Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 67

Tema: Koje gume???

  1. #26
    POCKET ROCKET
    Guest
    ) ) )
    Preko jednog čovjeka.
    Inače, to je originalna GTT dimenzija.

  2. #27
    Kas
    Guest
    Ja idem vjerovatno 19.3 u IT, pa ćemo vidjet kakvih felgica i guma ima kod drugara sa druge strane.

  3. #28
    POCKET ROCKET
    Guest
    Opaka guma i opaka dimenzija.
    Ubrzava s njima ko' sotona.
    Uskoro idem na 4 Konija + H&R + Uniboli, pa ću vjerojatno nakalemit 195/45 R13...
    SEXXXXXXXXX!!!
    Cijene su popularne...
    A čuvam slikiće za ljeto...

  4. #29
    Kas
    Guest
    Slomit ćeš auto sa unibolima. Bit će krova po cesti. )

  5. #30
    POCKET ROCKET
    Guest
    700 kn Uniboli, sve komplet.
    Moraš probati auto na unibolima, bolesno.
    Stavljam Konija(cijena je smijeh - hvala vlasniku najbržeg suzukija )i do bola dolje...

  6. #31
    POCKET ROCKET
    Guest
    E da i šperu u petom mjesecu.
    700€...NJAMMMMMMM!!!

  7. #32
    Kas
    Guest
    Ti si lud!!!!!!!!!!!!

  8. #33
    POCKET ROCKET
    Guest
    ) Znaš mene.
    KONI, UNIBOLI, H&R, ŠPERA.
    BRUTALA....

    Jebanje majke ekipi u 330ci, GTA, i ostalima....

  9. #34
    Kas
    Guest
    LLLLLLLLLUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDD!!

    Jadan mali francuski automobilčić.

  10. #35
    POCKET ROCKET
    Guest
    Nije on ništa jadan.
    Jadni ovi oko njega.

  11. #36
    Ed Hunter
    Guest
    Calibra fan kojih 300 kn razlike?
    Ja sad kad sam tražil gume pital sam i za Avon. Razlika je bila u mojoj dimenziji 30kn, ne 300. I ima mislim i zw3 model. Ona košta ko i Toyo.
    Gume tipa SO3 su zakon samo kaj koštaju ... . Malo previše za mene.
    Mislim da je Toyo, kak se to po naški jednostavno veli, BEST BUY. Naravno ako kupuješ gume u Hrvatskoj. U Sloveniji je već druga priča.

  12. #37
    666
    Guest
    Pocket , jednom davno sam čitao da je Koni totalno smeče????

    Daj budi čovjek pa nemoj srat po svemu.....

  13. #38
    Mario Haas
    Guest
    S16, Dunlop SP9000 je kod nas u dimenziji 195/55-15 kad sam zadnji put gledao bio oko 900kn a to je znatno jeftinije od adekvatnog Pirellija, Michelina, Continentala i Yokohame. Jedina jeftinja ali i lošija gume te klase je Toyo Proxes T1S. Uz to, SP9000 se radi u indeksu brzine ZR za razliku od ovih ostalih. Kužiš.

  14. #39
    POCKET ROCKET
    Guest
    666, dragi moj prijatelju,

    KONI za 1000kn komplet je meni vrhunska prilika...

    ×××× mi se dal' ću ga slomiti za mjesec dana...

    Uživaj druže....

  15. #40
    Black Knight_
    Guest
    GoodYear Eagle F1, najbolja guma na suhom i mokrom(ovo nije samo mnoja tvrdnja vec rezultat mnogih testova) i najljepsa guma. Mozda ce se neki smijat ali imajuci da umu da se top 5 guma tak i tak se razlikuje u mozda 3-4% po perfomansama i ljepota je recimo meni cak presudan faktor izmedju tih top 5, pogotovo ako kupujes nizi profil ili siru gumu...

    Al eto sasvim slucajno ili manje slucajno je najljepsa guma i najbolja... al je i skupa..

    Proxes su dobre ali definitivno nisu best buy dugorocno gledano jer traju skoro duplo krace.

  16. #41
    POCKET ROCET
    Guest
    Black Knight, definitivno se slažem.

    Iako, mislim da F1 ništa duže ne traje od T1-S.


  17. #42
    Black Knight_
    Guest
    Proxes traju katastrofalno kratko, evo bratic je sprzio sve 4 na bmw 330xd u pol godine. Dok moje F1 na kalibri turbo su nakon pol godine jos uvijek bile skoro ko nove, jedino malo su rubovi otisli... A vozili smo se cca isto jedino sto je moj auto trpio puno vise torture.

    proxes je inace isto lijepa guma, malkoc ruznija of F1 ali definitivno bitno ljepsa od ostatka.

    mislim proxes je meni ok kupnja, da nisu proizveli F1 na kalibri turbo bi definitivno bile proxes...

    dok recimo michelinove ljetne nikad ne bi kupio..

  18. #43
    ki
    Guest
    BLEKI,zašto ti nebi kupio Michelin,recimo pilot primacy?

  19. #44
    Black Knight_
    Guest
    Kad sam ja kupovao gume, michelinov ljetni top model je bio cak skuplji i od Good Year Eagle F1 a bitno je losiji i od nje i od toyo proxesa. Michelinovi top modeli su uzasno skupi a rijetko kad opravdano(iznimka je Alpine il kak se vec zove)...

    Kad kupujes malo vece gume razlike u cijeni su i po 50 eura po gumi...

    jednostavno sam se zgrozio kad sam vidio da michelin te svoje srotove od guma prodaje po tolikim cijenama da mi se eto ta marka zgadila. bas mi se gadi. i uvijek imaju neakve ruzne asimetricne gume, ×××× li ih ja..

  20. #45
    Black Knight_
    Guest
    Nekako mi se cini da michelin najvise novaca zaradjuje sklapajuci dealove s auto-proizvodjacima da serijski stavljaju te njihove srot gume. Pa tako na vecini auta su neakve srot michelinke koje su kao u ducanu jako skupe pa ti imas dojam da kao si dobio dobru serijsku gumu ali u biti to je zadnji srot i prevara.

  21. #46
    Miataholic
    Guest
    Vidim da se svi palite na S-03 a rijetki je i vozite pa evo vam iskustva iz prve rukeva guma nije za svakoga,izuzetno je KRUTA,prati SVAKU neravninu na cesti ito bi mnoge moglo nervirati,a po kiši i na izlizanom gradskom asfaltu to nije nimalo ugodno-nikad ne znam gdje će auto odskočiti-ali zato je stabilnost na dobroj cesti vrhunska.Guma je TEŠKA tako da lagano umrtvi reakcije auta-ovo nije problem ali eto da znate,meni ipak smeta.Grip po suhom i mokrom je ogroman po mokrom i prevelik-lako se upustit u ludorije.I gubi grip na niskin temperaturama,ispod 4-5 stpnjeva postaje već opasno-kao i savka sport guma ali ova ipak malo više. Kad počne klizat nagla je i nije progresivna nego skakuće.Nije za svakog ponavljam.

  22. #47
    pack0575_
    Guest
    pirelli p6000, zakon guma. Ja ju imam, nije bas neka sportska sara i zivcira me sto po ljetu dobije neku smedju boju, tak da bas nije estetski dobro ali zaaakon drzi! Cak i previse

    Barum bravura ti je jeftina, navodno je dosta mekana pa je vjerojatno i dobra. Zasto ne?

  23. #48
    pack0575_
    Guest
    btw, doba strana ove Pirellice je da ju imam vec dvije godine a od jeseni ju cesto znam malo spaliti, ali neda se, ima puno mesa.

  24. #49
    ki
    Guest
    dobro,BLEKI,nisu ti lijepe,ok,skupe su,ok,ali znači da ih nisi vozio pa prema tome neznaš kakve su!Svako ima svoj ukus pa tako i ti i ja,no za mene druga guma osim Michelina ne postoji.

  25. #50
    ipiii
    Guest
    sta mislite o ljetnjim gumama za volkswagen lupo,imam ponudjeno dunlop sp10,good year gt2 i gt3 i michelin energy e3{novi model,neznam tacno}.dunlop i gt3 su iste cijene a energy je 15e skuplja.gt2 je jeftinija mislim,ali sam je imao i nisam zadovoljan drzanjem po mokrom.sp10 sam imao i zadovoljan sam.dimenzije su 165/65/14, sta mislite koju kupiti?kakva je ta nova energy?continental?

Slične teme

  1. Koje zimske gume su najbolje ????
    By Rott in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-10-2003, 21:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •