Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: škripi mi kvačilo

  1. #1
    ikan
    Guest
    Prilikom stiskanja odnosno odpuštanjja kvačila čuje se zvuk školjocanja.Da li treba mjenjati diskove odnosno da li je otišla lamela?<br><hr>

  2. #2
    kizo
    Guest
    po mom mišljenju moraš promjenit lamelu, potisnu ploču, i druk ležaj jer to kaj se čuje je drukležaj <br><hr>

  3. #3
    max max
    Guest
    koliko km si napravio i koji model auta
    vidi kada ti auti radi u leru i kad stisneš kvačilo ako ti auto promijeni zvuk onda je druk ležaj...
    vidi gdje odvaja kvačilo prilikom kretanja ,to možeš korektirati na sajli pa tako naneko vrijeme odgoditi mijenjanje lamele i korpe.
    i na kraju u kakvom ti je stanju sajla kvačila možda je oštečena i ispucala pa zapinje u pancir mislim da je to najprije....

  4. #4
    ikan od.log
    Guest
    51 000 Punto.
    Škripac se čuje kad odpustim kvačilo ne kad ga stisnem.

  5. #5
    ZEGA
    Guest
    Ako se auto ponasa normalno, i to skljocanje nije intezivno i ne zivcira ja bi vozio tako dalje...
    Meni na AX-u od starog vec barem 20000 skljoca nekaj na taj nacin, je nesto je vezano za famozni trio (Druk lager/lamela/korpa) ali zasto bi se ja time zamarao kad sve radi fino (fakat fino), i stvarao si trosak...
    ZEGA

  6. #6
    max max
    Guest
    sad sam se sjetio ...sajla na tvom puntu se kači na papučicu pedalu kvačila preko bijele plastike veličine 6-7cm i debljine 1cm koja se natoj km malo izgrebe o kopču pedale dobila je zub pa zapinje malo masti na to mjesto i sve če biti O.K.....Molim te daj povratnu informaciju dali si riješio na taj način

  7. #7
    ikan
    Guest
    ta škripa mi je bila samo jedan dan.Zadnja dva dana normalno vozim i taj problem je nestao sam po sebi.<br><hr>

  8. #8
    max max
    Guest
    Škripi tebi u glavi )

  9. #9
    ikan
    Guest
    talijanska kantica <br><hr>

  10. #10
    pack0575_
    Guest
    skrip .... skrip

Slične teme

  1. škripi mi sic u Puntu1
    By rezerektorr in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-02-2003, 07:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •