Stranica 26 od 28 PrvaPrva ... 162425262728 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 626 do 650 od 694

Tema: Najbolja sportska auta

  1. #626
    mara
    Guest
    oba auta placas skupo(ne JEDNAKO) ali skupo samo sto na jednom manje gubis

  2. #627
    Donny
    Guest
    mara, ako ti mjeris kvalitete auta i sportivnost po ubrzanju od 0 do 100, onda ti stvarno neznas o cemu pricas

  3. #628
    mara
    Guest
    ubrzanje nije najvaznije ali ako uopce nije vazno bas me zanima zasto u F1 gledaju u to kao u Boga?
    ako tebi ubrzanje uopce nije vazno onda ti nemas pojma sto je sportski auto.
    sumnjam da bi hondo kupio GTA da mu je ubrzanje 9 sekundi

  4. #629
    Donny
    Guest
    mara, ti poredis kruske i jabuke, pricas o F1 , to je skroz druga stvar, pricas o GTA, pa taj auto ima 250 KS i to je top model, opet druga stvar.

    Ali ja govorim o 147, jel si ti rekao kako je taj auto najsporiji u klasi, sta je sporiji???? 0.5 sec od 0-100 km??? pogledaj malo druge stvari, lezanje, ovjes, upravljanje, mjenjac, kako motor razvija snagu, NEMOJ SAMO GLEDATI TE GLUPE DESETINKE. Alfa 147 je najsportskiji kompakt u klasi i jedan od najboljih kompakta u klasi i vrijedi svojih para. A ako cemo ves pricati o skupim autima, pogledaj Golf 5, oprema nula a opet najskuplji u klasi

  5. #630
    mara
    Guest
    mjenjac mu bas i nije neka jaca strana i to ce ti potvrditi i alfisti. a mjenjac je vazan, zar ne? golf barem ne gubi na cijeni kao alfa.
    meni je bitno ubrzanje, jer na semaforu zelim nekoga odrat i bitno mi je to. nekome nije ali meni je!
    toliko je nebitno da su se neki bunili zasto GTA ima 6.3 do 100 a ne 6 ili ispod 6.

  6. #631
    mara
    Guest
    nisam rekao da je 147 najsporiji u klasi, ali nije ni najbrzi. a ako to nije vazno, onda cu si kupit golf SDI. ima multilink, stavim siroke gume, spustim ga i evo sportski auto jer ubrzanje ionako nije bitno

  7. #632
    Donny
    Guest
    mara, pocnes dobro i onda opet u××××s )

  8. #633
    Donny
    Guest
    ) ) )

  9. #634
    INTERCEPTOR
    Guest
    Čuj mara ti sad previše karikiraš, ubrzanje od 9,2s nije ni upola loše koliko ga ti prikazuješ. A očito je to namjerno tako napravljeno. Zamisli da je taj auto imao 8,8 ili 8,6, a 147 1.6 ima 10,6. Gdje ti je tu logika. Razlika je prevelika. Da su stavili 1.8 onda opet bi 1.8 i 2.0 bili preslični jer kad nafilaš 2,0 opremom što je redovito tako jer je do GTA bio top model, bazni i siromašniji 1.8 postaje jednako brz.

  10. #635
    206-os-
    Guest
    Gluposti..

  11. #636
    Q
    Guest
    najbolji je Megane RS

  12. #637
    Koshpa
    Guest
    "ako hocu zvuk onda mogu kupit i bmw 320 V6"

    BMW nema V6 vec redni sestak

  13. #638
    Koshpa
    Guest
    INTCP ima zaista zanimljivu terojiku kako je Alfa 2.0 namjerno usporena da ne bi bilo prevelike razlike izmedju 1.6 i 2.0

    Da su razlike takve kakvima si ih ti naveo onda bi ljudi ipak izdvojili malo više novaca i kupili pilu koja ima znatno bolje performanse, sta ne?!

    Nikak ne mozes priznat da ta Alfa zapravo ima jako lose ubrzanje za snagu, a usto trosi ko luda. A bogme ni ovaj JTS bas i nije neki stedljivac.
    na kraju ispada da osim GTA verzije, najbolji Alfin motor po performansama je 1.9 JTD 16v.
    Toliko o sportskoj Alfi...

  14. #639
    Donny
    Guest
    Alfa 147 pripada premium kompaktima, znaci u klasi Audi A3, BMW 3 Compact, i ako je poredis sa tim autima, onda se najvise isplati kupit Alfu 147 jel je dosta jeftinija od ova dva navedena i nudi vise za manje pare.

  15. #640
    Donny
    Guest
    - Lotus
    - Japanci ( Evo, Impreza, NSX, S2000 itd....)





  16. #641
    Donny
    Guest
    - TVR

    od normalnih markih : Alfa Romeo, Honda
    )

  17. #642
    mara
    Guest
    mogu se i ostali ukljuciti u raspravu jer je rat zavrsio. donny legendo!

    turbo limac, ti ovako dosta znas o sportskim autima. zasto nam ne bi prenio djelic svoga znanja i rekao neke aute koji su imali nesto revoliucionarno a sto je poboljsalo performanse. ne moras na dugo, vec ukratko da ne gubis vrime

  18. #643
    mara
    Guest
    intcp, nedavno si psovao zasto GT ima sporije ubrzanje od 156-ice a razlika je isto bila oko pola sekunde ili manje. toliko o tvojoj objektivnosti. ne zelim rat, niti svadje. samo zelim reci da ovo sto si rekao nije nimalo uvjerljivo, vec smijesno!

    ovo nije vrijedjanje, ti misli kak god zelis ali meni to nije nikakav odgovor

  19. #644
    Donny
    Guest
    mara, koje su tebi sportske marke najbolje i najdraze? )

  20. #645
    POLOVNJAČA
    Guest
    POGLED U LIVO

    ZAKON

    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  21. #646
    mara
    Guest
    meni su sve drage i sve imaju ono nesto u odnosu na neki drugi.
    ali lotus mi je mrak jer izmedju ostalog ne kosta previse.
    ferrari
    lambo
    porsche
    honda
    alfa.....

  22. #647
    mara
    Guest
    ...aston martin, jag XK8-mrak dizajn i bas je onako za poslovnog covjeka od 4 banke. premda ja imam 21 svejedno mi je mrak!

  23. #648
    POLOVNJAČA
    Guest
    mara , to i ja trkeljam pa me niko ne sluša , KO VOLI AUTE NE MOŽE NEKU MARKU MRZIT , SAMO NEKU MALO VIŠE VOLIT , I TO JE TO !!!

    opet pogled u livo

    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  24. #649
    Donny
    Guest
    ""meni su sve drage i sve imaju ono nesto u odnosu na neki drugi.
    ali lotus mi je mrak jer izmedju ostalog ne kosta previse. ""


    bravo mara, sta mislis o TVR? auta su vrlo brza, lagana, nisu skupa, pravi sportasi, izgledaju mocno.

  25. #650
    Donny
    Guest
    ""mara , to i ja trkeljam pa me niko ne sluša , KO VOLI AUTE NE MOŽE NEKU MARKU MRZIT , SAMO NEKU MALO VIŠE VOLIT , I TO JE TO !!!""

    Bravo Polovnjaca

    ) , slazem se, ja volim auta, ali neka manje, a neka vise )

Slične teme

  1. Najbolja grafička!
    By Oblivion in forum Hardware
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-11-2005, 11:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •