresh
    Guest
    Stiglo je novo obećanje ( ) , isporuka u ponedjeljak ili utorak.

    Žena je pričala s prodavačem, kaže da je odjednom postao jako rezerviran i ozbiljan

  7. #282
    zvm_
    Guest
    mc, slusao sam i ja tog lika iz Citroena. Prvo, mozda je to tako kod Citroena. Drugo, mozda on govori da tako treba jer tu dizu veliku lovu – sto ljudi cesce mijenjaju, veci profit Citroena. Trece, u Toyotinoj servisnoj knjizici pise da se mijenja svake 2 godine ili 30000 km.
    Meni je Bacicev serviser prodao spiku slicnu toj iz Citroena: «Tako treba, zagusi se itd.» Ako je tako, zasto onda Toyota ne propisuje cesce izmjene? Je li diljem Europe cisci zrak nego kod nas? Zbog nase uzavrele industrije mozda... Na starom autu nisam promjenio filter nikad u 5 godina(nije da nisam trebao ), pa se nisam ugusio.
    Inace, taj filter je skup za sve aute. Neki dan je frend promjenu filtera klime i plina u klimi platio 650 kn. Auto: stari Megane.

  8. #283
    mc
    Guest
    Fresh, drzim fige...

    Zvrn, te stvari su ocito dosta diskutabilne, pogotovo zato sto se tu ispreplice dosta razlicitih interesa.
    Prvo te kod kupovine pokusavaju uvjeriti da je auto turbo jeftin za odrzavanje, busaju se u prsa s bolesno velikim servisnim intervalima. Onda kupis auto, pa ti ipak sugeriraju da mijenjas ulje malo cesce "...jer znate gospon, to su vam ipak marketinski trikovi, ako hocete da vam auto traje preporucamo zamijenu svakih x tkm...". Tako je vjerojatno i s ovim filterom klime. Istina o vijeku trajanja je ocito negdje izmedju onoga sto prodaje prodaja i onoga sto preporuca servis. I jedni i drugi teze ostvariti prihode, jedni prije, drugi poslije, a na tebi je da pokusas iz te sume "dobronamjernih savjeta" izvuci razumne zakljucke... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #284
    mc
    Guest
    BTW, zvao sam Bacica da se narucim za pregled na 1000 km, pa su mi rekil da slobodno naletim kad hocu jer da cijela stvar ne traje dulje od 15 min. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  10. #285
    Fresh
    Guest
    Iz povjerljivih izvora saznajemo da mc gaji osjećaje prema automobilima kojima Toyota nije zaštitini znak.

    Za jednog takvog izroda tražim primjerenu kaznu.

    mc ili si Toyota fan ili MARŠ VAN... )

  11. #286
    mc
    Guest
    No, no cemu takva iskljucivost?!?
    Pa mogu si valjda priustiti da dam neki kompliment i drugim markama... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #287
    mytbyte
    Guest
    mc moze zagovarati jos samo Lexusa, sve ostalo ce se tretirati kao veleizdaja... )

  13. #288
    mytbyte
    Guest
    Evo, jos malo pa na red dolazi drugi servis moje 'role...sad cu inzistirati da mi NE mijenjaju filter klime na racun toga sto su ga vec "preventivno" promijenili...ako se zadavim u sljedecih godinu dana, onda cu skruseno priznati da su bili u pravu...

  14. #289
    Fresh
    Guest
    U tom slučaju samo oni mogu priznat da su bili u pravu i da su te upozorili

  15. #290
    Fresh
    Guest
    Vratio sam se iz banke, uplatio sam preostali dio love.

    Ako do sutra lova sjedne na žiro od Hojana, odmah dobivam auto.

    Plaćam rundu ak ja sutra sjednem u auto, ak ne vi meni plaćate kauciju da me isčupate iz pritvora...

    ) )


  16. #291
    piquet
    Guest
    vidim ja fresh da ti nisi kupovao tuning opremu u našoj renomiranoj trgovini dotičnom opremom pa ti ulogu igraju dani.
    pusti ljude na miru ili ih traži zamjenski auto dok ne dođe tvoj.

  17. #292
    Brock
    Guest
    Važi! )

  18. #293
    Fresh
    Guest
    Piquet, da mi je čovjek rekao isporuka je za mjesec dana, nebi riječ rekao.

    Ali kad me mozak zavlači već tri tjedna sa spikama auto stiže za dva do tri dana svatko bi popizdio.<br><hr>

  19. #294
    piquet
    Guest
    znači ista spika kao u tuning dućanu. sada je na carini i sl.
    kako se zove dečko u hojanu?

  20. #295
    Fresh
    Guest
    Pusti ga, već je na×××× (od generelnog zastupnika), reći ću ti u petak.

  21. #296
    mc
    Guest
    Fresh, ja sam malo tanak s lovom pa cu ti zato slati samo turpije u kruhu, a ti se snadji za ostalo... )

    Drugi u Corolli - 7,5 L/100km. Uspjesno sam izbjegavao gradsku guzvu i zato dobar rezultat. Pretpostavljam da to odgovara nekakvoj mjesovitoj voznji. Ja zadovoljan. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  22. #297
    Fresh
    Guest
    ISPORUKA DANAS U

    15.30


  23. #298
    piquet
    Guest
    ajde super.
    nisam pratio koji je motor u pitanju?

  24. #299
    Fresh
    Guest
    Znao sam da će sreća biti kratkog vijeka, opet padam na prazna obećanja

    Isporuka nije u 15.30, nego u

    16.30

    Tip se zahvaljuje na razumjevanju.

    Inače radi se o Yarisu 1.0 Luna A/C<br><hr>

  25. #300
    piquet
    Guest
    koliko nofaca?
    da li je sa alu-felgama?

Slične teme

  1. TOYOTA CLUB
    By xan22to in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 08-09-2003, 16:59
  2. TOYOTA MR2
    By toyota in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-06-2003, 14:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •