Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: za mehaničara

  1. #1
    gost4
    Guest
    Može dva pitanja koja mi nisu jasna?
    1)Koji bi auto imao veće ubrzanje i max brzinu i zašto:npr. motor 1.4 75 ks i 1.8 75 ks-mislim na benzince
    2)zašto dizeli i benzincu iste snage i obujma nemaju istu max brzinu,pa tu nije važno kloliko je ubrzanje nego krajnja brzina? )

  2. #2
    Koshpa
    Guest
    1. Motor 1.8 zato sto ima veci okretni moment, dok razlika u max brzini ne bi bila prevelika

    2.Ovo ne bih znao. Ovisi od auta do auta, ali mislim da je opet zbog toga sto benzinci razvijaju veci okretni na vecim okretajima, pa je i getriba tako proracunata da razvijaju malo vecu max brzinu

    Al cekaj Dominika on ce ti sve lijepo i tocno objasnit

  3. #3
    Pocket Rocketž
    Guest
    1. Glupo je objašnjavati, jer sve zavisi o težini auta, karakteristici motora, prijenosnim omjerima, proračunatosti getribe...Milion stvari.

    2. Dizel je sporohodan, većina njih ima duže prijenosne omjere od benzinca, 4 i 5. pogotovo, a tu ima još milion karakterisitka koje utječu na to...

    Preciziraj malo.

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Mislim da tu netko podjebava... <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  5. #5
    Pocket Rocket
    Guest
    Ooo da.

  6. #6
    Mehanicar
    Guest
    istina, kakva su ovo pitanja ?
    pod 1. mozes imati sve vraijante zavisi od puno toga, napiso ti je pocket !
    pod 2. a tko kaze da nemaju i tu su otvorene sve kombinacije

  7. #7
    Fabia
    Guest
    Mehanica, nestao mije tvoj E mail, budi ljubazan i dajmi ga jer imam nekih problema!

  8. #8
    ?????
    Guest
    audi opet zajebava ???

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Jebao vas moment, zato type r bez kurca momenta ide za 6,6 do stotare skoro ko GTA sa 300 Nm i 3,2 j... litzre i još 250 ks.

    Samo shitovi od motora imaju slabo ubrzanje na račun slabog momenta.

  10. #10
    Donny
    Guest
    Type R je laksi za 300kg )

  11. #11
    Donny
    Guest
    ali zato ga GTA ostavi daleko iza sebe preko 150km )

  12. #12
    gost4
    Guest
    Ko zajebava?Pa jesam lijepo pitao koji ce imati veću max brzinu i veće ubrzanje!
    Ako ste pravi auto-znalci ne vjerujem da bi vas lako zbunio s nekim jednostavnim pitanjem! )
    Vidi se ko se jedini razumije u aute
    MEHANIČAR LEGENDO


    A vi ostali...pa ima dečki još foruma-kako uredit vrt u proljeće, najbojle vrijeme za zalijevanje cvijeća, famozne recepte za salatu....
    ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  13. #13
    Donny
    Guest
    taj hondin 2.0 motor je vrhunski, ali ja vise volim recimo neki V6 motor sa 200 KS nego taj 2.0 sa 200 KS

  14. #14
    Koshpa
    Guest
    INTCP mislim da ti je Donny naveo razlog tako dobrog ubrzanja Honde. A zamisli jos situaciju sa 4 osobe u autu. koliko bi onda Honda imala ubrzanje sa svojih 200 KS iz 2litre?!

  15. #15
    cuore
    Guest
    intcpjibnty,stvarno si expert i strucnjak,ali u polju laprdanja, lupetanja i valjanja gluposti.ak po tebi moment nije bitan za ubrzanja,onda ti stvarno pojma nemas o automobilizmu,nego samo hvatas na galamu jer znas koja je razlika izmedju lisnatih opruga i multi-linka,sto je jedna od najvaznijih stvari u zivotu svih vozaca. upravo si nam pokazao da nista ne znas i kolika je u stvari tvoja automobilska(ne)pismenost.

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Ovaj post je primjer da možeš i normalno...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  17. #17
    cuore
    Guest
    fino girra,hvala

  18. #18
    cuore
    Guest
    kada nije u pravu nece da prizna,samo ignorira temu ko zadnja ×××××..toliko o znanju i kompetentnosti nasega golfa.

Slične teme

  1. Honda.....mehaničari...
    By Dony in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-06-2003, 21:00
  2. mehaničar i alfa, golf i mehaničar
    By alinghi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 20-03-2003, 15:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •