Stranica 3 od 21 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 514

Tema: ZG Auto Show 2004

  1. #51
    mc
    Guest
    E, tako sam i mislio... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  2. #52
    Ed Hunter
    Guest
    Meni je Crosswagon ružan. Ne znam zakaj sad svi rade te neke kvazi đipeke iliti suvove. Kupiš auto, platiš ga od 50.000 EUR na više i dobiš ušminkani autek s kojim se moreš popenjati na malo veći rubnik nego s normalnim autom. Neki suvovi mi još i prolaze, ali ovi koji proizlaze iz nekog spotskog modela tipa Porš (nemam smajlek koji riga).
    Po meni su totalno narušili (čitaj uništili) liniju 156-ice u tom crosswagonu. Nakelje mu nekakve plastike, denu ga na polmetarne federe i deri.

  3. #53
    Fresh
    Guest
    E da je meni od Focusa napravit SUV


  4. #54
    Girrari
    Guest
    Meni je baš taj koncept jako interesantan...

    Povišeni auto za odlazak na izlete, vikendicu, grad (naše drage ceste, šahtove, rinzole). Dizelski motor 2.4 M-jet koji relativno malo troši, a odlično ide, 4x4 pogon idealan za kišu i "već ranije pomenute" izlete, odlaske na viksu...
    A izgleda mi jako dobro!

    Naravno, to mi ne bi dolazilo u obzir kao jedini auto već bi uz to morao imati jednu pravu, benzinsku, nisku, brzu Alfu; recimo GTV ili GT.

    I naravno, sve kaj sam rekao štima uz uvijet da cifra ne bu bezobrazna. U tom slučaju, smisao ovog auta zaista ne postoji. Dakle, nekakvih 30-35 somova ojra bi bilo OK.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  5. #55
    piquet
    Guest
    mene općenito suv-auti ne zanimaju.
    ja bi rađe 2.4 multijet u 156 sa ti opremom. kao bomba. tic-tic.

  6. #56
    piquet
    Guest
    booooooooooooooooooooooom!

  7. #57
    Girrari
    Guest
    Ma ja bi najrađe jednu GT sa 3.2 V6 i basta.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  8. #58
    piquet
    Guest
    ja bi definitivno rađe gta.

  9. #59
    Girrari
    Guest
    E ja ne bi... ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  10. #60
    Ed Hunter
    Guest
    Naravno, da imam puno para i da mi je to drugi ili treći auto!

    U biti, da imam para mislim da bi pal onda jedan pravi terenac (Toyota LandCruiser, Nissan Patrol, ...)

    A cijena za crosswagon, ne znam. Znam da su suvovi skupi ko da su od zlata. 50000 EUR za njih i nije neka cifra.

  11. #61
    r 23
    Guest
    Da li tko zna koliko dođe ulaznica i ima li kakvih popusta ?<br><hr><font color="blue">Createur d Automobiles</font>

  12. #62
    Trešnjevački mališan
    Guest
    www.zv.hr

  13. #63
    NOS
    Guest
    S16 vjerojatno cemo imat auto i to ne bilo koji, ali jos nista nije sigurno sutra cu sve znat.......

  14. #64
    Diz
    Guest
    Dobro ga je uparkiro!!! )

  15. #65
    Diz
    Guest
    Alfisti što kažete na ovo!


  16. #66
    Megane_SB
    Guest
    Cijenjene kolege, ja sam u ponedeljak 22.03 na sajmu, ako se netko zatekne tamo, neka mi se javi za kahvicu ili nesto k tome slicno.
    Neznam vise tko ima broj mobilnog, ali se javite na rubber_duck@inet.hr, pa zdogovorimo detalje.

  17. #67
    Dr. Strangelove
    Guest
    ..ja još uvijek nemogu nać točnu informaciju, da li je petak 19. slobodan dan za posjetioce???

  18. #68
    piquet
    Guest
    daaaaaaaaaaaaaaa!
    slobodan jeeeeeeeeee!

  19. #69
    Brock
    Guest
    Neke od ovih teta će bit na štandu od Toyote...


  20. #70
    alfist_zg odlog.
    Guest
    sredio sam si pozivnicu za sutra za svecano otvorenje...nadam se samo da ce biti i mogucnost razgledavanja hostesa( i auta) a ne samo govorancija ministra i attack na svedski stol.

    Koko, ides i ti? oces biti tamo??

  21. #71
    Koko
    Guest
    Ja sam tamo cijeli dan, ali mislim da bum otovrenje preskočio. Inaće, biti će i govorancije, ali i razgledanja. Cijeli su dan pressice na štandovima tako da su oni full u funkciji. Pogotovo kada se nakon otvorenja ministri i svita krenu organizirano šetat i razledavat. Javi se danas do 5 na dubravkozg@vip.hr da ti dam mob pa da se nađemo.

  22. #72
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja i curče ćemo vjrovatno doći ovaj vikend, samo ne znam još koji dan.

  23. #73
    S16
    Guest
    NOS, nemoj mi reć da se vozimo KRALJslerom!? )

  24. #74
    turbo-limac
    Guest
    par dozivljaja sa sajma, prije otvorenja...

    1. Megane sport... vidi renault club temu... Bio je tu i renault clio 182 u onoj plavoj sport boji, ali pored meganea se nekak izgubil....

    2. Nissan 350 Z, mama mia, straobalno dobro izgledajuc auto, mozda moj favorit sajma....

    3. Mitsubishi Evo8, crveni, dakle onaj srebrni koji smo vidli pocket i ja ide nekom kupcu..... ljudi, pravac paviljon 5 pa slinit....

    4. Peugeot...... RC receno mi je da mi bas dobro pase....... ma gdje je onaj obrazac za leasing...., 407 uzivo zgleda bas fino, unutrasnjost je mrakaca..... jedino nema onaj WOW efekat koji ima 406 coupe...

    5. Impreza STI ima ko sodra, tak da vam njih nebu falilo....

    6. Citroen.... stand zgleda ko skladiste vozila..... jedino je C2 za reli 1600ccm slatki.....

    7. neke od curica na fordovom standu, koje danas vidjeh na suhom treningu zgledaju bas fajn.....


    8. test voznje..... koje ce se odrzavat u dvojci, mislim..... tu bu mrtvih, zivo me zanima koliko auta nebu razbijeno na kraju sajma....

    uglavnom ljudi, sajam na prvi pogled zgleda vrijedan love za kartu i porciju masnih preskupih cevapa... ostatak necu pricat da vam ne pokvarim iznenadjenje....

  25. #75
    OMP štanga
    Guest
    TL kak izgledaju talijani??

Slične teme

  1. Zagreb Auto Show 2004
    By Koshpa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 27-03-2004, 23:03
  2. Detroit Auto Show NAIAS 2004
    By Bmw Touring in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 17-01-2004, 18:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •