Stranica 2 od 16 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 400

Tema: Ferrari vs Porsche

  1. #26
    Cezy
    Guest
    Samo se vi nemojte javljat,jel bu VW dizlo jos malo kucalo u maseratiu!!

  2. #27
    Mehanicar
    Guest
    a sta bi trebali, ako mozes zaraditi jos dodatnih 10.mil eura na "konfekcij" treba reci NE !
    to bi mozda kod nas upalilo, ali na zapadu na srecu jok !
    a da Montezemolo nije dosao u Ferrari nebi ostalo nista od njih, pa on ih je izvukao iz ×××××× upravo tim "konfekcioniranjem " kako ti kazes OS i u tome nema nista lose !

  3. #28
    sedicivalvole
    Guest
    U cemu bu kucalo VW dizlo?

  4. #29
    sedicivalvole
    Guest
    Pa da Maserati i pokusa ubaciti dizela,ucinio bi to s Multijetom otkud ti to VW?

  5. #30
    NSX-R unlog.
    Guest
    ljudi, sta se prepirete, najbolji je L O T U S, to je jedina cistokrvna sportska marka, radi sportske automobile kakvi sportasi trebaju biti, a sto se tice porsche vs Ferrari, pa ja bi prije kupio recimo novu Corvette ili NSX-R, ili novi Ford GT

  6. #31
    Cezy
    Guest
    Sedici,nemoj se gurat ak nisi upucen!!

    Grupa Ferrari/Maserati je podpisala ugovor sa VAG-om da ce koristit njihove v10 diesel motore u Quatroporte-u.

  7. #32
    OS FIAT>>>
    Guest
    Nadam se da VW dizlo nikada nece zakucati u Maseratiu.To bi bilo gore od najgoreg sna.To moze samo biti cast za VW i sramota za Maserati.

  8. #33
    sedicivalvole
    Guest
    A to,ne vjerujem da ce nesto biti od toga.

  9. #34
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ova globalizacija je barem kada su automobili u pitanju nesto najgore sto se moglo dogoditi.Prije je sve bilo bolje i uzbudljivije.Koga moze danas privuci Maserati sa VW motorom?Privuci ce one kojima do auta nije ni stalo i koji cine vecinu i koji ce kupovati takve aute i donositi profit.Sta ce se dogoditi samnom i meni slicnima?Vjerojatno cu potpuno izgubiti interes za autima i kupiti si neku dosadnu Toyotu da se vozim s njom od tocke A do tocke B.

  10. #35
    Mehanicar
    Guest
    e da si vozio neku toyotu pa da vidis kako se ona fino vrti a ne trosi ko Alfa, Fiat ne bi tako pricao
    jedino sto je na njoj dosadno je samo toci i vozi , tu stvarno nema cari prckanja oko auta, slazem se !

  11. #36
    OS FIAT>>>
    Guest
    Nemam apsolutno nista protiv Toyote.Cak mi se pocinju i svidjati.Avensis mi je sada vec sjeo dizajnom, a Yaris mi je uvijek bio simpatican.Nova Corolla je isto ok, ali nije mi bas lijepa iznutra.U svakom slucaju vise vjerujem u njenu mehaniku nego u mehanihu nekog Gnoja i ostalih europskih auta.

  12. #37
    Modena
    Guest
    Meni je Ferrari drazi, Porsche mi nikad nije bio nesto posebno. Slazem se da Porsche radi vrhunske sportase, ali fali mu ono sto Ferrari ima .
    Sto se tice kvalitete, stvarno nista neznam o Ferrariju, ali vjerujem da oni znaju sta rade, imaju ogromno iskustvo, i upotrebljavaju vrhunske materijale, sve je to top kvalitet. Porsche je poznat po kvaliteti i trajnosti, 911 modeli mogu preci 500.000km, ali ljudi koji kupuju takva auta kao Ferrari i Porsche, kupuju ono sto vole, kupuju srcem, znaci to je stvar ukusa. Price da se Ferrari non stop kvari i da nije kvalitetan , to su price za malu djecu.

  13. #38
    Modena
    Guest
    ja sam otvorio ovu temu, evo sad sam se i registrirao, svidja mi se ovaj forum, a ja volim da pricam o autima ) ,

    pozdrav svima

  14. #39
    OS FIAT>>>
    Guest
    Cool avatar Modena.Dobro dosao, bas nam fali Alfista ovdje. )

  15. #40
    Modena
    Guest
    )

  16. #41
    Bodoo
    Guest
    "Gledam tog Porschea na slici i djeluje mi smjesno i jadno.Dizajnom je daleko u proslosti i ne budi u meni bas nikakve emocije."
    =>budio bi on u tebi emocije kad bi te oderao na cesti da nebi znao kud da pogledas! Porsche je ponos i dika citave njemacke auto industrije, a 911je njihova LEGENDA. LEGENDA! Ako ti se ne svida, nemoj bespotrebno vrijedati auto,jer vjerojatno ga nikad nisi, a i nikada neces voziti!
    Svaki Ferrari je takoder legenda za sebe! Al meni osobno je Porsche No1, a black 991T auto snova! Al sigurno necu zato reci da je Ferrari smece il da radi lose aute. Ma daj molim te! <br><hr>

  17. #42
    OS FIAT>>>
    Guest
    Bodo rece:

    "Ako ti se ne svida, nemoj bespotrebno vrijedati auto,jer vjerojatno ga nikad nisi, a i nikada neces voziti! "


    Ok,pretjerao sam mozda sa vrijedjanjem, ali vjeruj mi da nikada nisam ni osjetio zelju da provozam nekog Porschea.

  18. #43
    Modena
    Guest

  19. #44
    OS FIAT>>>
    Guest
    Sumnjam da ce i jedan Porsche postici cijenu na aukcijama koliko postize 250 GTO.Toliku cijenu sigurno postize zato sto se raspada i puca po savovima za razliku od neunistivog Porschea.

  20. #45
    Modena
    Guest
    Cezy :

    ""Ajde molim te,pa to se zna da su ferrari pucali po savovima.
    Kvare se i porshe-i,ali u usporedbi sa ferrkachima se NE kvare""

    cezy, odakle ti to?

  21. #46
    D0mi
    Guest
    KAko odkud mu, pa vozio je

  22. #47
    Modena
    Guest
    sigurno )

  23. #48
    mara
    Guest
    meni su dobra oba. ja bi Porsch po gradu a Ferrari za preseravanja i obaranje rekorda dolaska do Stuttgarta ili nekog drugog grada u Europi.

    Ferrari, ima ime, zvuk, velike motore, emocije, dizajn...
    Porsche ima ime, motore, i ono najbitnije PERFORMANSE
    po meni Porsche nema ime kao Ferrari i izgleda kao nabrijana nepromijenjena vec dugo godina. ali ta nabrijana sije Ferrari na stazama i to je jos veca sramota za ferrari. znam da nama te desetinke, stotinke, tisucinke nista ne znace ali kada dajes tako puno para onda me itekako interesiraju.

    nije to velika prednost za Porsche ali morate priznati da ovako na papiru BODE U OCI!

  24. #49
    HONDAA
    Guest
    Ferrari; skup, upitacna kvaliteta(fiat)
    Porsche; malo jeftiniji(od Ferrarija), ruzan, zastario izgled
    Nasao sam kompromis: HONDA NSX (3.2l,280ks,5.7s) + HONDA motor(provjerena kvaliteta)

  25. #50
    -Zagor-
    Guest
    Porsch je jedna obicna nabildana zaba i nista vise

Slične teme

  1. Porsche 924
    By encore in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 07-12-2010, 16:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •