Stranica 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 400

Tema: Ferrari vs Porsche

  1. #51
    -Zagor-
    Guest
    ovo je auto ×××× te Porsche

  2. #52
    Modena
    Guest



  3. #53
    Modena
    Guest

  4. #54
    Modena
    Guest
    HONDAA, tebi je Honda i Honda, pa ima i drugih auta )

  5. #55
    Modena
    Guest
    mara , ti kazes da Porsche ima "" PERFORMANSE""? A Ferrari nema jel??? Ferrari je uvijek imao brze automobile od Porschea i ima ih i sada. Ti gledas vremena na stazi, a siguran sam, kad bi ti vozio nekog Porschea ili Ferrarija nebi mogao iskoristit ni 30% potencijala od tog auta, zato nemoj davati zakljucke o performansima i handlingu i govoriti da Porsche sisa Ferrarija, jer to su price za malu djecu. A sto je najvaznije, svaki Ferrari je poseban, sto se tice dizajna i svega, a Porsche ima klasican i dosadan dizajn ) i sve je na isti kalup. Jos nesto, pusti ta vremena na stazi, pitanje je koliko je to vazno i relevantno. Jos nesto , bilo koji vozac koji vozi jedan auto recimo na Nurburgringu, i da ga vozi recimo 10 puta(krugova), svaki put ce vrijeme na stazi biti drugacije, i pitanje je dali je taj auto tjerao do granice, dovoljno je da dva , tri puta malo zabrlja i tu je izgubio odmah nekoliko sekundi, zato ta vremena ne znace nista posebno, jest, pokazuju potencijale nekog automobila, ali ne govore sve. Jos nesto , bas sam gledao ta vremena i podatke na www.track-challenge.com i mogu ti reci da ima puno krivih podataka, nije sve tacno sta tamo pise, nisu sva mjerenja logicna, dosta toga ne stima.

  6. #56
    Modena
    Guest
    -"""" Enzo, mislim po svim testovima da je ipak malo previse ne vozljiv po gradskim cestama a neka inovativna rjesenja - NEMA ! ""


    mehanicar, Enzo nema neka inovativna rjesenja??? Nisi upucen, malo vise procitaj o Enzu i njegovom konceptu pa ces vidjeti kako je taj auta vrhunac tehnologije.

  7. #57
    Koshpa
    Guest
    Uvijek Ferrari prije Porschea. Ne znam kakva je pouzdanost ni jednog ni drugog, ali Ferrari je Ferrari. A sto se tice svakodnevne upotrebljivosti, mislim da to uopce nije bitno za takve aute. A sad sto se tice onog dijela da je Porsche tehnicki napredniji, hm ne znam bas. Cuj ak Ferrari u F1 pobjedjuje vec 6g., vjerojatno je da svoju tehnologiju i znanje polako ubacuje u svoje cestovne modele, i tak je dosao Enzo. E da ak negdje netko ima kakav link sa vremenima Enza i Carrere GT nek posalje, a ne da se navode neki podaci bezveze. Porscheovi modeli su svi na isti kalup, svi ti podmodeli 911ice su jednom laiku isti, dok Ferrarij bas i nisu. Jedino sto bih uzeo od Porschea je GT3
    Over & out

  8. #58
    legenda
    Guest
    ferrari = legenda )

  9. #59
    OS FIAT>>>
    Guest
    Koshpa, potpuno se slazem s tim sto si napisao.Koje su to gluposti kad netko kaze da je Porsche napredniji od Ferraria, a Ferrari crpi svo znanje iz F1 i pretace u cestovne modele, a opce je poznato da je F1 vrhunac tehnologije i svojevrsni poligon za istrazivanja na svim poljima.Porsche je mozda jedino otisao dalje u razvoju kocnica.

  10. #60
    Rossonero
    Guest
    Decki, trazite dlaku u jajetu.

  11. #61
    Mehanicar
    Guest
    Modena , Koshpa , OS - uciti , uciti pa cu nauciti - ajde Modena nabroji mi ti te inovacije - cekam ???!!!!
    Koshpa malo vise citaj MTZ i ATZ i nemojte porediti formulu s cestovnim autima jer to nema veze s vezom !
    i opet ne mos ti protiv nekih ovdje !
    Modena - jesi vozio Ferrari ?,jesi se kad vozio u Ferrariu ?, jesi kad sjedio u njemu ?, jesi kad pricao s nekim tko ga ima ? - i sta pricas ti gluposti - s nekima se ovdje stvarno ne da raspravljati, ono sto je njima najbolje to mora biti svima, daj odrastite malo !!!!! , il zivite i dalje u zabludama, sta se i ja bez veze opterecujem !
    da Ferrari je najbrzi, najbolji, najljepsi, i nema konkurencije !!!!! to je auto s MARSA , a Enzo je bio vanzemaljac !

  12. #62
    Cezy
    Guest
    Joj pa to je poznata stvar da se ferrari kvare.Jedan biznismen je cak popizdio radi toga pa je sam poceo gradit sportske aute.Pitaj malo ljude koji voze trke,koji imaju iskustva,bar sad imas internet pa mozes komunicirat.Imas pun kufer racing/motorsport foruma,di dolaze i driveri. I na kraju poznajem covjeka koji je imao 400I,sad ima maseratia 3200gt (BUMERANG STOPKE).Jos uvjek mi duguje dir!!

    Sa vecinom se Mehanicar slazem.Nemogu oni priznat da postoji brze i bolje!!
    A kvaliteta auta i hendlinga se mjeri po tome koliko auto kosta na aukciji.

    GTO,je homologaciski auto zato tolko kosta,uz to je jos i prekrasan,moj najdrazi ferrari i jedan od 5 naj pila na mojoj listi.

  13. #63
    AR
    Guest
    Molim vas moram slušat kretenade otome kao porschei prevaljuju 500,000 km, pa nisi kupio valjda porschea ili ferrarija da budeš trgovački putnik nego valjda zbog užitka u vožnji. I onda mi idu govorit gluposti o pouzdanosti ferarija, čovječe to su ti orgije za volanom kao sex sa manekenkom a porsche bi mogla biti baba kojoj zatežu bore več 40 god, a gadna je kao i prvog

  14. #64
    sedicivalvole
    Guest
    AR


    Covjece,rasturas!
    Samo nastavi.

  15. #65
    Cezy
    Guest
    Ma vi kvazi alfisti,niste uopce ljubitelji automobila.

    Napravljeno za uzitak u VOZNJI,dakle ja ga hocu vozit,zelim taj ××××ni uzitak svaki dan!! I kad je sunce u ljeti,i kad idem na skijanje u zimi,i kad mu ××××× majku po serpentinama.

    Ferrari je lijepa zena
    A porsche mrvicu manje atraktivna ali vijerna i svestrana.

    Ja znam koju bih radije za jednu noc a koju za cijeli zivot.

  16. #66
    Modena
    Guest
    Ar, nemoj pametovati, to su cinjenice, Porsche jest trajan i nepoderiv( a siguran sam da je i Ferrari vrhunski gradjen ), a druga je stvar kako ti gledas, a kao sto si mogao citati volim i ja Ferrarija vise.

    mehanicar, reci mi pametnjakovicu, sta si to ti vozio?? jel?? imas dva stara Fiata i pametujes tu, govoris samo stvari sta si procitao, kao i svi mi ovdje, zato nemoj tu nesto glumit i spusti se malo na zemlju. Ti ocito pojma nemas sta je Enzo , Carrera GT je vrhunac, ali je bome i Enzo, opet ti kazem, malo procitaj pa se onda javi, a ne pricaj napamet stvari a pojma nemas niti imas nekog znanja u praksi.
    Tvrdis kako Porsche ima bolji handling, po cemu??? po boljem vremenu na Nurburgringu??? sta ti znas kakav handling Porsche ima, ili Ferrari, mozda si jedanput u zivotu vidio Ferrarija uzivo i odjednom si postao doktor nauka, covjece ohladi malo, pojma nemas sta je Ferrari, niti znas o njegovoj kvaliteti, zato ne govori napamet da je Porsche napredniji i kvalitetniji, kad to neznas.

    cezy, Porsche i Ferrari se kupuju srcem, a ne da ga vozis svaki dan gore dole i do pekare, ta se auta kupuju i voze sa uzivancijom , prema tome ako cu auto za svaki dan, kupim neku Alfu, a ako vec i imam puno love za Ferrarija, mozda bi ga kupio, mozda, i vozio bi ga ponekad, za uzivanje, cuvao bi ga, ali bi najprije kupio Lotus Exige, kao sportasa .
    cezy, ja volim i Porsche, ali Ferrari mi je drazi, ali nemoj sada i ti pricati bezveze i tvrditi kako se Ferrari stalno kvari, kad neznas ni ti nista o tome.

  17. #67
    Modena
    Guest
    mehanicar, pricas bezveze gluposti, procitaj malo bolje sta sam ja rekao, ti si taj koji tvrdi da je Porsche kvalitetniji, da ima napredniju tehnologiju, da ima bolji handling, da je vise sportas od Ferrarija.
    ja nisam nikad rekao da je porsche bezveze, to je vrhunski auto, ali nemoj tako glupo pricati o Ferrariju, a pojma nemas , nego samo napamet pricas. Ja nisam rekao da je Ferrari bolji, nego MENI je bolji i drazi od porschea, a sto se tice Handlinga i voznih osobina, Ferrari ima bolje ovjese, bolji raspored tezine, a po svim testovima hvale sve modele Ferrarija kako imaju izvrsne vozne osobine i sigurno bolje od Porschea, pazi to ne kazem ja, to tvrde strucnjaci i novinari koji testiraju ta auta.
    Slusaj, ta vremena na stazi ti fino zaljepi na zid iznad svog kreveta i pricaj nekoj babi kako je porsche bolji sportas, kako porsche ima bolji handling itd... pojma nemas. porsche je vrhunski sportas, ali da je bolji od ferrarija, nije nikad, niti ce ikada biti.

  18. #68
    Mehanicar
    Guest
    Modena necemo se prepitati ti imas svoje misljenje ja svoje, nikad nisam rekao da je ferrari los, nego da je porsche brzi na stazi pa makar to bila i stotinka sekunde ali je brzi i daj malo citaj casopise i sta pisu a ne samo gledati slikice !
    sto se ferraria tice na zalos se nisam vozio jer sam propustio priliku a imao sam je, a makar sam sjedio u 3 modela i pricao s 10tak ljudi kojih ih posjeduju zato ne kenjaj gluposti , a o tehnici ti i ja nemozeno pricati ni uz najbolju volju (vjerovatno ne kuzis ni razliku izmedju snage - kolika je to snaga od 1KS jel mi mozes to nekako docarati- i momenta i sta dalje da pricamo )!
    a daj mi reci sta ti vozis i sta si vozio najzesece u svojoj vozackoj karijeri ?

  19. #69
    666
    Guest
    Modena ne živciraj se , Mehaničar ti je poznata seljačina i kmet.

  20. #70
    Mehanicar
    Guest
    ××××ga bolje to nego propali abortus ! ) ) )

  21. #71
    Modena
    Guest
    666, slazem se, ovaj mehanicar je pravi seronja ) , , mehanicar, stavljas neke smajlice a ustvari provociras ljude, pravis je vazan, ma sa takvim ljudima kao ti nemam ni volje da pricam. Bas vidim koliko ti znas o autima, hvalis BMW koda je od zlata, Porsche smatras osmim svijetskim cudom, a ××××s po svim talijanskim autima i drugim markama. Ti znas ljude koji imaju Ferrarija, daj ne kenjaj, ti imas veliku mastu, u stvari pucas corke, sve na prazno, a ponasas se koda si neki top inzinjer i specijalista, a ustvari si jedan tip koji voli da pametuje i samo stvari cita i to prepisuje da bi ispao pametan, a ustvari si bezveze. )

  22. #72
    Modena
    Guest
    mogu se i ja kesiti evo ti ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  23. #73
    Mehanicar
    Guest
    ××××ga - pitaj Horvata, Narcisa, Aldu, Franju ...
    sta da ti kazem, jos mi nisi definirao 1KS i recimo 100Nm, jel to veliki ili mali zakretni moment, npr. jel auto od 1000kg moze s tim momentom fino krenuti ?
    ajde inzinjeru da te cujem malo o tehnici ?

  24. #74
    Modena
    Guest
    mehanicar, rekao sam ti vec sta ja mislim o tebi, a ti samo nastavi, samo potvrdjujes da sam ja upravu ) ) )

  25. #75
    Mehanicar
    Guest
    i makar sam liberlan - ti si otvorio ovu temu samo ne znam zasto kad nitko ne smije napisati da mu je porsch bolji ????
    vjerovatno radi cistog izivljavanja i trezenja potpore u tome da svi imaju misljenje kao ti - tu se vidi kako si plitak i nemas svog stava, a da si normalan onda bi rekao i sta vozis i sve sta sam te lijepo pitao !
    ovakvih padobranskih ××××vjetara sto su procitali 20 autoblicova i 30 autoklubova kao ti ovdje dosta dodje i onda se s njima moras natezati !
    jel imas ti uopce vozacku ?

Slične teme

  1. Porsche 924
    By encore in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 07-12-2010, 16:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •