Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 118

Tema: Audi sram te moze biti!!!!

  1. #1
    Cezy
    Guest
    Nemogu vjerovat,koje izdrkotine njemacke hladne,prepotentne,joooojjj!!!

    Ste vidli reklamu za novi A6

    Dustin Hoffman,trci sa zenskom u vjencanici van iz crkve,sjeda za volan A6-tice i ××××,a u pozadini SOUNDTRACK iz DIPLOMCA!!!

    Pa mislim stvarno,kak ih nije sram!?!??!?!

    Drkosi,NIKAD NECU NI TAKNUT AUDI VISE U ZIVOTU,svinje smrdljive,ma fujj!!! <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">
    GOLF SDI DONT DREAM IT,DRIVE IT!!!!</font>

  2. #2
    S16
    Guest
    )

  3. #3
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nevjerovatno. Zvuk Duetta u pozadini????????????? LOPOVI ŠVAPSKI HRENOVKE USRANE.

  4. #4
    Cesare Fiorio
    Guest
    jednostavno mrzim švabe

    no comment!!!

  5. #5
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ma svabe su u dusi alpski cigani lopovski zamaskirani u bljedunjavu put. <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  6. #6
    Cezy
    Guest
    Ma nije zvuk duetta nego soundtrack FILMA,MUZIKA,HAY MISS ROBINSON!!!

  7. #7
    OS FIAT>>>
    Guest
    To je indirektna anti-Alfa reklama za sve upucene u taj film.U biti samo su sebi napravili antireklamu.Cigani!!!

  8. #8
    Cezy
    Guest
    Odlucio sam im napisat E-mail.A postat cu ga i na neke njemacke forume,ovo ne mogu tolerirat.

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ok, al ne znam što im znači ta reklama????? Audi mijenja alfu????? Znači ja bi to shvatio kao d aJE ALFA NEKI BOG I ONDA SE AUDI FURA NA ALFU STARU 30 GODINA, NE?

  10. #10
    Cezy
    Guest
    Moze se shvatit kao!!!

    1.On je u tom filmu ostao bez benzina,pa je morao trcati do crkve,dakle alfa je stala.Znaci kao alfa je stala,ali on sretan upada u audi i odlazi!!! U audi koji ga nikad nece iznevjerit,ili koji ide bez benzina!!

    2.Taj film je bio dosta popularan,zraci neku mladost,slobodu,ljubav,mozda im je to cilj,prisvojit takve kupce.Siguran sam da ce se na to vadit!!!!

    3.Na kraju filma on i MLADA odlaze sa autobusom,i sjede na drvenoj klupi skroz otraga u busu.Mozda zele dokazat da se u A6 isto vozi kao i u busu za Tusilovic!!!

  11. #11
    AR
    Guest
    Nisu ×××××× oni u marketingu Audija, vidjeli su što bolje zvuči pa pokušavaju privuči kupce.

  12. #12
    INTERCEPTOR
    Guest
    ili Bugojno

  13. #13
    INTERCEPTOR
    Guest
    ×××××U M.... ČAČKAM BRADU I DLAČICA MI SE ZABILA U POREZOTINU (SKALPEL).

    TO JE KRIV VAG I AUDI.

  14. #14
    alfist_zg
    Guest
    ozbiljno ili zajebavas cezy??

    ako je ozbiljno hahahhahahaahaha koji luzeri haha, A6 , nekuzim kako se taj sterilitet uklapa u pricu iz diplomca...nek mi to genijalci marketinski objasne pliz!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="red">Alfistički delirij</font>

  15. #15
    Cezy
    Guest
    A kaj bi se zajebavao????
    Nazalost je istina,gledajte satelit,neletit cete te!!!

  16. #16
    Modena
    Guest
    svabo = lopov, tvrdoglav, pravi se vazan a puca corke, sve na prazno, sve do jednog precijenjena auta koja ne vrijede svog novca, cak bi prije kupio nekog Audija nego BMW i Mercedesa, ali inace, nevolim nista posebno svabska auta ) , ako hocu kvalitet i pouzdanost , kupim japanca, ako hocu sve ostalo kupim talijana ) , sto znaci da je svabo off side ) )

  17. #17
    max max
    Guest
    ...mir dečki pa to je samo reklama,e sada da je Švabo pobijedio 41. ko sretniji od nas

  18. #18
    Mehanicar
    Guest
    ××××ga max neki ipak neke stvari ne razumiju !
    boli svabu za cjeli svijet jer je totalno bez konkurencije sto se tice industrije,organizacije,posla, ma svega !
    2.svjetski rat samo to pokazuje, ali nemojte me krivo shvatiti - ali sto se motorizacije tice tu je ohne konkurenz, uz japan naravno !

  19. #19
    max max
    Guest
    ...samo jedan primjer kupuješ zamjenski dio i prodavač ti kaže: imate ove talijanske dijelove znate oni su Vam jeftiniji od njemačkih jer je Švabo glup,lopov,arogantan,umišljen....ma naravno da ne ,nego zato što se kvaliteta mora i platiti

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    max max daj ne seri ja sam kupio švapske neoriginalne kugle vilica koje su krepale za doslovno 10 000 km, niti. Guma se raspala kao da je od plastike. Govno, smeće, ne vredi pol kurca. Svjećice bosch - smeće zadnje. jOŠ NISAM DOŽIVIO DA MI GOLDEN LODGE TALIJANSKA ili NGK POČNE TROKIRATI NA 10000 KM. Ne seri kvake bez pokrića.

    Postoji i švapski i talijanski šrot. Samo što ej švapski šrto skuplji jer je takva cijena radne snage. Inače stvarno sam se razočarao ko pokisla pička kad su mi se te kugle raspale, a očekivao sam kvalitetu. A o tome koliko se kuže u matzeriju naši prodavači autodijelova ne bih. Ponašaju se kao zidari koji vezuju cigle špinatom. ××××××tine needucirane.

  21. #21
    OS FIAT>>>
    Guest
    Istina Cep.Istina je da talijani imaju mali milion kojekakvih proizvodjaca dijelova kojih kod nas ima za kupiti u svakoj trgovini.Ako znas sta trazis nece ti se dogoditi da kupis neki losi dio pa makar on bio i talijanski.

  22. #22
    max max
    Guest
    ...Stvarno je ovo fenomenalno kad ja god nešto komentiram odmah mi se odgovoara daj ne seri,lažeš,govoriš bez pokriča itd,ja neznam kakva ti imaš iskustva ja ti govorim kakva je situacija kod mene u SB zna se kvalitet i zna se cijena pa tko voli nek izvoli.Još jedan primjer navedi mi artikal iz Plimexa koji je dobar i da zadovoljava kvalitetom,nema ga ,da bi to dobio moraš kupiti drugdje

  23. #23
    OS FIAT>>>
    Guest
    "2.svjetski rat samo to pokazuje, ali nemojte me krivo shvatiti "


    Naravno da cemo te krivo shvatiti.Ajd sad ti meni reci sta im je to trebalo?Dozivjeli su na kraju rata ipak ponizenje i bili su porazeni, a zemlja im je bila sravnjena sa zemljom od engleskog i americkog bombardiranja.Americka vojska im jos od 1945 ima svoje vojarne po cijeloj Njemackoj tako da bas nisu u potpunosti ni slobodna zemlja.
    Ista stvar vrijedi i za talijane.<br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  24. #24
    max max
    Guest
    Ne možeš ti OS to ni zamisliti šta je to bilo,ali nečemo o tome drugi put

  25. #25
    INTERCEPTOR
    Guest
    Al ljudi ne kuže zašto nema mali milion njemačkih, pa gdje je italija, a gdje je njemačka????? Pogledajte malo neckerman katalog. kvazi HIFI SILVA 999 kn. SDaj beži u k... Još ima komande kazetara na mehaniku tj. poluge. Komplet alat za 299 kn - to mora da je dobro + poklon RADNE RUKAVICE u p. m. idem to odmah kupiti - TO JE KVALITETAAAAAAA. A kvaliteta je takva da nakon što si promjenio 2 svjećice i skinuo treću, ne možeš ju zavidati jer se ključ izglodao, pa si u mandarini.

Slične teme

  1. Jako me je sram jer - vozim Fiata!
    By Bild ADAC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 358
    Posljednji post: 19-11-2004, 22:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •