Stranica 11 od 21 PrvaPrva ... 910111213 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 251 do 275 od 514

Tema: ZG Auto Show 2004

  1. #251
    doc
    Guest
    stevo, a zašto si onda kupio Astru?

    jučer sam bio cijelo popodne i oduševljen sam viđenim. Mene baš ne zanmaju "krame" poput carrere GT i gallarda. Više volim "obične" aute u top izdanjima. A takvih je bilo stvarno dosta. Za razliku od prije par godina kad su recimo Alfe 156 bile 1.6 s radkapama....

    Najveci šok je bio kad sam sjeo u Audi A3 3.2. Cijena 350.000 kuna, a unutra kazetofon....

    Ispucao sam 430 slika, ali dosta ih je mutno ispalo. U suboto idem opet pa cu ponoviti te mutne! )

  2. #252
    Dom-Dom
    Guest
    Doc , bio sam i ja jučer na VS , negdje od 17.30 do 19.30.

    Jel su slike mutne zbog hostesa????

    Ma ja nisam htio raspirivati strasti , ali onaj Audi A3 s 250 konja zbilja izgleda jadno za tu konjažu.A cijenu zbilja nisam znao.

  3. #253
    INTERCEPTOR
    Guest
    Audi A3 3,2 VR6, kako su mudro prećutali.

  4. #254
    doc
    Guest
    dom, moguće i to, jer tamo gdje su ružne hostese su slike dobro ispale. )

    ako nekog zanimaju Fiati sa autoshowa...
    :URL=http://www.fiat-klub.tk:www.fiat-klub.tk:/URL:
    pa na link: galerija

  5. #255
    Mario Haas
    Guest
    Prema najnovijem broju MARIO'S PIPICE DIGEST, najjače pipice su na štandovima:

    1. Pastor
    2. Subaru
    3. Sonax
    4. Dacia
    5. Seat/Honda motocikli

    ) <br><hr>

  6. #256
    _Stevo
    Guest
    Doc do sad sam jedno 3-4 puta napisal zakaj je kupljena Astra, i ko ju je kupoval. Mislim ne kužim. Sad zbog toga kaj ja vozim Astru mora značiti da će meni svi Opeli biti predivni, super kvalitetni i šta ja znam...

    <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  7. #257
    Dom-Dom
    Guest
    Jeste vidli onu staru Lanciu Fulviu kod oldtimera.Tip traži 11000 eura za auto.Auto je zbilja krasan , ali kako odrediti pravu cijenu tog auta??

  8. #258
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    ××××te ljudi, pa koliko vi puta dnevno idete na Auto Show?!?!?!?

    Kaj imate gledati tamo toliko?!?

  9. #259
    Dom-Dom
    Guest
    Pocket, CURE!!!!!!!!!!!!!

    Mrak koja koncentracija mesa na kvadratnom metru!!

    Pa Girrari je danas i zato živčan jer je vidio previše velikih cica ( čitaj veče od 2) i sad je depresivan.Ma bu ga prošlo.

  10. #260
    Brock
    Guest
    Jel fosna spremna?

  11. #261
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Dom, vjerujem ti.
    ×××ך aute, a?
    Ima i u tome nekaj...
    )

  12. #262
    Girrari
    Guest
    Girri hitno treba nekaj sa malim cicama da se smiri. Ovo danas je bilo preveć.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  13. #263
    doc
    Guest
    stevo, nisam nigdje pročitao zašto si kupio Astru. Onaj forum idiotskog naziva "kupio sam Alfu" sam samo jednom otovorio.

  14. #264
    Ed Hunter
    Guest
    Evo bijah i ja jučer na auto šou! Ispucal sam i par slikica, ali ih nemam kam smjesiti na net. Pa ako neko ima volje stavljati nek se javi.

  15. #265
    Dom-Dom
    Guest
    Kak su sad dvije iste teme???

  16. #266
    Aero
    Guest

  17. #267
    Aero
    Guest
    Najviše su mi se svidjeli BMW-ov i Opelov štand. Na opelovom štandu je ona luda prepiljena meriva.

  18. #268
    Bmw Touring
    Guest
    mogli ste vi i uslikat sta "kokica" sa sajma pa ih postat na onu moju temu ) )

  19. #269
    Aero
    Guest
    Ja sam zaboravio digitalac. Vjeruj da sam pred bmw-om 760iL individual stajao dobrih 20 min. Ne samo zbog auta...

  20. #270
    Dom-Dom
    Guest
    Čuj Aero , ja neznam kak si ti visok , ali ja sam onoj kraj sedmice taman da mogu lizat a da se ne moram saginjat

  21. #271
    Bmw Touring
    Guest

  22. #272
    Aero
    Guest
    ) ) )

  23. #273
    Rossonero
    Guest
    Ta kraj sedmice je definitivno najjaca maca sajma!

    Ali je zalosno kakve izljeve moraju slusati 12 sati dnevno! Bas mi je zao one Pavic kaj se okrece u sestici cabrio. Rulja slika i nju i auto kaj je ok. Ipak je solidno placena, ali nije u tome poanta. Stojim i fotkam i kraj mene stanu 3 neandertalca i provaljuju joj spike kak ima dobre noge pa kak super cipele pa dal joj se ne vrti u glavi zbog okretanja?! Ma mislim idiota. Sram me bilo stajat kraj njih i to slusat pa sam se maknul. A kreteni se i dalje deru da ih auto uopce ne zanima nego da samo nju gledaju. Bolesni idioti. A sve je rezultat nedostatka kucnog odgoja i coporativnog ponasanja. Jer da je bilo koji od njih tam bil sam, sutil bi ko zaliven!

  24. #274
    Aero
    Guest
    Glupiraju se.

  25. #275
    Aero
    Guest
    U srijedu se nekolicina klinaca zajebavala po BMW-ovom štandu i jednoj hostesi su poručili: "opalim te golim". Pretpostavljam da znate o čemu se radi.

Slične teme

  1. Zagreb Auto Show 2004
    By Koshpa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 27-03-2004, 23:03
  2. Detroit Auto Show NAIAS 2004
    By Bmw Touring in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 17-01-2004, 18:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •