Stranica 20 od 21 PrvaPrva ... 1018192021 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 476 do 500 od 514

Tema: ZG Auto Show 2004

  1. #476
    Mehanicar
    Guest
    ) upravo to !

  2. #477
    alfa099
    Guest
    ...doživljaji sa Auto showa, pročitani u postovima ovdje na forumu:
    1. sjedio sam u autu XY
    2. izvređao sam hostesu jer nije znala tko je kupio dotični auto
    3. slikao sam se s autom, bolje nego kaj su slikali za novine
    4. bio sam bar 5 puta na ZV
    5. sve su to govna, kupit ću sve, već iduće godine...

    ...stvarno impresivno...bio sam 2 (dva) dana tamo, nisam sreo nikoga, radio sam i zaradio neku pinku, ali dao bi sve pare ovoga svijeta da sam mogao skrivenom kamerom snimat forumaše kako obilaze ZV... <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  3. #478
    HDI
    Guest
    ...piquet vjerojatno misli na ovo:



    Brisaći su postavljeni okomito u bočne krovne nosače, a to se riješi dosta jednostavno,upališ motor, ventilaciju postaviš na odmagljivanje šajbe, uključiš grijanje prednje šajbe i kad se otopi samo ga pobrišeš.

  4. #479
    Pizdek Maxić
    Guest
    Bio sam 5 puta na VS , nisam izvređao niti jednu hostesu ( pa neznam koji bi idiot to napravio), upoznao sam dvije super hostese , kupio sam samo jedan auto i Alfu ××× nisam vidio niti jedamput???? Sve u svemu meni je AS totalno ×××××× , jedino su hostese melem na rani, drugo je drek.

  5. #480
    mara1
    Guest
    daj alfa××× ne seri, cim si nas vidio odmah si se sakrio! ) cuj mogao si nas snimit pa da se malo smijemo. ili neku trebu posaljes da nas malo kuri ili se nabacuje pa da vidimo reakcije. e moj ALFA××× treba malo maste!

    INTCP, ovo mi je vec peti cep po redu! kad i ja ×××××× nikako da kupim novi auto!

  6. #481
    mara1
    Guest
    alfa××× da si nam rekao di si onda bi mi posjetili tebe. ja bi te pocastio cugom jer se poznamo )

  7. #482
    mara1
    Guest
    meni je isto auto partner mrak! treba nam tako neki strucni casopis a ne tipa auto klub gdje auto ima naprijed i nazad multilink, a u drugom broju je tvornica to vec promijenila pa ima dvostruka poprecna naprijed i nazad. i oni glupi testovi- da li je bolji Lupo ili C2, dizel ili benzin i kako ocistiti akumulator. djubrad jedna, zasto sada ovo ne objave u auto klubu

  8. #483
    piquet
    Guest
    hdi ako je motor tdi onda se budeš načekao da se otopi snijeg sa šajbe. vrijeme zagrijavanja tdia je beskonačno.

  9. #484
    max max
    Guest
    Za mara1,nisam zaboravio na tvoj problem nego se jednostavno kasnije nisam mogao spojiti na vidiauto ,a sada što se tiče stvaranja potkompresije koja ti baca dim i ulje na čep ventil dekla to stvarno ukazuje da su otišle karike,ali u tom slučaju i kučište filtera zraka bi ti bilo masno i jako crno od ulja, te bi ti jako teško palio dok je motor vruč,što se tiče potrošnje 1lit. na 4500-5000 km mislim da i nije puno za tu kilometražu za 1.6 diesela.
    U svakom slučaju provjeri i kučište filtera zraka te dali jako puši na cijev od mjerača ulja ili nemaš problema ako ti je otišla brtva na čepu što je isto moguče jer kažeš da motor dobro vuče.

  10. #485
    HDI
    Guest
    piquet, ove zime sam bio u Lici i to baš onaj dan kad je zasuo dobar snijeg, ujutru kad sam se uputio prema autu, skoro se nije vidio od snijega, bilo ga je valjda 20 cm na krovu, uzeo sam od frenda lopaticu i odmaknuo snijeg sa kvaka, ušao u auto i upalio motor i uključio klimu, imam automatsku klimu u Picassu, i nekakvo dugme za odmagljivanje šajbe, prednje i stražnje, sve sam to uključio, i izašao van pomesti snijeg, i za nekoliko minuta koliko mi je trebalo za skinuti dobar dio snijega sa staklenih površina onaj led od ispod se već počeo topiti, sad ne mogu baš precizno reći koliko je to sve skupa trajalo, ali mi se nekako brzo učinilo, na kraju sam uključio brisače i sve gotovo.....najveći problem kod Picassa je što je glomazan i visok, pa imaš što čistiti....

  11. #486
    Alfa_156
    Guest
    Meni je sada vrlo bitno da sam saznao tko je kupio Alfu 147 GTA koja je bila na ZG Autoshowu. Zašto? Pa, konačno ću imati prilike da se provozam u GTA!
    ) )

  12. #487
    adnoH
    Guest
    Kako je to žalosno. Na ZG AS naj auti i naj noviteti bili si na štandu Honde, a o tome se tako malo govori! Kako to da nitko od vas forumovaca nezna prepoznati prave stvari??? Pa ti Dome, ti si bar pametan. Reci nešto u prilog Hondi! Obhasni ovom neukom narodu što je Honda, gdje je njeno mjesto! Pa nisi badava odustao od Alfe i uplatio Hondu (Type R).

  13. #488
    adnoH
    Guest
    Naj članak u Auto klubu:
    "Bacio sam Alfu i kupio Hondu!"
    Čestitke na sve strane!

  14. #489
    Dom-Dom
    Guest
    Da kupil sam si jednu type R za plac.Bio je dobar popust.

  15. #490
    Mario Haas
    Guest
    Dom kaj ne gledaš nogač?

  16. #491
    Dom-Dom
    Guest
    Evo idem!!!

  17. #492
    Mario Haas
    Guest
    Ma ne tjeram te ja. Koja je reza, yebemu zarobljen sam tu na poslu!

  18. #493
    adnoH
    Guest
    Mario H. a gdje ti radiš?

  19. #494
    Mario Haas
    Guest
    U Gulagu stari, u Gulagu.

  20. #495
    adnoH
    Guest
    Pa ja sam te ozbiljno pitao. Mislio sam da ti možda, kao i ja, radiš u autosalonu - no ti u Peugeotovom. Zar nije tako?

  21. #496
    Mario Haas
    Guest
    Ne radim u auto salonu.

  22. #497
    adnoH
    Guest
    Dobro, hvala na (polu)odgovoru!

  23. #498
    INTERCEPTOR
    Guest
    adnoh u kojem hondinom salonu radiš?

  24. #499
    adnoH
    Guest
    Ma nažalost, još uvijek me nisu primili niti u jedan salon Hondi, mada sam najbolji poznavatelj tih vrhunskih auti i njihov najveći fan.

  25. #500
    Mario Haas
    Guest
    Jel gotova tekma?

Slične teme

  1. Zagreb Auto Show 2004
    By Koshpa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 27-03-2004, 23:03
  2. Detroit Auto Show NAIAS 2004
    By Bmw Touring in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 17-01-2004, 18:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •