Stranica 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 208

Tema: Honda, Alfa, BMW ili Opel

  1. #126
    Mehanicar
    Guest
    pa ne isplati kad trosi puuuuuno vise !

  2. #127
    Kas
    Guest
    INTCP, Astra nikako nije između 33 i 145!!
    Prema 33, Astra je spejs šatl iznutra. 145 i Astra su direktni konkurenti.

  3. #128
    turbo-limac
    Guest
    kas, da vidis dal ti je glava puknuta moras je skinut dolje.....

  4. #129
    Donny
    Guest
    Astra i Astra, sta je toliko dizete u nebesa??? ) , od ova 4 auta najbolja je Honda pa onda Alfa, a vi koji nikad niste ni vozili tog Civica ne pricajte gluposti, sto se tice sportivnosti, mjenjaca, ovjesa, upravljanja, lezanja, Astra nemoze Civicu ni prismrdit, Civic 1.6 Vti je u ovom slucaju najbolji, pa onda QV, pa mozda onda Astra, sto se tice BMW, nebi ga ni pogledao )

  5. #130
    Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    ma opel je zadnji šrot od auta neznam kako neko može u odabiru autiji imat to švapsko smeće u konkurenciji sportskog tria - Alfa-Bmw-Honda

    iako po meni ovdje prvo mjesto djele alfa i honda a 2. je bmw zato što 320i nije ista klasa ko civic i 145 pa prema tome i slabije ide a više troši.

  6. #131
    INTERCEPTOR
    Guest
    Kas, kad se pojavila astra? 145 se pojavila 95., a astra 2 97 ako se ne varam kao i golf 4.

  7. #132
    Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    ovo je najveća glupost da netko uspoređuje opel sa hondom i toyotom jer jedna honda ili toyota traje ko 3opela zajedno

  8. #133
    mara
    Guest
    Pocket, ovdje na forumu nikada ali zapamti nikada neces nikome moci objasniti da neki drugi proizvodjac moze napraviti bolji 4-cilindras od alfe. pogotovo ne opel!
    Mehanicar, radovi uopce nisu bitni, statistike, mjerenja. to je nebitno jer jedino alfa moze napraviti dobar motor sa 4 cilindra a ovo drugo je ionako nevazno )

  9. #134
    mara
    Guest
    "To što se tvom prijatelju Astra kvarila, definitivno je moguće iz više razloga, koje znaš i sam, a navodite ih vi alfisti kada netko iznese neugodno iskustvo sa Alfom. "
    ovo sam jednostavno morao citirati.
    nekome nije bitno hoce li mu se auto raspasti iznutra ali meni je itekako vazno

  10. #135
    Kas
    Guest
    INTCP, 33 i Astra imaju zajdeničko prednji pogon, i ništa više.

  11. #136
    Pocket Rocket
    Guest
    Zatucane li ××××××.
    Jako hrvatski.Jako jadno.

  12. #137
    mara
    Guest
    accord, mi ovdje usporedjujemo aute, tj. njihove performanse!

    ja mislim da svaki proizvodjac moze napraviti dobar sportski auto. npr. Lancia DeltaHF integrale, R5 GTT, Pug 205 GTI....samo mi nije jasno zasto ne nastave tako. na kraju ispadne da nasljednik nekog dobrog GTI-a bude losiji od prethondnika. sve vise se samo MALO nabrije motor stave malo sire gume i spusti auto i sportska sjedala i to ti je sportski auto.

  13. #138
    POLOVNJAČA
    Guest
    ljudi , ja bi sva četri u garaži
    1/ Alfu GTA - da je očepim koliko može i ne može , totalno , a služila bi za pokazivanje po gradu , ono ...
    2/Bmw i to peticu , crnu , zatamnjena stakla , pa da svit priča koliko kila dopa ...
    3/Hondu bi isto , ono , ful kul autić koji iiiideee ....
    4/Opela bi čisto zbog romantike , a šta ću , volim ga i gotovo

    ma ja bi još ... ali nije topic


    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  14. #139
    adnoH
    Guest
    Evo vam odgovora:
    Accord obara sve rekorde jer izgled, performanse, kvaliteta i cijena upravo zaslužuju da Hondina limuzina srednje klase participira pri samome vrhu prodaje. Novost je prvi Hondin dizelski agregat već sada prozvan tehničkim draguljem. Iza oznake i-CTDi krije se Common-Rail dizelski motor obujma 2.2 litre koji razvija snagu od 140 KS. Posebno impresivan je podatak o maksimalnom okretnom momentu od 340 Nm. Izvrsne performanse i začuđujuć sportski štih iz dizelaša mogu izvući tek rijetki

  15. #140
    Ozy
    Guest
    Ne znam za ALfu i ostale,ali japanac je zakon. Hodu si uzmi i bit ćeš superzadovoljan. Ja sam bash nedavno uzeo novi Subaru,ma to leti,a frned miima novu Civic,i kad divljam totalno jedva mu pobjegnem...ima Civic šut i akcelaraciju,a lagana je,uz sve to ima odličan ovjes i super drži cestu!

  16. #141
    Type R
    Guest
    Ja bi ti preporučio Hondu. Imam Vti i nikad nisam imal nikakvih problema. Auto je zakon kaj se tiče ležanja, a tek motor. Nema većeg gušta nego kad ga počneš razvlačit do 8000 a on vuće ko vrag.

  17. #142
    Aero
    Guest
    Ma Opel rulez!

  18. #143
    mara1
    Guest
    meni je najsmjesnije na ovom forumu kad mi neki tipovi vole sportske aute a onda mu se neda vrtit auto u visoke okretaje! ONDA SI KUPITE DIZELA!
    zamisli da tako kazu u F1! da im se neda ici do 19000 okretaja.

  19. #144
    Calibra Zender
    Guest
    Opel i to Calibra. Zenderrrrrrrrrrrrrrrrr

  20. #145
    AR
    Guest
    Dajte ljudi ne trabunjajte gluposti, Astra Gsi, i civic vti bili su repektabilno 2 i 1 u klasi dok se nije pojavila 95, 145 QV.
    A buduči da nisu moja zapažanja nego sam se prisjetio prvog testa 145 QV iz 12mj 95god Gente Motori potražio sam test i piše prevodim-"najbolji motor u svojoj kategoriji..., ulazak u proizvodnju smaknuo sa trona golfa gti ...,surclssasto astru Gsi...,da ima još zaostatka u snazi za hondom vti, ali da s okretnim momentom (Alfa)od 17 na 2500 o/min i 19 pri 4000 o/min je takav da ne dopušta usporedbu uporabljivosti u vožnji...", navode kao jedini nedostatak malo "drveni" mjenjač alfe
    Samo nadam se da nema takvih bisera koji kažu da su talijanske novine koje pišu o automobilima neobjektivne, jer u pravilu kritiziraju svoje, i često im u usporednim testovima pobjeđuju švabe.
    Od svog pojavljivanja 145 QV piše standarde u GTI klasi i- amen!

  21. #146
    Alfina
    Guest
    Kad smo već kod toga, ja sam svojom kupnjom iskazala svoje mišljenje. Za novac koji sam potrošila na Alfu, mogča sam kupiti bilo koji od ova četiri-no, moj izbor je bio Alfa! I niti u jednom trenutku nisam požalila. Dapače! )

  22. #147
    simo
    Guest
    opel astra gsi- sportsko auto ?

  23. #148
    turbo-limac
    Guest
    ehem... nebi stel kvarit zabavu, ali OVAJ je auto napisao standarde u GTI klasi...




  24. #149
    ŠULE
    Guest
    Samo pisao TL.
    A onda je došao ON.

  25. #150
    Mario Haas
    Guest
    Ma što bismo mi bez NJEGA.

Slične teme

  1. Honda vs Alfa
    By pike in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 468
    Posljednji post: 21-03-2004, 19:12
  2. Honda Accord 2.4 executive , Opel Vectra GTS sport 2.2 dtr
    By Opelek in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 361
    Posljednji post: 14-11-2003, 01:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •