Stranica 44 od 44 PrvaPrva ... 34424344
Prikazujem rezultate 1.076 do 1.084 od 1084

Tema: TOYOTA CLUB

  1. #1076
    f-toyota4
    Guest
    mc>>što se tiče žaruljica,meni su na corolli pregorile 2 puta u 1 godini..svaka strana jednom..prvi put su mi je zamijenili i naplatili..nekih 70-80kn..tako nekako..a 2 put nakon 2-3 tjedna(od pregaranja prve) su mi je zamijenili besplatno..valjda su vidili sa nisu nešto kvalitetne pa su postupili korektno..svaka im čast..poslije tih zamijena vozio san još 8-10 mjeseci bez problema
    test iz auto kluba>govore da je auto(corolla 1.6) odličan, samo da je nekoliko puta otkazala lambda sonda..
    <br><hr>

  2. #1077
    mc
    Guest
    A moglo je i bez toga... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  3. #1078
    VERSO
    Guest
    čini mi se da sva tri auta imaju jako slična zadnja svjetla
    al aygo mi je bolji od c1

  4. #1079
    drugmirko
    Guest
    ma kakav Aygo...izgleda ko Daihatsu... C1 je jedini simpa. za sad, dok ne vidim u živo .


    nego, dećki.... za ovo ima svi da mi šaljete svoje cure, da me izljube i kažu "hvala ti drugmirko od..."


    službene slikice Yarisa/Vitza (bar tak tvrde po mreži):




    prednji kraj!<br><hr>

  5. #1080
    drugmirko
    Guest

    evo i armaturice:


  6. #1081
    Megane
    Guest
    Odlicno izgleda!!!<br><hr>

  7. #1082
    drugmirko
    Guest

    evo malo veća slikica Ayga:


  8. #1083
    Dr. Strangelove
    Guest
    Drugmirko a kaj mu je to Vitz? Yaris za neka druga tržišta? uglavnom zgleda <br><hr><font face="Courier">×××× vladu!</font>

  9. #1084
    mc
    Guest
    Dobra su mi oba. Vitz bi u nekoj TS varijanti mogao biti hit medju neizivljenom mladezi. )

    Inace od trojke 1007, C1, Aygo, ovaj srednji mi nekako kaska - nhf citroenasi... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Slične teme

  1. TOYOTA CLUB
    By xan22to in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 08-09-2003, 16:59
  2. TOYOTA MR2
    By toyota in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-06-2003, 14:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •