Stranica 4 od 28 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 694

Tema: Najbolja sportska auta

  1. #76
    Cezy
    Guest
    Dakle talijani su najbolji,a dokaza nigdje,ili kako???

  2. #77
    NSX
    Guest
    Black, mislis na Z8 )

    "Mehanicar :

    """"NSX - Stradalle 7.56, CSL 7.50 , GT3RS 7.48 ,
    a honda NSX je JEDINI auto koji je napravljen i za stazu i za ulicu i mozes ga derati gdje god hoces koliko god zelis i nista, apsolutno nista autu !
    nalazio sam polovne primjerke u njemackoj sa 700 000km a auto nikad diran - ××××ni SHOW !!!! """"

    Honda NSX je zakon od auta, stvarno mi jedan od najdrazijih i najboljih auta

    Meni je licno M3 CSL ljepsi od Modene, i prije bi uzeo M3 CSL nego Modenu , meni je recimo ljepsi bio 355 od 360.

  3. #78
    ŠULE
    Guest
    Od vozača vidim da se spominju neki Šumi, Šule pa Montoya..

  4. #79
    Mehanicar
    Guest
    320 ima dublji i ljepsi zvuk i od M3 i od 325 i od 330 po meni , ali mi jeto totalno nebitno !
    M je vrhunski i ide ko corav kako god ga stisnes, pa nije bezveze proglasen najboljim motorom zadnjih 3-4 godine u apsolutnoj klasi od strane inzenjera koji se malo vise kuze od nas ovdje , ali mora da su opet bili njemci pa to nije relevantno !

  5. #80
    OS FIAT>>>
    Guest
    Jutros se zbila neka utrkica negdje u Australiji, ali mislim da taj dokaz nije bas najbolji s obzirom da se radi o nekakvom bezveznom autosportu za koji nitko u svijetu ne mari.Mislim da taj dokaz nije dovoljan Cezy. <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  6. #81
    Aero
    Guest
    Šule

  7. #82
    NSX
    Guest
    Mehanicar, sta mislis o Lotusu?

  8. #83
    OS FIAT>>>
    Guest
    Mehanicar, nije li ti to TT na avataru?
    To mi je inace auto potpune katastrofe (BEAN). ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  9. #84
    Cezy
    Guest
    To nisu cestovni auti.A f2004 nema puno veze sa italiom.Konstruirao ga je juzno afrikanac,tehnicki direktor je englez,gume japanske,a vozi njemac.

    Jedino kaj je talijansko je motor.Ali taj motor.Nije niti po snazi,niti po kilazi,niti po izdrzljivosti najbolji,prema tome...

  10. #85
    Aero
    Guest
    OS FIAT, to je carrera gt

  11. #86
    OS FIAT>>>
    Guest
    ××××ga Cezy.Hocemo li onda reci da je P 206 turski zajedno sa Mercom SLK jer ga je Gunak dizajnirao?BMW ovi zadnji su onda americki, moj Punto je njemacki jer ga je svabo dizajnirao.Neide to tako bas u ovom globaliziranom svijetu.

  12. #87
    INTERCEPTOR
    Guest
    Cezy između vectre i alfe je poveća razlika veća nego što ej između ferrarija i porschea. Ti mi sad govoriš o dvije krajnosti, a ferrari i porsche nasuprot jedan drugom nisu krajnosti već su u istom košu .

    Uglavnom ja d aimam lovu ne bi kupio ni ferrari ni porsche već L O T U S.

  13. #88
    -164-
    Guest
    F2002 je najuspješniji bolid u povijesti formule 1 po svim stavkama a to kaj je bmw jači za 20ks navodno nije ni bitno kad se puno više kvari i ne osvaja titule....viva ferrari!!!

  14. #89
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ajde dobro onda, vec sam se zabrinuo da je stavio to govno od auta. <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  15. #90
    Cezy
    Guest
    Ovo je naj pila i nakon gtv bertone i Gralke moj najdrazi auto.911 s serija 2.7 rs

  16. #91
    OS FIAT>>>
    Guest
    Smjesna kolica. )
    Jos da pajo patak sjedi za volanom bio bi bas sladak. <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  17. #92
    Mehanicar
    Guest
    pa pravi jako dobre aute , mislim puno su mi bolji u ovjesu i nadgradnji auta nego motorima !
    ali su super u svakom slucaju !

  18. #93
    00_italian_machines
    Guest
    CEZY,jesi li ti oupce gledao danas utrku,pa i prosle sezone i ove Ferrarijev je bolid najbrzi i najjaci,a i najizdrzljiviji.
    Danas je Raikkonen sredio jedan motor na Mercedesu,pa sta je to izdrzljivost vasih svaba,ja se vise i ne sjecam kad je netko sredio Ferrarija.

    A i nerazumijem kako vi uopce mozete kvazisportsku marku BMW uspoređivati s Ferrarijem
    A tek da je bolji zvuk BMW-ovog sestaka nego Alfinog.

    Vi konstantno pljujete po talijanskim autima govorecu kako Alfa nije sportska marka,a bila je to prije nego se neki BMW uspio snaci u sportu.

    Alfa je 500000 puta bolji i sportskiji auto od BMW-a i tu nema ni usporedbe,kao i između Porschea i Ferrarija.Cak i da je Porsche brzi,Ferrari nema zasto raditi brzi auto jer ce svaki Ferrari u klasi s Porscheom 1:1 biti bolji,zbog handlinga i milijun ostalih stvari.

  19. #94
    NSX
    Guest
    INTERCEPTOR :

    """"Uglavnom ja d aimam lovu ne bi kupio ni ferrari ni porsche već L O T U S.""""

    Slazem se , Lotus radi prave sportase, Exige sa svojih 700kg, to je pravo sportsko auto, lagan, agilan, brz, startan, pravo auta za zavoje :smile07 ) ) )

  20. #95
    Cezy
    Guest
    Ovo nema smisla.Ja ovom raspravom,samo zelim reci da je PORSCHE brzi,kvalitetniji,i bolji auto za svaki dan od ferraria. I to je fakt!!!
    I sami vidite da ××××te a nemate kontra argumente.Ferrari zato ima ono,sto niti jedan konstruktor nemoze jednom autu podarit.

    Cep,koji te to LOTUS rajca??
    Ja bih GT44!!
    nARAVNO POSLIJE OVOG GORE na slici!!

  21. #96
    Aero
    Guest
    italian machines, danas je na Sauberu JEDAN POSVE NOVI FERRARIJEV MOTOR KREPAO!

  22. #97
    Mehanicar
    Guest
    Os Fiat kakv TT ! GT , je da je razlika u 1 slovu u nazivu , ali je razlika OGROMNA !!!!

  23. #98
    Diz
    Guest
    Koliko ja znam talijani su uvijek bili kraljevi sporta!!!Iako sam švabofil priznajem - Ferrari je zakon!!!!!

  24. #99
    Aero
    Guest
    I ne seri da je alfa bolja od BMW-a!

  25. #100
    Cezy
    Guest
    ITalien!!
    ja se vise i ne sjecam kad je netko sredio Ferrarija

    Filipe Massa par krugova kasnije!!!

    A kaj hoces reci sa tim da je ferrari dominantan.Bili su suhi 20 godina,sta onda nisu tih 20 godina radili dobre aute,ili kako???

    I uz sav respekt,nemoj me samo ti ucit o f1!!

Slične teme

  1. Najbolja grafička!
    By Oblivion in forum Hardware
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-11-2005, 11:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •