Stranica 1 od 21 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 514

Tema: ZG Auto Show 2004

  1. #1
    Brock
    Guest
    Dakle... 19 - 28.03.2004.

    Dugo smo ga čekali... još malo pa je tu.

    Će past kakav dogovor za grupnjak ili svi idemo solo? Kad namjeravate ići tamo?

  2. #2
    piquet
    Guest
    ja idem u subotu ujutro. a za dalje ću vidjeti. planiram ići više puta.

  3. #3
    Brock
    Guest
    Ja sam se mislil zaletit prvi vikend 20/21 sa boljom polovicom, a sljedeći 27/28 sa ekipom...

  4. #4
    CLIO SPORT
    Guest
    molim obratite paznju na mazdine hostese..... !

    pa mi recite jel vozaci clia sport imaju ukusa ili ne?! u biti....nisu sve moje cure, samo one 3 najzgodnije...!


  5. #5
    Ed Hunter
    Guest
    Ja idem, ali ne znam još kad točno. Vjerojatno za jedan od 2 vikenda.

  6. #6
    piquet
    Guest
    ja uvijek nastojim čim prije otići dok još nisu pozaključavali aute i dok se hostesama još ne povraća od stajanja cijeli dan na glupom autoshowu.

  7. #7
    komandante
    Guest
    i ko ide,ajmo za nas gastice....fotic u ruke i slikat!
    mada bude vjerojatno i sluzbeno na vidiautu,al nije to isto<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  8. #8
    Brock
    Guest
    1. otključat će ih
    2. ak im se povraća dok zarađuju 50kn po satu... nek si kupe kantu i nek bljuju iza paravana.
    3. auto show nije glup

    )

  9. #9
    piquet
    Guest
    to je bilo figurativno! )

  10. #10
    Brock
    Guest
    Znam. )

  11. #11
    mc
    Guest
    Bilo bi izvrsno da se SZ udruzi za odlazak na sajam. Mislim da bi izludili osoblje sa standova kada bi nas krenula zajebancija... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    Dr. Strangelove
    Guest
    ja imam plan otić s frendom radnim danom prije podne.... uzet ću slobodan dan na poslu.. jednostavno vikendom je prevelika gužva i nemožeš sve u miru pregledat...

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Slažem se MC. ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  14. #14
    Brock
    Guest
    Dobro... oćemo se onda dogovorit da se svi zajedno zaletimo u subotu 27.03.?

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Može, sutra se detaljnije dogovorimo...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  16. #16
    Brock
    Guest
    Prvo na burek z mesekom za doručak, pa lepi auteki i hostesice... obavezna cuga u nekoj birtiji u poluvremenu, pa nastavak grupnog podjebavanja, pa lagano na ručak... čevapi z lukecom i pivica i onda se negdje na Jarunu zasjednemo na kavu...

    ...savršen dan! )

  17. #17
    S16
    Guest
    Mogu i ja?

  18. #18
    petak
    Guest
    I ja bi isto.
    Mogu,pleeeeezzzzz!

  19. #19
    S16
    Guest
    Ti ne možeš!

  20. #20
    Ed Hunter
    Guest
    Ti možeš u petak.

  21. #21
    petak
    Guest
    Baš vam fala

  22. #22
    S16
    Guest

  23. #23
    Ed Hunter
    Guest
    Glej petak. Nemremo niti mi s njima pa te malo zezamo.
    Gledaj to s vedrije strane. Ti bar možeš ići na svoj dan, petak! ) )

  24. #24
    mc
    Guest
    Petak, nemoj slusati S16. On vjerojatno nece doci na sajam, pa iz ljubomore hoce drugima pokvariti veselje... )

    Nego, vrijeme je da se pokrene jedno drugo pitanje. Buduci da je nas forum utociste jednog nezanemarivog broja ljubitelja automobila, prerasli smo u organizaciju koja ima veliki utjecaj na formiranje javnog mnijenja o svijetu automobila (al ga kenjam). Zbog toga bi bilo u redu da mi, kao jedna tako vazna organizacija probamo isposlovati neke pogodnosti za posjet ovogodisnjem Auto Showu.
    Ekipo iz Vidiauta, jel bi mogli vidjeti sto bi se tu dalo napraviti. Makar da mi sredite par studentskih karata... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  25. #25
    petak
    Guest
    Ma ja odo u solo "briju".

Slične teme

  1. Zagreb Auto Show 2004
    By Koshpa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 27-03-2004, 23:03
  2. Detroit Auto Show NAIAS 2004
    By Bmw Touring in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 17-01-2004, 18:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •