Stranica 19 od 21 PrvaPrva ... 91718192021 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 451 do 475 od 514

Tema: ZG Auto Show 2004

  1. #451
    mara1
    Guest
    max,kaj je tebi tata mehanicar?
    cuj nakon 90-e su se uzdigli pa im popravljaju aute u servisu )

    ma kad sam rekao 150ks htio sam reci da je samo malo kasnije dosao i da ga je onda bilo ubost! kako si zadovoljan sa bmw-om? ja sam se vozio u onom od 150ks-auto ide kao mutav. niti jedna mu alfa ne moze konkurirati

  2. #452
    max max
    Guest
    Mehaničaru hajde da mari1 napravimo diagnozu njegovog Golfa II diesela 1.6.
    mara napiši koje godište koliko km i da li te šta pati na autu pa ako znamo mi čemo te savjetovati...

  3. #453
    mara1
    Guest
    cuj max max, mozda smo se i potukli a sada pricamo na forumu )

  4. #454
    max max
    Guest
    stari mi je u mirovini i više ne radi aute samo ponekad prijateljima penzićima,inače je bio vrhunski mehaničar za mjenjače na kamionima kad je bio mlađi,brat mi je završio za mehaničara ali radi drugi posao a ja iz zabave ono što sam naučio od njih ) )

  5. #455
    max max
    Guest
    mara1 ne kužim ovo zadnje

  6. #456
    mara1
    Guest
    moze.
    golf II diesel 1.6 sa 55ks 1990.g.
    vozio ga neki starac i auto sada "ima" 117 000(u sto cisto sumnjam,a sada slijedi i zasto)
    auto trosi 1 litru ulja na 4500-5000km. ali baca ulje na cep. tj. na cep na poklopcu glave motora. trebam li jos sto napisati? otisla mi je remenica na alternatoru i nigdje ju ne mogu naci pa je trebam istokariti. pitanje je kako napravit pravu kad ja imam istrosenu?

  7. #457
    mara1
    Guest
    ti si napisao da je svijet mali-vjerovatno zbog onoga sa Cara××××ma a ja sam rekao da smo se mozda i potukli pa cemo se prepoznat kad se vidimo. zisku?

  8. #458
    mara1
    Guest
    pa di ste sada vas dvojca?

  9. #459
    max max
    Guest
    e sada vidi možda se neko ne složi sa mnom ali kad otvoriš čep od ulja ispod ima jedna plastika koja je iznad bregaste i to što frca ulje van po meni je normalno,iako drugi znaju misliti drugačije,veči je problem kad na mjeraču kad ga izvadiš iz one cijevi ide bijelo-plavi dim,što je indikator da su otišle uljne karike ,moje mišljenje,ne uzimaj zdravo za gotovo,inače ako jesu onda bi ti teško i teže palio dok je motor vruč.što se tiče potrošnje ulja šogor mi je prije punta imao baš takvog golfa i uvijek je imao jednu litru u gepeku za nadosipavanje i to mi je isto normalno,za remenicu ti mogu samo reči da im je to rak rana od koje im zna otiči ležaj alternatora i remen cvili čim je malo vlage.

  10. #460
    mara1
    Guest
    nekuzis. meni izlazi ulje na cep dok je zatvoren. meni je TL- rekao da su otisle kompresione karike.
    sutra idem kod jednog tipa da mi istokari remenicu. ako ne bu islo, dolazim na strojarski fax da mi profesor neki istokari remenicu )

  11. #461
    max max
    Guest
    ...a tako,e onda je to druga stvar i mislim da je TL u pravu ....a što se tiče remenice traži,traži

  12. #462
    mara1
    Guest
    ali ne kuzim kako su otisle samo kompresione a nisu i uljne.
    ma mislim taj golf me vise i nervira. inace im je mana da cim ih malo stisnes trosi ulje. necu nista dirati na motoru, dok ne ode sve k vragu. ali i takav motor vuce bolje od onog mog prijasnjeg golfa kojem je radjena polugeneralka

  13. #463
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Pa i otišle su ti kompresijske karike, tj. gornje.

  14. #464
    max max
    Guest
    da je mehaničar tu on bi ti to stručno objasnio,u toku dana kad se čujem sa starim dobit češ ispravan odgovor nego reci mi kako pali kad je ono motor baš vruč,jer ako su kompresione karike onda bi trebao duže verglati dok ne upali,a vidit ču sa starim i kakvi su simptomi ako odu gumice ventila dali onda stavlja podkompresiju u ventil deklu.

  15. #465
    max max
    Guest
    društvo pozdrav ide se spavati

  16. #466
    mara1
    Guest
    Pocket, znam da su otisle kompresione karike. ali zar zajedno s njima ne bi otisle i uljne? ili prvo odu kompresione a zatim uljne.

    jel ima neki razlog zasto odu kompresione? osim istrosenosti

  17. #467
    mara1
    Guest
    max max, hvala!
    na hladno pali od prve i u zimi i ljeti.
    na topli motor nekad vergla i nece odmah upalit a nekad hoce. ovisi kako kad.

  18. #468
    mara1
    Guest
    a da i ja vise ne gnjavim. pozdrav svima i laku noc!

  19. #469
    piquet
    Guest
    mc samo je gornja strana "slobodna". ne možeš gurati snijeg sastrane jer je tamo brisač u nosaču.

  20. #470
    INTERCEPTOR
    Guest
    mara ma kakvu glupost sam to točno bubnuo?

    Mara što se tziče guma, mislim da za svoj auto nemoše fulat ako utzmeš one tri-4 s početka poretka tj. neku provjwerenu marku, osim michellina naravno. Šteta što nema yokohame i bridgestonea.

  21. #471
    INTERCEPTOR
    Guest
    MEHANIČAR JE SI TI ČITAO KOMLUMNE TKALČEVIĆA DOK JE RADIO ZA auto auto?

    Znam da su mu puna usta bila hvaljenja alfe, lancie, bmw-a, honde, samuraja... Od onda je on moj no1 novinar u Hrvata.

  22. #472
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mara, a da nije tebi samo čep dotrajao??? To je meni na alfi bilo. Guma ne brtvi dobro i počne puštat. Inače svaki auto gad otvoriš čep i daš gas štrca malo ulje.

  23. #473
    INTERCEPTOR
    Guest
    Kad dieselu padne kompresija nema više paljenja od prve, pogotovo zimi. Inače litra na 5000 km je OK.

  24. #474
    Mehanicar
    Guest
    Inter. da jesam i Marusic je pisao za auto, auto i prof.Mahalec je mislim ima clanke u 2 broja , i sta sad ?
    auto partner mi je sada definitivno nas najbolji casopis ( glavni urednik mu je isto mr. strojastva Matko Jovic, meni je predavao primjenu racunala, ali kuzi se u aute dobro )
    jel se moje subjektivno misljenje mora slagati s njihovim ???

  25. #475
    INTERCEPTOR
    Guest
    Istina Partner je najstručniji časopis, u biti testovi me uopće ne zanimaju koliko objašnjenje nekih tehničkih stvari, a tu je autopartner no1, a ostatak tipa auto klub je govno na štapu.

Slične teme

  1. Zagreb Auto Show 2004
    By Koshpa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 27-03-2004, 23:03
  2. Detroit Auto Show NAIAS 2004
    By Bmw Touring in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 17-01-2004, 18:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •