Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: LANCIA FULVIA

  1. #1
    viggen
    Guest
    Naslednik stare Lancie Fulvie nazalost nece dobiti naslednika. Ne razumem politike koncerna FIAT, zasto i Lanci ne pusti malo vise svobode., recimo kao ALfi. Nije mi jasno zbog toga, jer je avto dobio pozitivam sprejem, jedino sto su kritizirali (revija Automobilismo) bio je preslabotan motor.....ali to nije takav problem......tako da Lancia ostaja nekako bolji FIAT...šteta....

  2. #2
    Girrari
    Guest
    O ovome je sve već rečeno na Lancia klub temi... <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  3. #3
    viggen
    Guest
    Stvarno me zanima, sta je bio glavni razlog, da nije dobila zeleno za serijsko proizvodnjo. Mislim da ovaj model je to, sto Lancii treba....ekskluzivnost, ljepota, custva, i ne neka strasna cena....steta. Mislim da Fiat Idea u malom bolji opremi nije dovoljo, pa postane Lancia. Ljudi so to vec shvatili, ali glavni jos niso.....

  4. #4
    OS FIAT>>>
    Guest
    Danas sam malo prelistao novi AK i vidio oglas da se prodaje Lancia Fulvia sedamdeset i neko godiste.

  5. #5
    D0mi
    Guest
    ××××ga FIAT oce Lanciu pretvorit u malo luksuzniji fiat. No mislim da tu ne bu kruha, jer je to ipak BILA sportska marka

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Ma njih treba pajserom po tintari.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  7. #7
    206-os-
    Guest
    Problem je novac. Fiat je dosta ulozio u gradske modele (Panda, Idea, novi ficek, one 4x4 verzije Pande) koji bi im trebali donjeti profit. Fulvia je pak model koji bi dizao prestiz marke a to im trenutno nije prioritet. Prioritet im je sto prije izaci iz krize pa ce onda biti novca i volje za slicne modele.

  8. #8
    viggen
    Guest
    206 os nazalost je tako,ali zasto za Alfo ima novca, za 4x4, GT i slicno. Mislim da je neko napisao da je AR pod Ferrarijem ali to nije tocno, nego AR je pod FIAT-om. Ma, mi nista ne mozemo, nego samo se spominjati recimo Themo 8.32, Delto, Stratos i ostale.....do zarade, Alfa ce vec izgubiti image....

  9. #9
    NSX-R
    Guest
    Lancia je najgore prosla , steta, tako fina marka sa bogatom povijesti je sada propala, ali dobro je da barem Alfa raste i vraca se staroj slavi , mozda ima i nade za lanciu, ali kako je krenulo, pitanje je hoce li Lancia uopce i imati buducnost

  10. #10
    Cezy
    Guest
    PA JA CU POPIZDIT!!! SVAKI AMA BAS SVAKI MODEL LANCIE IMA SVOJ THREAD,A LANCIA KLUB JE NA 3 STARNICI!!
    USTVARI GIRRO VAM JE SVE REKAO.

    DAKLE ULJUDNO VAS MOLIM DA SVE STO IMATE RECI O LANCIJI NJENIM STUDIAMA,MODELIMA,ETC. DA TO NAPRAVITE NA LANCIA CLUB THREADU.

    HVALA!!!

  11. #11
    -Zagor-
    Guest
    TAKOOOO JEEEE CEZYYY )

Slične teme

  1. LANCIA FULVIA
    By OS PUNTO in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 88
    Posljednji post: 11-09-2003, 21:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •