Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Clio dCi

  1. #1
    Koshpa
    Guest
    E frend mi kupio Clia dCi sa 65 KS. Zanima me jer ima taj autic turbinu? Jer ak ima, ponasa se dosadno ko da ju nema. <br><hr>

  2. #2
    Mehanicar
    Guest
    pise da ima ! sta nisi pogledao pod haubu !

  3. #3
    Koshpa
    Guest
    Nisam imao prilike jer je bilo na autoputu prema KT, a kasnije ga nisam ni vidio. Al stvarno, turbina se nimalo ne cuje, a ni onaj turbo boost se ne osjeti! Ma ko Golf SDI ide!

  4. #4
    Brock
    Guest
    Pa, kaj bi ti sa 65ks... da leti?

    Onaj od 80ks je sasvim druga priča, a ovaj kaj će doć sa 100ks će bit vrlo živahan... nadam se...

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Slažem se Brock.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  6. #6
    _Stevo
    Guest
    Sve je to super samo da nije dizl.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  7. #7
    Brock
    Guest
    Kak to misliš?!?!?

    Pa, ti bi ih sad trebal zagovarat... )

  8. #8
    _Stevo
    Guest
    Mrš )
    Sve to divno krasno, al mene naprosto ubija zvuk. Previše to rokta

    Eh, da u prometnoj mi piše pod broj o/min brojka 5500. E sad, pošto je to dizl, to mi je malo previše za max. snagu, pogotovo zato šta šogoru za Octaviu piše 3750. Ali, brijem da je traktor 16Ventilac pa da može stvarno biti da tu razvija max. snagu.

    Experts recite svoje <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  9. #9
    Koko
    Guest
    I meni u prometnoj za auto koji ide 193 piše 165. A nagledao sam se bisera po prometnima. Recimo auto dizel, a piše otto motor i slično. Ovo sa 5500 ti jednostavno ne može biti istinito...

  10. #10
    mc
    Guest
    I ja kazem...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #11
    Koshpa
    Guest
    "Pa, kaj bi ti sa 65ks... da leti?"

    Ha cuj frendov Polo '99g. 1.4 sa 60 KS ide jako dobro puno bolje od ovog Clia, iako Clio ima i vise konja i veci okretni moment, a masa ima je gotovo identicna.

    Vozio sam ja dCia sa 80 KS i auto mi super ide, tak da sam se malo razocaro sa ovim od 65KS.

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Mislim da to u prometnoj označava okretaje na kojima se razvija max. snaga. Meni za Punta piše 5000 kaj je otprilike točno (mislim da je 5200).

    Slažem se s kolegama da je vjerodostojnost podatka u tvojoj prometnoj u najmanju ruku upitna. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  13. #13
    piquet
    Guest
    meni na škodi piše 6000 o/min. puno se grešaka nađe u prometnima ali ta nije toliko bitan.
    a dizel - otto je već ××××××.

  14. #14
    Brock
    Guest
    "Ha cuj frendov Polo '99g. 1.4 sa 60 KS ide jako dobro puno bolje od ovog Clia, iako Clio ima i vise konja i veci okretni moment, a masa ima je gotovo identicna."
    - da, ali "dizelača" je sporohodna mašina... a ovaj Clio sa 65 konja ima soft turbo i nema intercooler (onaj sa 80ks ima), pa se ne mogu očekivat neke čarolije...

  15. #15
    Koshpa
    Guest
    Ne znam. Totalno sam razocaran tim Cliom od 65 KS. A najveca je fora sto 80 KS trosi deci manje na 100 od ovog (tako kaze Renault). A ni razlika u cijeni nije velika.

  16. #16
    Brock
    Guest
    Pa, logično je da troši manje... iste je zapremine, a ima više konja i lakše se nosi sa težinom karoserije...

    Ovaj od 65ks se obično kupuje sa slabijom opremom za ekipu koja ne želi dati puno love za auto, a performanse im nisu bitne, već samo minimalna potrošnja. Taj motor nemreš dobit sa nekom boljom opremom.

  17. #17
    Cezy
    Guest
    65cv mora ici bolje od auta sa 60.Bez obzira jel sporohodni ili nije.Taj visak snage mora biti tu.Ali posto je to reno biti ce da su dali manje od deklariranog.Kladim se da ga na cesti fire 1,1 sije bez pol frke!!

  18. #18
    Koshpa
    Guest
    A freend je kupovo auto sad kad je bila Renaultova akcija zeleno srce, a razlika u cijeni bila je oko 3000 kn (65-80). Malo mu je stari zadrt, pa mu je kupio kao slabiji auto koji manje trosi, a ionak se kasnije moze nabrijat na 80 KS s chipom. <br><hr>

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Cezy, ne mora. Isto kao što frendov Polo sa 68 KS ne ide bolje od mog Punta sa 60 KS.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  20. #20
    Brock
    Guest
    "Ali posto je to reno biti ce da su dali manje od deklariranog"... da... upravo tako... kao i uvijek...

  21. #21
    Brock
    Guest
    Nekim ljudima se nemre dokazat da konji nisu sve i da snaga ne predstavlja pojam brzine isto kao i Watti u HiFi-u...

    A za ovo da ga vjerojatno pere 1.1 fire... sa tim se slažem.

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Ma pusti Brock...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  23. #23
    Cezy
    Guest
    Istina boli Brock!!

    Nisam vam ja sad kriv kaj su vam performanse sloumoushen!!

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Cezy, ne kenjaj, Renaulti idu jako dobro za svoje konje isto kao i FIAT-i. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  25. #25
    Cezy
    Guest
    Ovaj od 80cv nije puno skuplji,po meni taj od 65cv nije potreban.

    Potrosnja je skoro ista.

Slične teme

  1. Clio II 1.4
    By logoff_pu in forum Auto servisi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 09-10-2004, 23:16
  2. P: Clio 1.2 16v
    By clio in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-07-2004, 00:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •