Stranica 18 od 28 PrvaPrva ... 81617181920 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 426 do 450 od 694

Tema: Najbolja sportska auta

  1. #426
    OS FIAT>>>
    Guest
    Prednja maska je jos kako-tako, ali pogledaj bocnu liniju i zadnji kraj.Prestrasno.

  2. #427
    NSX-R
    Guest



  3. #428
    NSX-R
    Guest
    Bangle vise nije sef dizajna, on je dobio neku drugu visu funkciju, sad je sef dizajna jedan nizozemac koji je bio odgovoran za novu sedmicu, on je taj koji je od sedmice napravio tenka ) ) ) ) , rijesili se jednog ludjaka, a primili drugog ) ) )

  4. #429
    NSX-R
    Guest


    Ko je sad najbrzi??? ) ) ) )

  5. #430
    NSX-R
    Guest
    395 km/h, 0-100 3.2 sec
    806 KS, 920 Nm, 1180kg

    ZVIJER!!!!!!! ) ) )

  6. #431
    Girrari
    Guest
    Ma mamu im ××××× lažovsku, ×××××i jedni. Kaj ×××× koji ××××× ko da smo svi s marsa pali da im se ××××× osušio... Fulvia je već gotov auto. Nemaju oni kaj razvijat je niti bilo kaj ××××t. Cijeli donji postroj je od Barchette, motor je od Barchette, interijer imaju, karocu imaju... kaj ×××× onda pička im čorava????<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  7. #432
    NSX-R
    Guest
    Girrari, kazu da se ne isplati proizvodit Fulviu, a nece ni Deltu, stvarno je to glupo sa njihove strane, pa kako misle sebe izvuci iz govana??? ) ) ) )

  8. #433
    NSX-R
    Guest



    Ovo je pravi sportas

  9. #434
    OS FIAT>>>
    Guest
    Impresivno izgledaju performanse tog Elisea, ali ja nevolim ultra lake sportske automobile.Vise volim da je tezak i da ima snage.Nedo ti bog spizdit se s tim.Ista stvar je bila i sa Hondom CRX.Lim ko limenka Cole, a auto bolesno juri.To je idealna formula za smrt.

  10. #435
    NSX-R
    Guest

  11. #436
    NSX-R
    Guest
    OS Fiat, lotusi imaju vrlo vrlo jaku konstrukciju, najbolje sasije na svijetu, i najbolje ovjese, karoserija je ljepljena( kao kod aviona), a to daje maksimalnu cvrstocu, a da ne govorim o savrsenom ovjesu, taj auta ima bolji handling od bilo kojeg drugog sportasa.

  12. #437
    OS FIAT>>>
    Guest
    Katastrofa mi je dizajn Lamborghinija odkad su ga svabe preuzeli.Djeluje mi nekako tepsijasto i nemastovito.Za mene je posljednji pravi (citaj izvorno talijanski) Lamborghini Diablo.Countach mi je naekstravagantniji sportski auto svih vremena.Ajd please nsx stavi slike Diabla,Miure i Countacha.

  13. #438
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ajd me podsjeti kako se slike stavljaju.

  14. #439
    NSX-R
    Guest
    mislim na auta kao Elise, Exige. Esprit je tezi, oko 1300-1400 kg, zavisi koja verzija, ali nasljednik Esprita, koji dolazi 2005 ce imati V8 motor od Toyote, doradjen naravno, 450 KS, a bit ce laksi od 1300kg, oko 1200kg, to znaci laksi i od Porsche 911, gallardo, Modena, a ovjes i konstrukcija sasije ce biti prica za sebe.
    isto dolazi ove godine M250, novi model izmedju Elise i Esprit, imat ce navodno 250 KS i bit ce ispod 1000Kg, to ce biti isto cistokrvni sportas, sa vrhunskim ovjesom i sasijom.

  15. #440
    NSX-R
    Guest
    meni Gallardo dobro izgleda

  16. #441
    NSX-R
    Guest

  17. #442
    OS FIAT>>>
    Guest
    Galardo i je kao umanjeni Murcielago.Rade istu stvar kao i sa Audiem.Prave aute kao da su cipele.Sve isti model, a razlicita velicina.Sve postaje konfekcija.

  18. #443
    NSX-R
    Guest

  19. #444
    OS FIAT>>>
    Guest
    To te ja pitam.Pogledaj sad taj auto i onda pogledaj kada je napravljen.Kako na××××no izgleda.

  20. #445
    NSX-R
    Guest
    izgleda ko da nije sa ovog svijeta )

  21. #446
    NSX-R
    Guest
    mocno i futuristicki

  22. #447
    NSX-R
    Guest
    vanzemaljski ) ) )

  23. #448
    mara
    Guest
    NSX-R slike su mrak! ma to ti je skoro sve isto, samo je razlika sto ti se vise svidja. veliki ili manji auti ali svi su jedanako dobri, tj. tu negdje!
    kako turbo limac kaze: kako ti sjedne auto.

  24. #449
    NSX-R
    Guest
    sve su to vrhunska auta, Ferrari, porsche, lotus, Lamborghini itd.. sve zavisi sta ko voli, meni je recimo Lotus najdraza sportska marka, ali volim ja sve sportske marke )

  25. #450
    Cezy
    Guest
    os PUNTO,ne kaki!! Da vidis Gallarda u zivo zasro bi se!! Barem ja jesam,a imao sam i priliku slusat kako Murcielago radi u leru 2 metra od mene!!Strava!! Audi je samo odklonio mane!!

Slične teme

  1. Najbolja grafička!
    By Oblivion in forum Hardware
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-11-2005, 11:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •